(nepovinné)

Rychlá půjčka mezi jednotlivci

Rychlá půjčka mezi jednotlivci Jsme organizace poskytující úvěry a financování s primárním cílem pomoci lidem v nouzi. Poskytujeme půjčky v rozmezí od 5 000 EUR do 15 000 000 EUR po dobu splácení od vaší volby s úrokovou sazbou 2%. Email: claranoter@gmail.com

Kraj : Praha

E-mail : claranoter@gmail.com

Hledáme paní učitelku MŠ - Praha 11

Od září 2019 hledáme paní učitelku na plný úvazek do MŠ Schulhoffova v Praze 11 - Háje.
Požadujeme kvalifikaci, lásku k dětem :-)Kontaktujte nás, prosím, na telefonu nebo na emailu.

Město : Praha

Telefon : 602678211

E-mail : info@msstachova.cz

Web : www.msstachova.cz

chůva, pečovatelka,učitelka

Hledáme milou, empatickou tetu s kladným a vřelým přístupem k dětem, která by doplnila náš kolektiv v jesličkách.Práce jak na HPP, tak možná DPP. Další info mailem.Předem děkujeme za nabídky.

Nabízímeme :

Spolehlivost, samostatnost a vřelý vztah k dětem.

Kraj : Praha

E-mail : jeslepraha@volny.cz

Brigáda PRO KAŽDÉHO – KFC Praha Budějovická

CO OČEKÁVÁME: • Chuť učit se novým věcem • Pozitivní energii • Odpovědnost

CO NABÍZÍME: ? doporuč kamaráda - až 5 000 Kč ? 121 Kč/hod ? výplata do 9. v měsíci ? příplatky za víkendy, noční práci a svátky ? 5 týdnů dovolené ? zvýhodněné stravování ? slevy u našich partnerů (AmPass) ? slevy v našich kavárnách a restauracích (BURGER KING, STARBUCKS, KFC, PIZZA HUT) ? tarif O2 Familly ? možnost rozvoje na manažerské pozice

Kraj : Praha

Telefon : 724611057

E-mail : : CZKFCPraha.Budejovicka@amrest.eu

Osoba : Michaela Endálová

Pomocná síla do kuchyně

volná místa | 17:54 22.03.2019

Do naší MŠ přijmeme pomocnou sílu do kuchyně na zkrácený úvazek. Nástup možný ihned.
Těšíme se na Vás.

Kraj : Praha

Telefon : 603801603

E-mail : skolka@chuchle.cz

Rychlá a spolehlivá nabídka půjček

Rychlá a spolehlivá nabídka půjček Potřebujete pomoc pro váš domov, vaše podnikání, nákup auta, motocykl, vytvoření vlastního podniku, vaše osobní potřeby a další starosti. Jsme připraveni vám pomoci s roční úrokovou sazbou od 3% . Pro více informací nás kontaktujte. Email: laurendasanchez@gmail.com WhatsApp :+34602408431

Kraj : Praha

Telefon : +420778545814

E-mail : laurendasanchez@gmail.com

Web : http://www.materskeskolky.cz/

VYCHOVATELKA

volná místa | 16:47 22.03.2019

Přijmeme vychovatelku / vychovatele do školní družiny - Praha 3 Žižkov na poloviční úvazek.

Kraj : Praha

Telefon : 723 65 05 67

E-mail : 91anna@seznam.cz

V BYZNYSU ÚSPĚŠNÉ OD ROKU 1989

Příjemný a úspěšný den všem hodným, chytrým, schopným a pracovitým lidem... Chci Vám nabídnout své služby a taky účast na projektech, ve kterých působím. Podnikání a byznysu se intenzivně a úspěšné věnuji od roku 1989... V současnosti jsem zaměstnaný jako manažer česko - americké společnosti ZLATÁ REZERVA, která má vysoké obraty a patří do horních 10 % českých firem. Působím i v její mateřské společnosti PENTIA CONSULTIG a sesterské AVIAN INVEST. Okrajově taky pomáhám kamarádům z úspěšných projektů DIAMANTOVÁ JISTOTA, D.I.C., FIVE WINDS a ENERGETICKÉ - ZÁŘIČE.CZ. Ve všech těchto firmách a projektech mám pod sebou dohromady více jak 250 spolupracovníků a od všech těchto společností mám pověření získávat klienty, investory i spolupracovníky. Pokud máte zájem o spolupráci, velmi zajímavé výdělky a slibnou kariéru, napište mi nebo zavolejte. Hlavně to neprováhejte! Email - doktor.vrba.lubos@seznam.cz. Mobil - 730552050.

Město : Písek

Kraj : Jihočeský

Telefon : 728368453

E-mail : uspech.mam.ve.sve.hlave@gmail.com

Web : www.pentiaconsulting.cz

Osoba : PhDr. Luboš Vrba

Hledáme pedagoga do soukromé firemní školky na Praze 4

Náplň práce:
- plánování a realizace samotného vzdělávání (tvorba TVP, příprava didaktických pomůcek, evaluace)
- podílení se na školkových aktivitách a rozšiřujících programech (návštěvy seniorů, plavání)

Požadavky:
- min. SŠ vzdělání pro předškolní pedagogiku
- hra na hudební nástroj výhodou
- anglický jazyk výhodou
- milé a vstřícné jednání vůči dětem

Školka je zřízena pod dotací MPSV a má kapacitu pro 24 dětí ve věku 1-5 let.

Nabízíme:
- smlouvu na HPP
- stravu na pracovišti zdarma
- dovolená + sick days
- příspěvek na další vzdělávání
- nástup od května

V případě zájmu o výše nabízenou pozici, zasílejte své životopisy na email: jakoubkova@firemniskolky.cz.

Město : Praha

Telefon : 605799799

E-mail : jakoubkova@firemniskolky.cz

Wellness hotel Abácie

Máš rád komunikaci s lidmi, umíš základy angličtiny a jsi týmový hráč? Nemáš strach zkoušet nové věci a stále na sobě pracovat? Máš zkušenosti v oboru pohostinství či hotelnictví? Hledáme obsluhu do naší restaurace ve wellness hotelu Abácie****

-mzda od 110,-/hod -fitness centrum zdarma -výhodněné vstupné na badminton, tenis a squash -4x ročně vstup do wellness centra zdarma

Město : NovýJičín

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 734109160

E-mail : provozni@hotelabacie.cz

Web : www.hotelabacie.cz

Osoba : Lucie Machetanzová