Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Administrativní pracovnice

volná místa | 19.03 14:41 - 2019

Požadujeme znalost na PC, znalost MS Word, MS Excel. Komunikativnost, ochotu učit se novým věcem, spolehlivost.

Nabízímeme :

Nabízíme zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní a prosperující společnosti.

Město : Zlínský

Kraj : Zlínský

Telefon : 777839609

E-mail : koleckarna.tlumacov@seznam.cz

Web : www.koleckarna.cz

Osoba : Renata Gabryšová

Florista/ka

volná místa | 19.03 14:13 - 2019

Hledáme spolehlivou, příjemnou, komunikativní, samostatnou a nápaditou květinářku – floristku/floristu. Výhodou je kreativita, manuální zručnost, vazba květin, estetické zaměření a cit pro barvu. Základní znalost práce na PC. Místo výkonu Praha centrum. Svůj pracovní životopis posílejte na email viz níže.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 603522480

E-mail : cultra@seznam.cz

Web : www.kvetinarstvitoman.cz

Personální agentura

volná místa | 19.03 14:05 - 2019

Sháníme šikovného a ochotného personálního specialistu pro založení nové personální agentury. Potřebujeme někoho, kdo se nebojí zkusit něco nového, kdo je empatický, přátelský, spolehlivý, ochotný pracovat sám.

Nabízímeme :

Sháníme někoho, kdo by rád vlastnil personální agenturu, ale jeho situace mu to nedovoluje nebo se ještě úplně nerozhodl, proto to pojďte zkusit s někým se zkušenostmi a zápalem. Co Vás čeká? Zajímavá práce s velmi dobrým kolektivem. Čeká Vás vytvářet vlastní pracovní tým a následně shánět kolegy do jiných firem. Pro další tvé otázky nás neváhej kontaktovat.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 721129665

E-mail : personalistikapersonal@seznam.cz

Manažer obchodní skupiny

volná místa | 19.03 13:32 - 2019

• máš předchozí praxi z obchodu nebo v oblasti pojišťovnictví • nechybí ti maturita • jsi proaktivní osoba, která za každých okolností srší dobrou náladou a optimismem • lákají Tě nové výzvy a chceš se v oboru učit pořád něco nového je pro Tebe různorodá práce něco, co Tě naplňuje a posouvá dál

Nabízímeme :

? na atraktivní mzdové ohodnocení, které si sám/sama ovlivníš ? na spolupráci formou OSVČ ? na flexibilní pracovní dobu ? ty si určuješ kdy budeš na schůzkách ? na zapálený a nadšený tým, který táhne za jeden provaz a kde nechybí legrace a prima atmosféra ? dostaneš příležitost využít Tvých dosavadních znalostí a zkušeností ? na profesionální školení a pravidelné rozvojové tréninky ? na příjemné prostředí kanceláře v centru města ? na zajímavou klientelu ? jasně nastavená kritéria pro postup v kariéře ? podporu při provozování vlastní obchodní kanceláře ? po práci legraci - na teambuildingu, sportovní akci nebo firemním večírku A mnoho dalšího! Pošli nám svůj životopis a stav se na kafe. Rádi Tě tu provedeme a seznámíme i s ostatními kolegy.

Město : Jihlava

Kraj : Vysočina

Telefon : 792773790

E-mail : petr.gavenda@axacz.cz

Osoba : Petr Vlach

Hledáme zaměstnance na NZV/VZV

volná místa | 19.03 13:06 - 2019

Hledáme zaměstnance na NZV/VZV vozíky, práce v Kutné Hoře. Platný průkaz na řízení NZV/VZV není podmínkou, zabezpečíme. Zálohy každý týden. Možnost bezplatného firemného ubytování a bezplatné firemní dopravy do/z práce. Podmínky: dobrá znalost matematiky čistý trestní řejstřík Kontakt prosím ako odpověď na inzerát nebo mailem na pracekh@post.cz

Nabízímeme :

Hledáme zaměstnance na NZV/VZV vozíky, práce v Kutné Hoře. Platný průkaz na řízení NZV/VZV není podmínkou, zabezpečíme. Zálohy každý týden. Možnost bezplatného firemného ubytování a bezplatné firemní dopravy do/z práce. Podmínky: dobrá znalost matematiky čistý trestní řejstřík Kontakt prosím ako odpověď na inzerát nebo mailem na pracekh@post.cz

Město : Kutná Hora

Kraj : Středočeský

E-mail : pracekh@post.cz

VYCHOVATELKU

volná místa | 13:05 19.03.2019

Do školní družiny přijmeme vychovatelku / vychovatele na úvazek 0,5 - vhodné pro studenty, důchodce..... Praha 3 - Žižkov.

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : 91anna@seznam.cz

MŠ Ovčí Hájek 2177

volná místa | 19.03 11:42 - 2019

Dobrý den, naše mateřská škola hledá od září 2019 novou kvalifikovanou paní učitelku na plný úvazek. Hledáme kolegyni, která ráda pracuje s malými dětmi, která je upřímná a pracovitá a hlavně bude ráda v dobrém kolektivu.
Mateřská škola je nedaleko metra Nové Butovice. Bližší informace si upřesníme při osobním setkání.
Svoje CV prosím zasílejte na mail.
Obratem Vás budu kontaktovat.
Těším se na shledání,
Bc. Hana Baštová

Město : Praha

E-mail : reditelka@msovcihajek.cz

Web : www.msovcihajek.cz

Asistent obchodu

volná místa | 19.03 11:41 - 2019

- ochota efektivně pracovat - zájem dosahovat dobrých výsledků - ochota na sobě pracovat - schopnost komunikovat s podnikateli telefonicky i osobně

Nabízímeme :

Možnost Vašeho osobního rozvoje, zdokonalení se v telefonování a domlouvání schůzek s majiteli firem.

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 725791210

E-mail : finance@litecom.cz

Web : www.litecom.cz

Osoba : Sophie Musilová

Operátor výroby

volná místa | 19.03 11:39 - 2019

Hledáme muže a ženy na pozici operátor výroby. Požadujeme pracovitost a loajalitu k zaměstnavateli. Více informací Vám poskytneme na osobním pohovoru. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Nabízímeme :

Nabízíme nadstandartní platové ohodnocení.

Město : Pardubice

Kraj : Pardubický

E-mail : personalni-pce@janaba.cz

Servírka/číšník

volná místa | 19.03 10:55 - 2019

-příjemné vystupování -zodpovědnost -pracovitost -praxe výhodou (ne povinností) -vhodné pro studenty,absolventy,ženy na mateřské,penzionisty

Nabízímeme :

Hledáme servírku/číšníka na brigádu (DPP). Jedná se o odpolední provoz (hospůdka se otevírá v 16:00). Hospůdka Na Hřišti Palkovice. Bližší info na mailu,nebo tel.

Město : Frýdek-Místek

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 607171982

E-mail : vrtnyjan@seznam.cz

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.