Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Brigada-Kurýr rozvoz pizzy

volná místa | 25.10 03:04 - 2022

řidičské oprávnění sk. B

Nabízímeme :

aši zákazníci nás jíž znají a pro naší pizzu se rychle ,,come backů" vrací. Počernická 85 Proto si vám dovoluju nabídnout brigadu-práci. hledáme Kuryri na rozvoz pizzy- primárně. připadně na pozici instor-Pizzař. veškeré informace po telefonu 725 557 905 Volat 06:00-03:00 Otevíraci doba provozoven 11-01,03,23 Základní sazba pro začatek 100/H . Na směnách se dohodneme v případě zájmu, vyhovujeme téměř 95% požadavkům (vaší časové flexibilitě) na veškeré dotazi rád poskytnu odpovědi po telefonu nebo ještě raději osobně když mi zavoláte, na viděnout na provozu, David Kropáč

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 725557905

Web : www.pizzacomeback.cz

Osoba : David Kropáč

Vydělávej se Sellfies už dnes 25.10.!

volná místa | 25.10 00:20 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 25.10.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

Web : https://sellfies.com/

Vydělávej se Sellfies už dnes 24.10.!

volná místa | 24.10 12:58 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 24.10.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Zlínský

Kraj : Zlínský

Web : https://sellfies.com/

Vydělávej se Sellfies už dnes 21.10.!

volná místa | 22.10 20:17 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 21.10.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Vysočina

Kraj : Vysočina

Web : https://sellfies.com/

pomocná síla

volná místa | 22.10 17:47 - 2022

Přijmeme pomocnici na zkrácený úvazek. Prac.doba denně od 10 do 15 hodin. Vstupní prohlídka, zdravotní průkaz, výpis z rejstříku trestů podmínkou. Pracovní náplní jsou přípravné práce při výrobě pokrmů, mytí nádobí a úklid.

Nabízímeme :

Jsme příjemný kolektiv školní jídelny v základní škole na Praze 9, sídliště Prosek. Praxe v oboru není nutná, rádi zaučíme. Bližší info při osobním jednání.

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : hana.kotrbata@litvinovska500.cz

Osoba : Kotrbatá

Vydělávej se Sellfies už dnes 20.10.!

volná místa | 21.10 23:31 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 20.10.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Ústecký

Kraj : Ústecký

Web : https://sellfies.com/

Učitelka MŠ

volná místa | 21.10 16:58 - 2022

Do mateřské školy na Praze 5 - Zličín přijmeme kvalifikovanou a schopnou paní učitelku. Nástup možný ihned. Nabízíme mnoho benefitů a pohodový kolektiv.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 604352280

E-mail : zednikova@zsamszlicin.cz

Web : www.zsamszlicin.cz

Osoba : Pavlína Zedníková

Prodejce v DSK stavebninách - Týnec nad Labem/Krakovany

volná místa | 21.10 13:51 - 2022

Nabízímeme :

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Prodejce ve stavebninách v Krakovanech. Jste obchodník s chutí do práce a stavařina Vám není cizí? Potom hledáme právě Vás! Co vám můžeme nabídnout: * zázemí stabilní české společnosti s mnohaletou působností na trhu, * spolupráci na hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned nebo dle domluvy, * pracovní poměr na dobu neurčitou po prvním roce, * motivující mzdové ohodnocení dle dosažených výsledků, * přátelskou a otevřenou atmosféru, * nákup zboží ze sortimentu firmy za zvýhodněné ceny, * možnost využít firemní tarify pro soukromé volání, * možnost zapůjčení firemní techniky * příspěvek na stravování. Co vás čeká: * prodej stavebního materiálu, tvorba cenových nabídek a odborné poradenství zákazníkům, * vedení administrativní agendy na provozovně, * příjem, výdej, kontrola a manipulace se zbožím, * odpovědnost za sortiment zboží na prodejně, * spolupráce na inventurách, měsíčních kontrolách skladu. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: * SŠ vzdělání stavebního nebo obchodního směru výhodou, * znalost stavebních materiálů, technologických postupů výhodou, * zkušenost s prodejem stavebnin výhodou, * uživatelskou znalost PC (Word, Excel, Outlook), * znalost Pohody výhodou * průkaz řidiče VZV výhodou, * smysl pro obchod, komunikační schopnosti, ochotu, vstřícnost, * loajalitu, flexibilitu.

Město : Kolín

Kraj : Středočeský

Telefon : 608308917

E-mail : personalni@dskstavebniny.cz

Prodejce v DSK stavebninách - Týnec nad Labem/Krakovany

volná místa | 21.10 13:50 - 2022

SŠ vzdělání stavebního nebo obchodního směru výhodou, * znalost stavebních materiálů, technologických postupů výhodou, * zkušenost s prodejem stavebnin výhodou, * uživatelskou znalost PC (Word, Excel, Outlook), * znalost Pohody výhodou * průkaz řidiče VZV výhodou, * smysl pro obchod, komunikační schopnosti, ochotu, vstřícnost, * loajalitu, flexibilitu.

Nabízímeme :

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Prodejce ve stavebninách v Krakovanech. Jste obchodník s chutí do práce a stavařina Vám není cizí? Potom hledáme právě Vás! Co vám můžeme nabídnout: * zázemí stabilní české společnosti s mnohaletou působností na trhu, * spolupráci na hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned nebo dle domluvy, * pracovní poměr na dobu neurčitou po prvním roce, * motivující mzdové ohodnocení dle dosažených výsledků, * přátelskou a otevřenou atmosféru, * nákup zboží ze sortimentu firmy za zvýhodněné ceny, * možnost využít firemní tarify pro soukromé volání, * možnost zapůjčení firemní techniky * příspěvek na stravování. Co vás čeká: * prodej stavebního materiálu, tvorba cenových nabídek a odborné poradenství zákazníkům, * vedení administrativní agendy na provozovně, * příjem, výdej, kontrola a manipulace se zbožím, * odpovědnost za sortiment zboží na prodejně, * spolupráce na inventurách, měsíčních kontrolách skladu.

Město : Kolín

Kraj : Středočeský

Telefon : 608308917

E-mail : personalni@dskstavebniny.cz

Učitelka MŠ

volná místa | 21.10 13:39 - 2022

Nabízímeme :

Hledám místo na pozici učitelka MŠ.

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : dana.sechterova @centrum.cz

Novinky, aktuality

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi
Tvoříme weby a eshopy, které fungují.