Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

inspektorka Hlediště

volná místa | 24.05 14:19 - 2022

Divadlo v Dlouhé vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici inspektorka hlediště. Nástup 30. srpna 2022, zaučení v průběhu června. Prioritně ½ úvazek (dva půl úvazky rozdělené mezi dvě inspektorky). Možná též práce na celý úvazek (pracovní vytížení až 40 představení měsíčně). Pracovní náplň: - zodpovědnost za divácké prostory během představení - řízení a vedení hledištního personálu - agenda programů a související činnosti - dopolední i večerní služby na představeních, včetně víkendů a svátků Požadujeme: - středoškolské vzdělání - časovou flexibilitu (dopolední i večerní služby na představeních včetně víkendů a svátků) - samostatnost, spolehlivost, komunikativní a organizační schopnosti, uživatelskou znalost práce s PC - znalost angličtiny vítána - zájem o divadlo, praxe s vedením týmu výhodou

Nabízímeme :

- plat dle platových tarifů pro příspěvkové organizace, pravidelné odměny - zaměstnanecké benefity (režijní vstupenky, divadelní prázdniny, stravenky, karta Multisport, podniková chata na Slapech) - práce v příjemném pracovním prostředí v zavedené kulturní instituci Stručný životopis zasílejte do 10. 6. 2022 na adresu obchodni@divadlovdlouhe.cz . S případnými dotazy se obracejte na Michaelu Volfovou, obchodní oddělení (tel. 731 153 838).

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 731 153 838

E-mail : obchodni@divadlovdlouhe.cz

Osoba : Volfová Michaela

Operátor-manipulant

volná místa | 24.05 09:59 - 2022

zodpovědnost, pracovitost dochvilnost, manuální zručnost, schopnost obsluhy drobných strojů (lis, drtič, šrédr) a ručního nářadí, komunikativnost, samostatnost při plnění dílčích úkolů, schopnosti a praxe v obsluze VZV, ŘP skupiny B, praxe ve výrobě

Nabízímeme :

Stravenkový paušál, průkaz obsluhy VZV na náklady zaměstnavatele, prémie

Město : Ústí nad Labem

Kraj : Ústecký

Telefon : 602336031

E-mail : ekosfera@ekosfera.cz

Osoba : Jan Salák

Řidič mkd

volná místa | 24.05 09:58 - 2022

Přijmeme řidiče C+E

Nabízímeme :

Přijmeme řidiče C+E Firma sídlí v Německu, Saalburg Ebersdorf. Plat 2400 brutto + Diety.ca 2600- 2800 Netto. Jezdí se D-Ch Od Pondělí do "Pátku"

Město : Karlovarský

Kraj : Karlovarský

Telefon : 774613606

Osoba : Jirka

Obsluha do bufetu

volná místa | 24.05 09:24 - 2022

Věk 18+ Praxe v oboru pohostinství a cestovní ruch

Nabízímeme :

Trvalý pracovní poměr

Město : Rychnov nad Kněžnou

Kraj : Královéhradecký

Telefon : 605443747

E-mail : lodkyorlice@seznam.cz

Web : www.lodkyorlice.cz

Osoba : Libor Borůvka

číšník do Pohostinství Sokolovna Horoměřice

volná místa | 23.05 19:54 - 2022

Pohostinství Sokolovna v Horoměřicích hledá kolegu na pozici číšník. Jsme malá rodinná lokální hospůdka se stálou klientelou a osobním přístupem na okraji Prahy. Hledáme někoho, kdo zvládne samostatně fungovat na place, a zároveň bude čepovat pivo, připravovat kávu a jiné jednoduché alkoholické a nealkoholické nápoje. Součástí je i příprava malých jídel k pivu, typu nakládaný hermelín, utopenec atd. Nic složitého, kuchařský um mít nemusíš. Přes oběd, kdy máme v nabídce polední menu, budeš na place s kolegou a od odpoledne do večera budeš velet hospůdce sám.

Nabízímeme :

Plný úvazek, občerstvení na pracovišti, parkoviště, pracovní systém krátký/dlouhý týden

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 734331166

Osoba : Tomáš Fejt

Učitelka MŠ

volná místa | 23.05 16:08 - 2022

Hledáme paní učitelku. Dobrý den všem, do MŠ Březiněves v Praze 8 hledáme na celý i částečný úvazek kvalifikovanou paní učitelku. Požadujeme kladný vztah k dětem, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu.

Nabízímeme :

Nabízíme pohodový pracovní kolektiv, pracovní benefity, flexibilitu, možnost osobního rozvoje. Za pracovní nabídky předem děkujeme. S pozdravem, Martina Štolcová, ředitelka školy

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : +420 724 486 324

E-mail : ms@brezineves.cz

7. ŘIDIČ C - VKD – brigáda (na DPP)

volná místa | 23.05 11:55 - 2022

Hledáme kolegu/kolegyni na brigádu, který/á si chce přivydělat rozvozy po CZ, časové rozvržení práce a spolupráce dle DOHODY. CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM? přeprava nákladů dle instrukce dispečera (zákazníka) zajištění dokumentů o přepravovaném nákladu základní údržba a péče o svěřené vozidlo KOHO HLEDÁME? Parťáka do týmu, který se nebojí práce, je zodpovědný a časově flexibilní. Má ŘP. Sk. C, profesního průkaz a čistý trestní rejstřík.

Nabízímeme :

NABÍZÍME: čistý příjem včetně náhrad a příspěvků 1 400 Kč za den denně doma práce na DPP stabilní pracovní zázemí zaškolení stávajícími kolegy začátek prac. výkonu na Praze ? východ nebo Praze ? západ nástup možný ihned, případně dle dohody. V případě Vašeho zájmu prosím zašlete e-mail na pesonalistika@ebycom.cz nebo nás kontaktujte na tel. čísle: 601178453. Děkujeme.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 601178453

E-mail : personalistika@ebycom.cz

Web : www.ebycom.cz

Osoba : Iveta Benešová

6. ŘIDIČ C - VKD po-pá – denně doma

volná místa | 23.05 11:52 - 2022

Hledáme kolegu/kolegyni na rozvozy po CZ, práce možná od PO-PÁ, se startem dle DOHODY. CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM? přeprava nákladů dle instrukce dispečera (zákazníka) zajištění dokumentů o přepravovaném nákladu základní údržba a péče o svěřené vozidlo KOHO HLEDÁME? Parťáka do týmu, který se nebojí práce, je zodpovědný a časově flexibilní. Má ŘP. Sk. C, profesního průkaz a čistý trestní rejstřík.

Nabízímeme :

NABÍZÍME: čistý příjem včetně náhrad a příspěvků 1 400 Kč za den (28-30 tis. čistého měsíčně) denně doma smlouvu na dobu neurčitou práce na hlavní pracovní poměr, případně DPP stabilní pracovní zázemí zaškolení stávajícími kolegy soukromé cestovní pojištění do zahraničí možnost ubytování začátek prac. výkonu na Praze ? východ nebo Praze ? západ nástup možný ihned, případně dle dohody. V případě Vašeho zájmu prosím zašlete e-mail na pesonalistika@ebycom.cz nebo nás kontaktujte na tel. čísle: 601178453. Děkujeme.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 601178453

E-mail : personalistika@ebycom.cz

Web : www.ebycom.cz

Osoba : Iveta Benešová

5. ŘIDIČ C+E - VKD po-pá

volná místa | 23.05 11:42 - 2022

Hledáme kolegu/kolegyni na přepravy po CZ, práce možná od PO-PÁ, se startem dle DOHODY. CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM? přeprava nákladů dle instrukce dispečera (zákazníka) zajištění dokumentů o přepravovaném nákladu základní údržba a péče o svěřené vozidlo KOHO HLEDÁME? Parťáka do týmu, který se nebojí práce, je zodpovědný a časově flexibilní. Má ŘP. Sk. C+E a profesního průkaz a čistý trestní rejstřík.

Nabízímeme :

NABÍZÍME: čistý příjem včetně náhrad a příspěvků 2 000 Kč za den smlouvu na dobu neurčitou práce na hlavní pracovní poměr, případně DPP stabilní pracovní zázemí zaškolení stávajícími kolegy soukromé cestovní pojištění do zahraničí možnost ubytování parkování v místě bydliště po dohodě možné. nástup možný ihned, případně dle dohody. V případě Vašeho zájmu prosím zašlete e-mail na pesonalistika@ebycom.cz nebo nás kontaktujte na tel. čísle: 601178453. Děkujeme.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 601178453

E-mail : personalistika@ebycom.cz

Web : www.ebycom.cz

Osoba : Iveta Benešová

4. ŘIDIČ C+E - MKD po-pá (víkend v zahraničí /víkend doma)

volná místa | 23.05 11:34 - 2022

Hledáme kolegu/kolegyni na přepravy po EU, práce možná od PO-PÁ, víkend venku, víkend doma, nebo dle dohody. CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM? přeprava nákladů dle instrukce dispečera (zákazníka) zajištění dokumentů o přepravovaném nákladu základní údržba a péče o svěřené vozidlo KOHO HLEDÁME? Parťáka do týmu, který se nebojí práce, je zodpovědný a časově flexibilní. Má ŘP. Sk. C+E a profesního průkaz a čistý trestní rejstřík. Základní znalost Aj nebo Nj vítána.

Nabízímeme :

NABÍZÍME: čistý měsíční příjem včetně náhrad a příspěvků až 68 000 Kč, dle odpracovaných dnů. Po roce možné navýšení po oboustranné spokojenosti. smlouvu na dobu neurčitou práce na hlavní pracovní poměr, případně DPP stabilní pracovní zázemí zaškolení stávajícími kolegy soukromé cestovní pojištění do zahraničí možnost ubytování parkování v místě bydliště po dohodě možné nástup možný ihned, případně dle dohody. V případě Vašeho zájmu prosím zašlete e-mail na pesonalistika@ebycom.cz nebo nás kontaktujte na tel. čísle: 601178453. Děkujeme.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 601178453

E-mail : personalistika@ebycom.cz

Web : www.ebycom.cz

Osoba : Iveta Benešová

Novinky, aktuality

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi
Tvoříme weby a eshopy, které fungují.