Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Vydělávej se Sellfies už dnes 15.9.!

volná místa | 15.09 19:38 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 15.9.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

Web : https://sellfies.com/

SPECIALISTA/KA VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK

volná místa | 15.09 13:35 - 2022

CO VÁS NA TÉTO POZICI ČEKÁ: • Pravidelné telefonické inkaso pohledávek (telefonická komunikace s klienty, kteří se opozdili se splátkou, sjednávání termínů úhrady splátky v prodlení). • Přijímání nových klientů do inkasního procesu. • Evidence dat v interním systému. • Zajištění běžné administrativy. KOHO HLEDÁME? • Pečlivého a spolehlivého kolegu s výbornými komunikačními schopnostmi a pozitivním přístupem k práci. • Výhodou předchozí zkušenost z call centra.

Nabízímeme :

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT? ? Motivující finanční ohodnocení: FIXNÍ MZDA + BONUS za splněný plán. ? Pracovní poměr na dobu neurčitou / možnost spolupráce také na DPP či zkrácený úvazek. ? Rádi si Vás zaškolíme a budeme Vám oporou v začátcích. ? Spokojenost našich klientů a zaměstnanců je pro nás klíčová. ? Přátelský a pohodový tým kolegů. ? Pracovní doba Po ? Pá 8:00 ? 17:00 hod ? Nástup možný ihned.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 602664977

E-mail : specialista.martin@gmail.com

Osoba : Martin

Pracovník restauračního provozu

volná místa | 15.09 13:21 - 2022

• Dokončené základní vzdělání. • Spolehlivost a pozitivní energie! • Měl/a bys mít chuť učit se novým věcem. • Časová flexibilita - směny plánujeme i o víkendech.

Nabízímeme :

? Plánování směn dle tvé potřeby. ? Možnost profesního růstu a osobního rozvoje. ? Spropitné pro každého. ? Jídlo na směně za pár kaček. ? Zaměstnanecké akce. ? Výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC). ? Skvělý tým lidí, který bude tvou oporou!

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 773880511

E-mail : hoffmannova.petulka@seznam.cz

Osoba : Petra Hoffmannova

Operátor výroby – Sehmatal, Německo

volná místa | 15.09 13:15 - 2022

Do společnosti vyrábějící plasty hledáme uchazeče na pozici operátor výroby pro montáž plastových dílů. Tato firma je světově známým výrobcem zásuvek a kabelových připojení a její výrobky najdete také v elektromobilech. Práce v zahraničí na tři směny, nástup možný ihned. Nutné vlastní auto na dojíždění do práce a němčina alespoň na úrovni A2 (lepší začátečník). Pracoviště se nachází jen 30 km od Kadaně a 40 km od Chomutova, ideální na krátké denní dojíždění z těchto oblastí. Náplň práce: Montáž plastových komponentů podle výkresu v předepsaném pořadí (jednotlivé díly na sebe navazují a je nutné pořadí dodržet) Kontrola smontovaných dílů Obsluha jednoduchých strojů a nástrojů – zaškolíme Požadavky: Předchozí praxe na obdobné pozici Manuální zručnost, pečlivost, schopnost rozeznat kvalitní a nekvalitní produkt Schopnost číst v technickém výkresu (jednoduchém a srozumitelném) Vlastní auto a ŘP na dojíždění do práce Znalost němčiny na úrovni alespoň A2 – nejste si jisti? Zkuste náš online test němčiny

Nabízímeme :

Nabízíme: Práci v zahraničí na německou pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění, možnost čerpat Kindergeld Příplatky za směny nad rámec zákonného předpisu, příspěvky na dovolenou, vánoční prémie 25 dnů dovolené Podporu česky mluvícího kontaktního týmu Starke Jobs Tato nabídka práce v zahraničí je určena mužům i ženám. Pokud Vás zaujala, kontaktuje Zdeňka Drozdu z personální agentury Starke Jobs v Marienbergu. Hledáte-li práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Město : Chomutov

Kraj : Ústecký

E-mail : kk@starke-jobs.com

Web : https://prace.starke-jobs.com/personalni-agentura/nemecko-prace-marienberg/

Nástrojař – Pockau-Lengefeld, Německo

volná místa | 15.09 13:13 - 2022

Do společnosti nacházející se kousek od hranic hledáme s nástupem ihned uchazeče na pozici nástrojař. Pockau-Lengefeld najdete cca 40 km od Chomutova, tato nabídka práce je tedy ideální na denní dojíždění. Náplň práce: Obsluha lisovacích a tvarovacích strojů, jejich údržba a případná oprava (v drobném rozsahu) Práce dle technických výkresů Požadujeme: Ukončené vzdělání v oboru nástrojař Předchozí praxi s prací se stroji na výrobu nástrojů výhodou Flexibilitu, zodpovědnost, schopnost práce v týmu Ochotu pracovat ve třísměnném provozu Němčinu na úrovni alespoň B1 – nevíte, jak si s němčinou vedete? Zkuste náš online test němčiny

Nabízímeme :

Uchazečům nabízíme: Stabilní práci v zahraničí kousek od domova na hlavní pracovní poměr Plat dohodou Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění Podporu a pomoc česky mluvícího týmu Tato nabídka je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás nabízená pracovní pozice nástrojař zaujala, personální agentura Starke Jobs Marienberg vám poskytne více informací. Další aktuální nabídky práce v Sasku naleznete na tomto odkazu.

Město : Chomutov

Kraj : Ústecký

E-mail : kk@starke-jobs.com

Web : https://prace.starke-jobs.com/personalni-agentura/nemecko-prace-marienberg/

Svářeč – Marienberg, Německo

volná místa | 15.09 13:12 - 2022

Pro společnost v saském Marienbergu hledáme uchazeče na pozici svářeč. Firma, pro kterou budete pracovat, působí již více než 25 let jako přední výrobce ocelových, hliníkových a nerezových komponentů a elektrosoučástek. Ty se následně dodávají do širokého spektra dalších oborů, kde nacházejí své využití. Nástup do této práce v Německu je možný ihned. Náplň práce: Svařování ocelových, hliníkových a nerezových sestav s použitím svařovacích měřidel Práce podle technické dokumentace, je nutné dodržování svařovacích sekvencí podle požadavků Po svařování je nutné zkontrolovat kvalitu sváru, pokud je bezvadný, následuje jeho obroušení a začištění Požadujeme: Ukončené vzdělání v oboru svářeč nebo kovoobrábění nebo prokazatelná předchozí praxe na pozici svářeč Platná svářečská oprávnění (MAG/WIG) Pečlivost, smysl pro zodpovědnost, Znalost němčiny minimlně na úrovni A2/B1 – vaše znalosti ověří náš online test němčiny Vlastní automobil pro dojíždění do práce

Nabízímeme :

Nabízíme: Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou Německé sociální a zdravotní pojištění Práce v Německu ve dvousměnném provozu Mzdu dle dohody a dosavadní praxe (ze zákona začíná mzda svářeče bez praxe na 13 ? / hod.), odměny, Fahrgeld Česky mluvící kontaktní osobu, pomoc s vyřízením příspěvků Kindergeld, vyřízení veškeré administrativy spojené s nástupem do první práce v zahraničí Pracoviště v rozumné dojezdové vzdálenosti od Vašeho bydliště Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Zdeňka Drozdu z personální agentury Starke Jobs v Marienbergu. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Město : Chomutov

Kraj : Ústecký

E-mail : kk@starke-jobs.com

Web : https://prace.starke-jobs.com/personalni-agentura/nemecko-prace-marienberg/

Svářeč – Gelenau, Sasko

volná místa | 15.09 13:09 - 2022

Do německého Gelenau, které najdete v Krušných horách poblíž hlavního tahu na Chomutov, hledáme uchazeče na pozici svářeč. Firma, pro kterou budete pracovat, se zaměřuje na zpracování hliníku, nerezi a oceli podle přání klientů. Své výrobky dodává do celého Německa, využití nacházejí hlavně v oblasti obchodu a průmyslu. Práce pouze v jednosměnném provozu, nástup možný ihned. Náplň práce: Svařování ocelových, hliníkových a nerezových dílů Kontrola kvality sváru, jeho obroušení a začištění Požadujeme: Ukončené vzdělání v oboru, lze nahradit prokazatelnou praxí na pozici svářeč Platná svářečská oprávnění (MAG/WIG) Znalost němčiny minimlně na úrovni A2/B1 – vaše znalosti ověří náš online test němčiny Vlastní automobil a řidičský průkaz pro dojíždění do práce

Nabízímeme :

Nabízíme: Práci v Německu na německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou Práce na hlavní pracovní poměr Německé sociální a zdravotní pojištění Práce v jednosměnném provozu Mzdu dle dohody a dosavadní praxe (ze zákona začíná mzda svářeče bez praxe na 13 ? / hod.) Česky mluvící kontaktní osobu, pomoc s vyřízením příspěvků Kindergeld, vyřízení veškeré administrativy spojené s nástupem do první práce v zahraničí Pracoviště v rozumné dojezdové vzdálenosti od Vašeho bydliště Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Zdeňka Drozdu z personální agentury Starke Jobs v Marienbergu. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Město : Chomutov

Kraj : Ústecký

E-mail : kk@starke-jobs.com

Web : https://prace.starke-jobs.com/personalni-agentura/nemecko-prace-marienberg/

Operátor výroby – Lengefeld, Německo

volná místa | 15.09 12:44 - 2022

Přijmeme uchazeče na pozici operátor výroby pro společnost působící v oblasti automotive. Pracoviště se nachází 10 km od Marienbergu a je vybaveno vysoce moderními stroji. Výroba je řízena třísměnným provozem, za prací sem dojíždí mnoho českých zaměstnanců, je tedy možné domluvit si společné dojíždění. Náplní práce je především vkládání dílů do stroje, jeho obsluha a následný úklid. Náplň práce na pozici operátor výroby: Vkládání kovových dílů do určeného zařízení Přejímka a kontrola kvality vyráběných dílů Kvalitní a řádné balení zboží Finální čištění stroje a úklid svěřené části pracoviště pro předání další směně Požadavky na uchazeče: Základní znalosti němčiny Alespoň základní zkušenosti s prací ve výrobě Fyzická zdatnost, dobrý zrak Pečlivost, dochvilnost, spolehlivost Řidičský průkaz a vlastní automobil pro dojizdeni

Nabízímeme :

Proč pracovat jako operátor výroby právě u nás? Moderní digitalizované zpracování všech požadavků zaměstnance prostřednictvím naší aplikace Jednoduché podání žádosti o dovolenou či náhradní volno přímo v aplikaci mobilního telefonu Veškeré dokumenty týkající se mezd, pracovních smluv a jejich dodatků či přehled odpracovaných hodin a nárok na čerpání z Zeitkonta či počet zbývajících dní řádné dovolené najdete kdykoli v aplikaci Prostřednictvím aplikace vyřídíte veškeré požadavky bez nutnosti dostavit se osobně na personálním oddělení Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou Výše mzdy se odvíjí od výkonů zaměstnance a zohledňuje také dosavadní praxi a další kompetence Proplacené přesčasy, sociální příspěvky, příspěvky na dopravu Podpora při profesním i osobním rozvoji, pomoc česky mluvícíh personalistů s řešením veškerých vašich záležitostí týkajících se života a práce v Německu Hodnocení našich zaměstnanců najdete zde: https://g.page/Starke-Jobs-Marienberg?we Výhody práce u Starke Jobs: Německé sociální, zdravotní i důchodové pojištění při práci na plný pracovní úvazek 25 dní dovolené (navyšování dle délky trvání pracovního poměru) Denní příspěvek na cestu (Fahrgeld) ? nepodléhá zdanění Příspěvky na dovolenou a vánoce (navyšování dle délky trvání pracovního poměru) Příplatky za noční směny a extra směny Práce v blízké dojezdové vzdálenosti od místa bydliště Průběžné zvyšování mzdy díky oborovým příplatkům a neustále rostoucí tarifní mzdě Přátelský tým, ve kterém si můžete pravidelně vyměňovat zkušenosti Cílené zapracování a příprava na vaše nové pole působnosti jako zaměstnance ve výrobě Tato pracovní nabídka je vhodná pro muže i ženy. V případě zájmu o pozici operátor výroby kontaktuje Zdeňka Drozdu z personální agentury Starke Jobs Marienberg.

Město : Chomutov

Kraj : Ústecký

E-mail : kk@starke-jobs.com

Web : https://prace.starke-jobs.com/personalni-agentura/nemecko-prace-marienberg/

Operátor výroby – zahradní technika – Drebach, Německo

volná místa | 15.09 12:42 - 2022

Nejoblíbenější nabídka práce v zahraničí je podle našich zjištění ta na pozici operátora výroby. Jednu takovou vám přinášíme právě teď. Pro neustále se rozvíjející společnost v oblasti zahradní techniky v Drebachu v současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici operátor výroby drobných dílů do dvou/třísměnného provozu. Nástup je možný ihned! Náplň práce na pozici operátor výroby Obsluha strojů, montáž řetězových pil, sekaček na trávu a jiné zahradní stroje a nářadí Montáž sestav Montáž malých dílů a šroubových spojů Finální kontrola kvality, balení a příprava k přepravě koncovým zákazníkům operátor výroby Požadavky na uchazeče: Operátor výroby se musí umět orientovat v technických výkresech Ochota pracovat ve dvousměnném provozu Zkušenosti s výrobou Pečlivost, spolehlivost a samostatnost Auto a řidičský průkaz na dojíždění do práce Znalost němčiny na komunikativní úrovni (minimálně úroveň A2/B1) – nejste si jisti? Zkuste náš online test němčiny

Nabízímeme :

Operátor výroby může očekávat: Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou Německé zdravotní a sociální pojištění, důchodové pojištění a další výhody práce v Německu Firemní prémie Přátelský kolektiv 25 dnů dovolené Příspěvek na dojíždění Příspěvky na Vánoce a dovolenou Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Zdeňka Drozdu z personální agentury Starke Jobs v Marienbergu. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Město : Chomutov

Kraj : Ústecký

E-mail : kk@starke-jobs.com

Web : https://prace.starke-jobs.com/personalni-agentura/nemecko-prace-marienberg/

Učitelka v MŠ

volná místa | 15.09 12:41 - 2022

Mateřská škola, Praha 8, Bojasova 1 v blízkosti stanice metra C Ládví přijme do svého kolektivu učitelku na částečný pracovní úvazek - 3dny v týdnu, vhodné pro studentky. Nástup dle dohody. Nabízíme UBYTOVÁNÍ v Praze 8, příjemné pracovní prostředí, velmi dobré materiální vybavení tříd, vstřícný kolektiv. Benefity FKSP – ošacení, 2x poukázky 2000 Kč, stravování, výkonnostní odměny. Požadujeme vzdělání – pedagogika předškolního věku SŠ/VŠ, flexibilitu, kladný vztah k dětem, spolehlivost. V případě zájmu zasílejte CV na adresu: reditelka@msbojasova.cz, volejte na tel.č.: 739 768 328.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 739768328

E-mail : reditelka@msbojasova.cz

Osoba : Věra Klímová

Novinky, aktuality

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi
Tvoříme weby a eshopy, které fungují.