Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Učitel/ka dětské skupiny Školky K2.

volná místa | 04.10 19:00 - 2022

Připojte se k týmu Školky K2! Hledáme posilu do našeho týmu učitelek dětských skupin Školky K2. Přidejte se k nám, pokud jste časově flexibilní, máte zkušenost s prací se skupinou dětí, zvládáte stresové situace a máte vstřícný vztah k dětem ve věku od dvou let a ochotu se průběžně vzdělávat. Pedagogické vzdělání a znalost programu Začít spolu výhodou. Nabízíme pozici na HPP s nástupem 1. listopadu nebo dle dohody. V případě zájmu pošlete svůj životopis a motivační dopis na regina@klubk2.cz do 14. října. Těšíme se na vás.

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : info@klubk2.cz

Web : www.klubk2.cz

Osoba : Pavla Haluzová

Sběr podpisů - promotér/hosteska

volná místa | 04.10 18:22 - 2022

Brigáda přes školní rok | PRAHA 🇨🇿 Informace o pracovním místě na petiční stánky i pochůzkově hledáme nové brigádníky do našeho týmu 80 Kč/podpis | Průměr brigádníků je nyní 4-5 podpisů/h (cca 320-400Kč/h) jedná se o petiční stánky kandidáta na prezidenta pana Karla Diviše pracuje se na promo stánku v týmu 2 - 4 brigádníků, můžete i jen pochůzkově na brigádu s sebou můžete vzít i své přátele a my vás spolu dáme do jednoho týmu směny přes školní rok (min. 2x týdně 6h, nebo 3x týdně 4h) Nabízíme smlouva dpp (možné i na živnost) směny na domluvě (podle vašich možností) možnost pracovat i o víkendech (i s Karlem Divišem na stánku) práce na promo stánku | možnost i pochůzkově super kolektiv | nenáročný projekt práce v týmu 2 - 4 brigádníků možnost růstu do vedoucí pozice promo týmu Požadujeme věk 15 - 60 let reprezentativní vzhled | oblečení slušné vystupování | profesionální chování komunikativnost v češtině na dobré úrovni odpracovat minimálně 2 směny týdně spolehlivost | dochvilnost! být týmový hráč | možnost i brigády pro solisty Další informace vhodné i pro: Absolventi, Důchodce, MD, OSVČ, i od 15 let termín nástupu: na domluvě, možný ihned lokalita: stánky i terény po celé Praze (i ktryté v nepřízni počasí) výplata: měsíčně Co dělat v případě zájmu o brigádu: Napište na email info@profimerch.cz. Do emailu nám napište něco o sobě, pošlete fotku, telefon a my se s Vámi spojíme do 24h.

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : info@profimerch.cz

Vydělávej se Sellfies už dnes 4.10.!

volná místa | 04.10 15:10 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 4.10.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Zlínský

Kraj : Zlínský

Web : https://sellfies.com/

Skladník s VZV

volná místa | 04.10 14:34 - 2022

Englmayer CZ s.r.o. dceřinná společnost rakouské spediční společnosti hledá do své provozovny v Mstěticích skladníka s oprávněním na VZV (lze případně získat u nás) Požadujeme: - pečlivost a zodpovědnost - zkušenost na obdobné pozici vítána, ale hlavní je chuť do práce - komunikace - zkušenosti s manipulací bíleho zboží výhodou Nástup možný ihned!

Nabízímeme :

Nabízíme: - smlouva na dobu určitou pak na dobu neurčitou - všechny složky mzdy jsou uvedeny na výplatní pásce, mzdu dostanete nejpozději do 5. pracovního dne v měsíci - 5 týdnů dovolené - stravenky v hodnotě 100 Kč - 13. plat v plné výši - vánoční bonusy - teambuildingové akce - možnost bezplatného získání / obnovení průkazu na VZV po celou dobu zaměstnání Náplň práce: - nakládka, vykládka, kompletace zboží, scanování zásilek

Město : Praha-východ

Kraj : Středočeský

E-mail : m.rytina@cz.englmayer.net

Web : www.englmayer.cz

Osoba : Marek Rytina

Kuchař/kuchařka

volná místa | 04.10 12:50 - 2022

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 601 257 962

E-mail : lucie.hochmannova@fistar.cz

Osoba : Lucie Hochmannová

Kuchařúkuchařka

volná místa | 04.10 12:47 - 2022

Zkušenosti s práci kuchaře nebo pomocného kuchaře

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 601 257 962

E-mail : lucie.hochmannova@fistar.cz

Osoba : Lucie Hochmannová

Bonsan s.r.o.

volná místa | 04.10 11:15 - 2022

Obchodní zástupce/kyně 25 000 – 50 000 Kč/měsíc

Nabízímeme :

Hledáme posilu do našeho týmu obchodních zástupců, kteří se starají o naše zákazníky (restaurace, hotely a další gastro provozy) Náplň práce: - vyhledávat nové obchodní příležitosti - připravovat individuální nabídky - budovat dlouhodobé dodavatelské vztahy se zákazníky Nabízíme: - zázemí v dynamicky se rozvíjející společnosti - práce na živnostenský list - flexibilní pracovní dobu i místo (práce na dálku) - neomezené platové ohodnocení formou provize Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B - vlastní PC nebo notebook - samostatnost a iniciativu - zkušenosti z gastronomie výhodou (nikoliv podmínkou)

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 606100570

E-mail : info@bonsan.cz

Web : www.bonsan.cz

Vychovatel

volná místa | 04.10 10:42 - 2022

Věznice ve Stráži pod Ralskem příjme Vychovatele Požadujeme: minimálně vyšší odborné vzdělání pedagogicky zaměřené. Dále požadujeme administrativní zdatnost a znalost práce na PC. Praxe v oboru učitelství a vychovatelství vítána. Nabízíme perspektivní a stabilní zaměstnání, zařazení do 10. platové třídy, nástupní plat od 29 790,- Kč do 40 770,- Kč v závislosti na délce započitatelné praxe, 200 hodin dovolené, 40 hodin dodatkové dovolené + 5 dnů indispozičního volna, ubytování na ubytovně Vězeňské služby ČR ve Stráži pod Ralskem, nebo možnost získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí, podnikové stravování včetně příspěvku, peněžní dary při životním a pracovním jubileu, peněžní dary bezpříspěvkovým dárcům krve, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek až 10 000 Kč na rodinnou a dětskou rekreaci, na rekreaci v zotavovnách VS ČR za zvýhodněnou cenu, na permanentky do rekreačních a sportovních zařízení. Dále nabízíme čerpání bezúročných zápůjček z FKSP až do výše 200 000 Kč, lékařskou péči, bezplatné využití posilovny a sauny, zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora, možnost bezplatného parkování v objektu zaměstnavatele a zvýhodněné nákupy v rámci VIP programu Datart. V případě zájmu zašlete na personální oddělení věznice profesní životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Město : Česká Lípa

Kraj : Liberecký

Telefon : 487878212

Web : https://www.vscr.cz/organizacni-jednotky/veznice-straz-pod-ralskem

Příslušník VS ČR

volná místa | 04.10 10:41 - 2022

Věznice Stráž pod Ralskem, stabilní a silný zaměstnavatel příjme příslušníky – náborový příspěvek 100 000 Kč Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou, věk nad 18 let, bezúhonnost, zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost. Nabízíme perspektivní zaměstnání, nástupní služební příjem 28 320,- Kč, po absolvování základní odborné přípravy až 32 260,-Kč, náborový příspěvek 100 000 Kč, po zkušební době stabilizační příplatek 2 500 Kč/měsíc, 30 dnů dovolené, možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace, ubytování na ubytovně Vězeňské služby ČR ve Stráži pod Ralskem, nebo možnost získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí, podnikové stravování včetně příspěvku, peněžní dary při životním a pracovním jubileu, peněžní dary bezpříspěvkovým dárcům krve, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek až 10 000 Kč na rodinnou a dětskou rekreaci, na rekreaci v zotavovnách VS ČR za zvýhodněnou cenu, na permanentky do rekreačních a sportovních zařízení. Dále nabízíme čerpání bezúročných zápůjček z FKSP až do výše 200 000 Kč, lékařskou péči, bezplatné využití posilovny a sauny, zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora, možnost bezplatného parkování v objektu zaměstnavatele a zvýhodněné nákupy v rámci VIP programu Datart. V případě zájmu zašlete na personální oddělení věznice profesní životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Město : Česká Lípa

Kraj : Liberecký

Telefon : 487878212

E-mail : HCerna@vez.spr.justice.cz

Web : https://www.vscr.cz/organizacni-jednotky/veznice-straz-pod-ralskem

Psycholog

volná místa | 04.10 10:40 - 2022

Věznice ve Stráži pod Ralskem příjme Psychologa Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu se zaměřením na jednooborovou psychologii. Praxe v oboru vítána, vhodné též pro absolventy. Nabízíme perspektivní a stabilní zaměstnání, zařazení do 12. platové třídy, nástupní plat od 33 650,- Kč do 46 520,- Kč v závislosti na délce započitatelné praxe, 200 hodin dovolené, 40 hodin dodatkové dovolené v kalendářním roce + 5 dnů indispozičního volna, ubytování na ubytovně Vězeňské služby ČR ve Stráži pod Ralskem, nebo možnost získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí, podnikové stravování včetně příspěvku, peněžní dary při životním a pracovním jubileu, peněžní dary bezpříspěvkovým dárcům krve, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek až 10 000 Kč na rodinnou a dětskou rekreaci, na rekreaci v zotavovnách VS ČR za zvýhodněnou cenu, na permanentky do rekreačních a sportovních zařízení. Dále nabízíme čerpání bezúročných zápůjček z FKSP až do výše 200 000 Kč, lékařskou péči, bezplatné využití posilovny a sauny, zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora, možnost bezplatného parkování v objektu zaměstnavatele a zvýhodněné nákupy v rámci VIP programu Datart. V případě zájmu zašlete na personální oddělení věznice profesní životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů. Podrobné informace sdělí v pracovních dnech od 6,30 hod. do 15,00 hod.: Bc. Hana Černá

Město : Česká Lípa

Kraj : Liberecký

Telefon : 487878212

E-mail : HCerna@vez.spr.justice.cz

Web : https://www.vscr.cz/organizacni-jednotky/veznice-straz-pod-ralskem

Novinky, aktuality

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi
Tvoříme weby a eshopy, které fungují.