O projektu práce ve školství:

Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání.

Internet Top s.r.o.

Optika Čivice

(nepovinné)

Hledáme lektora angličtiny/němčiny/španělštiny

Jsme nově vznikající jazyková škola v centru Brna, která hledá posily do svého týmu. Prohlédněte si prosím naše webové stránky, abyste o nás zjistili více -> https://www.skolaelement.cz Hledáme lektory na tyto kurzy: NJ - 4 VH týdně - po a st - 18:00 - 19:40 ŠJ - 2 VH týdně v úterý od 16:00 - 17:40 AJ - 10 VH týdně po - pá - 8:30 - 10:10 Pokud Vás nabídka zaujme, vyplňte prosím formulář přímo zde: https://www.skolaelement.cz/hledame-nove-lektory/ Požadujeme Certifikát na úrovni alespoň C1 nebo ukončené VŠ vzdělání v oblasti daného jazyka Zkušenosti s výukou (přinejmenším individuální) Spolehlivost, zodpovědnost a dochvilnost Komunikativnost a určitou zapálenost do výuky Schopnost přizpůsobit se časovému rozvrhu (viz volné pozice výše) Chuť učit se novým věcem Záliba v deskových hrách výhodou

Nabízímeme :

Možnost podílet se na startu zbrusu nové moderní jazykové školy Začlenění do přátelského prostředí rodiny Element Možnost využívat moderní výukový systém eElement a podílet se na jeho rozvoji Zajímavé finanční ohodnocení s možností růstu po určitém počtu odučených hodin Spolupráci na živnostenský list. Kompletní trénink a metodickou podporu Výhodné jazykové vzdělávání přímo u nás ve škole

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 792376925

E-mail : info@skolaelement.cz

Web : https://www.skolaelement.cz

Osoba : Tomáš Ptáčník

asistent

Hledáme asistenta pedagoga do mateřské školy v pražské městské části Praha - Újezd nad Lesy. Práce je vhodná i pro studentky . Studium umožníme.
Nabízíme částečný úvazek. Přijďte se podívat do nové MŠ, těšíme se na Vás.
Prosím zasílejte životopisy: info@skolkalimetka.cz
více na:605215054

Město : Praha

Telefon : 605215054

E-mail : reditelka@skolkalimetka.cz

Hledáme posilu do našeho týmu :)

pracovní poptávka | 17.08 16:01 - 2018

Hledáme posilu do našeho malého kolektivu malé školičky v Uhříněvsi.
Podmínkou je pouze hezky a trpělivý vztah k dětem, spolehlivost a pracovitost. Možnost umístění vl. ditete od 2 let.
Vhodné pro studentky, maminky na MD.
Nástup ihned.

Město : Praha

Telefon : 604 667 151

E-mail : info@skolickadomecek.cz

servírka/číšník

Restaurace a bar DNO na ulici Orlí přijme servírku/číšníka.Plat 1200 Kč/den+%+tipy+benefity.Možnost profesního růstu.Směny krátký-dlouhý týden.Požadujeme praxi a příjemné vystupování.Nástup možný ihned.Volejte 774 077 741.

Telefon : 774077741

Osoba : Martin Zobec

automechanik-autotronik

Náplň práce: • zjišťování závad, diagnostika motorů (KTS, VAG, AUTOCOM), opravy podvozků, motorové opravy (výměna rozvodů), servisní prohlídky, pneuservis, geometrie Nabízíme: • Plat: 18.000 - 30.000 čistého, navíc měsíční bonusy dle výkonu. • Dlouhodobá spolupráce na HPP. • Místo výkonu práce: Brno. • Nástup možný ihned. • Normální hodiny cca 168hod. / měsíčně Požadujeme: • Praxi v oboru automechanik / autotronik • Řidičský průkaz skupiny B • Orientace na výsledek V případě zájmu volejte 608290715 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: personalni@assistcar.cz

Náplň práce: ? zjišťování závad, diagnostika motorů (KTS, VAG, AUTOCOM), opravy podvozků, motorové opravy (výměna rozvodů), servisní prohlídky, pneuservis, geometrie Nabízíme: ? Plat: 18.000 - 30.000 čistého, navíc měsíční bonusy dle výkonu. ? Dlouhodobá spolupráce na HPP. ? Místo výkonu práce: Brno. ? Nástup možný ihned. ? Normální hodiny cca 168hod. / měsíčně Požadujeme: ? Praxi v oboru automechanik / autotronik ? Řidičský průkaz skupiny B ? Orientace na výsledek V případě zájmu volejte 608290715 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: personalni@assistcar.cz

Kraj : Praha

Telefon : 608290715

E-mail : krejcirikova.lenka@assistcar.cz

Osoba : Lenka Krejčiříková