(nepovinné)

Volné místo pro účitelku MŠ IQ School

Nabízíme místo učitelky MŠ, nástup od 1.8.2018
Požadujeme:
- Plnou kvalifikaci učitele MŠ dle platné legislativy (SŠ, VŠ předškolní pedagogika).
- Profesionální vystupování vůči rodičům i kolegům
- Spolehlivost
- Pracovitost
- Nadšení pro práci s dětmi
- Anglický jazyk výhodou.

Mladý a přátelský kolektiv, skupinka cca 15-ti dětí, příjemné pracovní prostředí, střídání ranních a odpoledních směn, další vzdělávání a kurzy, 5 týdnů dovolené

V případě Vašeho zájmu mám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií a motivačním dopisem.

Město : Praha

Telefon : 773577310

E-mail : skolka@iq-school.cz

Web : www.iq-school.cz

Učitelka do MŠ, Praha 8, nástup květen 2018

Hledáme od června novou paní učitelku do školky, jako náhradu za naší kolegyňku co nám odchází na mateřskou dovolenou.

Pracovní náplň:

- Zajišťování předškolní výchovy pro děti 3 - 6let
- Podpora a rozvoj jejich tvořivosti nejen ve výtvarné a hudební oblasti
- Komunikace s rodiči v českém i anglickém jazyce, telefonicky, osobně při předávání dětí
- Sledování, kontrola a hodnocení výsledků vzdělávacího programu
- Administrativa spojená s legislativou (třídnice, evaluace atp)
- Aktivní plánování a realizace denního programu
- Aktivní participace na tvorbě TVP i ŠVP

Požadujeme:
- Plnou kvalifikaci učitele MŠ dle platné legislativy (SŠ, VŠ předškolní pedagogika, nebo speciální pedagogika, ukončené, nebo učitelství pro první stupeň)
- Odbornost
- Anglický jazyk aktivně (min. B1)!
- Španělský jazyk velkou výhodou!

Nástup červen 2018, mladý a přátelský kolektiv, skupinka 15-ti dětí, příjemné pracovní prostředí, střídání ranních a odpoledních směn, další vzdělávání a kurzy, 8 týdnů dovolené

V případě neúplných podkladů či nevhodné kvalifikace, nebudeme na Váš email reagovat. Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Město : Praha

E-mail : a.frimlova@skolkamalvina.cz

Web : www.skolkamalvina.cz

Brigáda pro milovníky řízení aut (Řidič taxi); až 100 Kč/h;

• Věk min. 21 let • Zkušenosti s řízením motorových vozidel • Bezúhonnost (bez záznamu v rejstříku trestů) • Karta řidiče bez vážných prohřešků • Bydliště ve Zlíně, Vizovicích, Luhačovicích nebo nejbližším okolí • Znalost cizích jazyků (AJ/NJ) výhodou • Ochotu pracovat s vysokým nasazením převážně v noci a o víkendu

Nabízímeme :

? Motivující finanční ohodnocení ? Firemní vozidlo ? Firemní mobilní telefon

Město : Zlín

Kraj : Zlínský

Telefon : 777939481

E-mail : v.tesar1@seznam.cz

Web : www.taxi99.cz

Osoba : Vítězslav Tesař

OPERÁTOR PASIVNÍHO CALL CENTRA - OZP

jste komunikativní máte příjemné vystupování zvládáte stres a nic Vás jen tak nerozhodí rozumíte si s počítačem (drobná administrativa) základy angličtiny potěší

spolupráce na HPP výhradně dlouhodobou spolupráci a férové jednání možnost týdenních záloh na mzdu bonus za přivedení nového zaměstnance zvýhodněné zaměstnanecké půjčky zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet karta Multisport s významným příspěvkem od zaměstnavatele kurzy sebeobrany, první pomoci, asertivity a mnohé jiné odpovídající zaškolení 2 minuty pěšky od metra Palmovka

Kraj : Praha

Telefon : 773798010

E-mail : jiri.hrubes@ssi.cz

Web : www.ssi.cz

Osoba : Jiří Hrubeš

Zednické práce

Vyučení či praxi v oboru.Flexibilitu a zodpovědnost. Nutné zaslat životopis na e-mail a.werke@gmail.com

Seriózní jednání. Plat 150,-Kč (ČM/hodinová)

Město : Svitavy

Kraj : Pardubický

E-mail : a.werke@gmail.com

Kuchař - Provozní

Město : Zlínský

Telefon : 606391995

E-mail : info@montelope.info

Web : www.motelope.info

Osoba : Juraj Dankanin

Pomocná síla do kuchyně MŠ Praha 7

Mateřská škola v Praze 7 přijme pomocnou sílu do kuchyně a na úklid. Práce na plný úvazek. Prac.doba 9-17,30. Požadavky:pečlivost,pracovitost,spolehlivost. Nástup 16.4.2018 nebo dle dohody.
Bližší informace na uvedeném telefonu 8-14 h. Uvítáme zaslání životopisu na uvedenou email.adresu.

Město : Praha

Telefon : 233370792,731657280

E-mail : msletohradska@email.cz

volné místo učitelky MŠ

Hledáme paní učitelku na celý úvazek pro MŠ Tolstého, Praha 10
Práce je vhodná i pro paní důchodkyně.
Nástup: ihned
Požadujeme: odpovídající pedagogické vzdělání
Nabízíme: příjemné prostředí, milé kolegyně, prima děti

Město : Praha

Telefon : 267310179, 267311726

E-mail : mstolsteho@volny.cz

Zdravotní sestra v Německu + jazykový kurz

Vyžadujeme: Diplom: Bakalář (Bc.): studijní program ošetřovatelství, obor všeobecná sestra nebo Diplomovaný specialista (DiS.): obor diplomovaná všeobecná sestra Práce je určená i čerstvým absolventům!

Nabízíme Vám: ? Ubytování zdarma ? Bezplatný kurz německého jazyka ? Měsíční jízdenku po Drážďanech ? Cestovní připojištění ? Příplatky za: noční, víkendy, svátky a přesčasy ? Osobní zákaznickou podporu v rodném jazyce Naše kontakty jsou Vaší šancí!

Město : Děčín

Kraj : Ústecký

Telefon : +49 0152 08578468

E-mail : bandruskivova@personalservice-alpha.de

Web : http://www.personalservice-alpha.de/

Osoba : Bohdana Andruskivova

Lakýrník

Bezúhonnost,časová flexibilita, loajálnost, dobrý zdravotní stav Praxe v oboru výhodou, není však podmínkou.

Lakýrnické práce v průmyslové lakovně, obsluha stříkacích boxů MZDA: 20 000-27 000 Kč ÚVAZEK: Plný Zvýhodněné stravování, po dohodě možnost ubytování.

Město : Chrudim

E-mail : vyroba.sancolor@seznam.cz

Osoba : Radek Liepold