(nepovinné)

Učitelka MŠ

ZŠ a MŠ Ohradní, Praha 4 příjme kvalifikovanou učitelku MŠ.

Město : Praha

Telefon : 723213865

E-mail : skolka@zs-ohradni

Pracovník v sociálních službách

Náplň práce:  poskytování péče seniorům a osobám se zdravotním postižením  doprovody klientů, k lékařům, na nákupy a společenské akce (dovozy služebním vozem)  zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech  příprava aktivizačních programů pro obyvatele domova pro seniory  individuální plánování a vedení další dokumentace Požadujeme:  SOU, SŠ  zdravotní průkaz  osvědčení pracovníka v sociálních službách – možnost dodělat při zaměstnání  zájem o práci s cílovou skupinou  aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B  znalost práce na PC - základní uživatelská úroveň  komunikativnost, ochotu k týmové spolupráci  samostatnost a zodpovědnost  časovou flexibilitu

Nabízímeme :

Nabízíme:  práci na HPP  stabilní zázemí  5 týdnů dovolené + 2 dyn sick days  platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. platné od 1. 1. 2019  nárůst mzdy po zkušební době  příspěvek na stravování  po zapracování prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou  supervizní a metodickou podporu  práci v přátelském kolektivu  příjemné pracovní prostředí  další vzdělávání a osobní rozvoj

Město : Mladá Boleslav

Kraj : Středočeský

Telefon : 703849981

E-mail : dps.tvrznikova@seznam.cz

Osoba : V. Tvrzníková

Mateřská škola v Praze 6 nabízí pracovní pozici učitelky

MŠ Šmolíkova v Praze 6 přijme na poloviční úvazek paní učitelku. Nástup od ledna 2020.Nabídky posílejte: reditelka@mssmolikova.cz

Město : Praha

E-mail : reditelka@mssmolikova.cz

Úředník/úřednice – Scheibenberg, Německo

Pro našeho zákazníka, průmyslovou výrobní společnost, hledáme uchazeče na pozici úředník/úřednice. Místem výkonu zaměstnání je závod v německém Scheibenbergu. Vaším úkolem bude zajištění včasného nákupu zboží, plánování výroby, dotknete se i personalistiky. Tato nabídka práce v Německu je určena všem, kteří ovládají němčinu a rádi by přijali výzvu v podobě kariérně zajímavé pozice v zavedené společnosti. Na pozici úředník/úřednice bude mít na starosti: -Včasné obstarání a nákup zboží -Plánování, řízení a monitorování výrobních procesů -Organizační úkoly v pesonalistice -Kontrolu a sledování opatření pro zajištění kvality Pro tuto pozici byste měl/a splňovat: -V ideálním případě vzdělání se zaměřením na průmyslové odvětví nebo alternativně obchodní vzdělání jako administrativní úředník / obchodní referent nebo srovnatelnou praxi na obdobné pozici -Znalosti MS-Office -Znalost systémů QA -Schopnost samostatné práce, obchodní myšlení, povědomí o kvalitě -Znalost německého jazky od úrovně B2 – nejste si jisti? Napoví Vám náš online test! -Řidičský průkaz a vlastní automobil pro dosažení místa pracoviště

-Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou -Německé sociální a zdravotní pojištění -Zajímavou a pestrou práci v kanceláři -Výdělek od 14?/hod. hrubého -Ostatní tarifní výhody např. příplatek na dovolenou a vánoční bonus -Podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské dávky atd.) -Česky mluvící kontaktní osoba Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy.

Město : Ústecký

Kraj : Ústecký

Telefon : +420603142799

E-mail : aue@starke-jobs.com

Web : https://prace.starke-jobs.com/Pobocky/nemecko-prace-aue/

Práce v Rakousku -Vídeň

Vhodná pro muže i ženy, v oblasti výroby cukrářských produktů. Výhodné platové podmínky. Ubytování zajištěno. V případě zájmu o uvedenou práci pošlete CV na adresu: ttse@email.cz Tel.: +4367763044606

Výhodné platové podmínky. Ubytování zajištěno.

Kraj : Praha

Telefon : +4367763044606

E-mail : ttse@email.cz

Osoba : Mgr. Ladislav Dráb

Řidič MKD

minimální praxe 2 roky v oboru, digitální karta, psychotesty, flexibilita

volné víkendy, přátelské pracovní prostředí, stabilní trasy. Plat 44000-50000kč (čistého). Sídlo máme 7km od Domažlic

Město : Domažlice

Kraj : Plzeňský

Telefon : +420607853584

E-mail : Jan.Drozda@seznam.cz

Osoba : Jan Drozda

Servírka/ číšník

Do dlouhodobě zavedené restaurace na Komoře přijmeme servírku/číšníka. Hledáme kolegy, kteří jsou: - ochotní a nadšení pro službu - svědomití, zodpovědní - komunikativní - zasažení znalostmi z oblasti gastronomie a pohostinství - trestně bezúhonní

Úspěšným kandidátům nabízíme - práci ve stálém kolektivu - stabilní práci po celý rok na HPP - motivační složku mzdy - dobrou dopravní dostupnost - benefity - stravenky, prémie - pracovní dobu na krátký/dlouhý týden

Město : Tábor

Kraj : Jihočeský

Telefon : 607708509

Osoba : J. Bláha

Pracovník/ce e-shopu

Náplň práce: práce související s činností e-shopu s drogistickým zbožím Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, komunikativnost a řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

firemní vzdělávání, cestovní pojištění, možnost telefonování za firemní ceny, v případě akvizice stálého zákazníka bude poskytnuto sjednané procento z obratu.

Město : Svitavy

Kraj : Pardubický

Telefon : 775499076

E-mail : j.halbrstat@blaukom.cz

Web : www.blaukom.cz

Osoba : Jiří Halbrštát

Učitelka angličtiny – ZŠ (nástup ihned)

- vzdělání VŠ pedagogické s aprobací AJ podmínkou - zkušenosti s výukou AJ - pozitivní vztah k dětem - ochota dále se vzdělávat

Kraj : Praha

Telefon : +420 728 232 500

E-mail : sekretariat@zsmssvet.cz

Web : zsmssvet.cz

Vychovatelka do školní družiny na poloviční úvazek

- vzdělání v oboru vychovatel - pozitivní vztah k dětem - práce na PC (potřebná pro práci s interaktivní tabulí) - zkušenosti s výukou robotiky výhodou - znalost anglického jazyka vítána - bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost

Město : Chomutov