Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

recepce, ostraha

volná místa | 19.10 12:45 - 2022

minimální znalost anglického jazyka čistý trestní rejstřík preferujeme kontakt emilem (do předmětu: práce-recepce)

Nabízímeme :

brigádníka do recepce Praha 1, Vodičkova vhodné pro studenty starší 18 let 12 hodinové směny (denní, noční) pracovní týden pondělí - neděle směny možné domluvit odměna 130,- Kč/čistého/hodina

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 774265603

E-mail : prokir@prokir.cz

Učiteka MŠ

volná místa | 19.10 12:42 - 2022

Do našeho kolektivu bychom rády přivítaly spolehlivého, kvalifikovaného pedagoga s kreativním přístupem a hlavně láskou a pochopením k dětem. Pokud Vás zaujala tato nabídka, prosíme, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu: reditelka@msuveverek.cz Těšíme se na Vás.

Nabízímeme :

Nabízíme: ? vstřícný kolektiv, ? práci v klidné části Prahy 3, ? možnost seberealizace, ? možnost podílet se na tvorbě ŠVP, ? práci v klidné části Prahy 3.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 777366490

E-mail : reditelka@msuveverek.cz

Web : www.msuveverek.cz

Osoba : Magdalena Odlová

Vydělávej se Sellfies už dnes 19.10.!

volná místa | 19.10 11:40 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 19.10.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Středočeský

Kraj : Středočeský

Web : https://sellfies.com/

Učitelka MŠ

volná místa | 19.10 11:26 - 2022

Do MŠ na Praze 5 - Zličín v Nedašovské ulici hledáme kvalifikovanou a spolehlivou paní učitelku, kterou její práce baví. Nástup možný ihned. Pozice je prozatím za MD s výhledem na dlouhodobé zaměstnání (rozšíření mateřské školy).

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 604 352 280

E-mail : zednikova@zsamszlicin.cz

Web : www.zsamszlicin.cz

Osoba : Pavlína Zedníková

Asistent v MŠ

volná místa | 19.10 11:23 - 2022

Do Mateřské školy na Praze 5 - Zličín v Nedašovské ulici hledáme školního asistenta na částečný úvazek. Jedná se o krátkodobou pozici do konce února 2023 na 12 hod týdně. Nástup od 1. 11., pracovní doba 8:00 - 12:00 út-čt (dny lze individuálně domluvit). Podmínkou je hotový kurz asistenta pedagoga nebo pedagogické vzdělání. Nabízíme benefity s podobně příspěvku na stravu, Alive kartu, příspěvek na multisport kartu atd.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 604352280

E-mail : zednikova@zsamszlicin.cz

Web : www.zsamszlicin.cz

Osoba : Pavlína Zedníková

Vydělávej se Sellfies už dnes 18.10.!

volná místa | 19.10 00:33 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 18.10.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Praha

Kraj : Praha

Web : https://sellfies.com/

Hlavní účetní

volná místa | 18.10 16:30 - 2022

VŠ ekonomického směru podmínkou Znalost finanční, účetní a daňové problematiky podmínkou Praxe v oboru minimálně 5 let Ekonomické a analytické myšlení Osobní přístup, samostatnost, loajalita, pečlivost Flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení Organizační schopnosti

Nabízímeme :

Práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy Zázemí stabilní firmy s tradicí, která patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě, nositele ocenění TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ČEKIA Stability Award Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví) Kariérní růst Profesionální a přátelský kolektiv ? jsme tým a táhneme za jeden provaz Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů Neformální dresscode ? záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe Žádný velký open space, jen útulné kanceláře Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností Stravenkový paušál Sportovní vyžití ve volném čase ? Multisport kartu Odměny při životních jubileích Osobní právní poradenství od zkušených kolegů Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů) Finanční ohodnocení: Roční mzda v rozmezí 850.000 ? 1.000.000,- Kč

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 233 372 021

E-mail : prace@ekospol.cz

Web : www.ekospol.cz

Osoba : Dan Kazda

Pomocná síla do kuchyně MŠ

volná místa | 18.10 14:38 - 2022

Mateřská škola Paculova-Praha9 Černý Most přijme pomocnou sílu do kuchyně na poloviční úvazek.Pracovní doba 9.00h - 13.00h.Možno i zdatná důchodkyně.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 736530378

E-mail : skolka@mspaculova.cz

Osoba : Mgr.Andrea Benešová

CNC obráběč

volná místa | 18.10 14:13 - 2022

- čtení z výkresové dokumentace - ochota pracovat ve 3 směnném provozu, víkendy volné - spolehlivost, ochota učit se novým věcem, manuální zručnost

Nabízímeme :

-25 dní dovolené - práce na hlavní pracovní poměr, nebo brigádně - praxe není podmínkou - vše Vás rádi naučíme - plat na domluvě

Město : Plzeň-město

Kraj : Plzeňský

Telefon : 776088760

E-mail : andorferova.jlsproduction@seznam.cz

Obchodní zástupce

volná místa | 18.10 12:46 - 2022

Pro slovenského zaměstnavatele hledáme obchodního zástupce pro celou ČR. Jedná se o prodej sušeného ovoce a ořechů. Řidičský průkaz nutnost.

Město : Moravskoslezský

Kraj : Moravskoslezský

E-mail : info@akskotnica.cz

Osoba : Jan Skotnica

Novinky, aktuality

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi
Tvoříme weby a eshopy, které fungují.