Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Prodavačka ve školni kantyně

volná místa | 10.04 21:55 - 2019

Hledáme šikovnou paní která zvládne vedení a servis kantyny na stredni škole

Město : Pardubice

Kraj : Pardubický

Telefon : 604381365

E-mail : alpen@tiscali.cz

Osoba : Krejčíková Anna

Asistent ve výživovém centru Studio Blue

volná místa | 10.04 20:40 - 2019

- vstřícný přístup je pro vás na prvním místě - jste komunikativní, spolehlivá a pracovitá osoba - máte chuť učit se a přizpůsobovat se novým trendům - oceníme u vás tvořivost při organizaci klientských aktivit - máte min. SŠ vzdělání (vyučen)

Nabízímeme :

- vlastní plánování času - nadstandardní platové ohodnocení - (hlavní činnost 33.000,-, vedlejší 12.000,-) - vstupní a navazující školení - možnost seberealizace a kariérního růstu - příjemné pracovní prostředí - práce pro maminky na mateřské dovolené, předdůchodový věk, osoby s pracovním omezením (nebránícím výkonu této činnosti)

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 776675033

E-mail : studio-blue@seznam.cz

Web : www.studio-blue.cz

Osoba : Veronika Ladková

Asistent ve výživovém centru Studio Blue

volná místa | 10.04 20:32 - 2019

Hledáte zajímavou práci nebo přivýdělek? Potřebujete si práci plánovat přesně podle sebe? Pak vás jistě zaujme následující nabídka! Sháníme 2-3 komunikativní pracanty, které zajímá zdravý životní styl, sport a rozvoj osobnosti, umí správně motivovat svůj kolektiv klientů a dovést je až k vysněnému cíli (váha, postava, sportovní výkony atd.). Kdo jsme? Jsme velká banda lidí, pro které je motivace, vzdělávání a práce s lidmi na denní bázi. Navíc zajišťujeme klientské akce, víkendové dny, výživové a sportovní kurzy, sportovní lekce, sestavujeme týmy na Predator race, Rungo a mnoho dalšího. Jak bude vypadat váš den? - hlavním bodem je práce s klienty, umět poradit a navést správným směrem - budete se s námi účastnit porad a školení, abyste svou práci dělali dobře a byli součástí nových trendů - důležité je také udržování příjemného a čistého prostředí ve vaší kanceláři Jak si vás představujeme: - vstřícný přístup je pro vás na prvním místě - jste komunikativní, spolehlivá a pracovitá osoba - máte chuť učit se a přizpůsobovat se novým trendům - oceníme u vás tvořivost při organizaci klientských aktivit - máte min. SŠ vzdělání (vyučen)

Nabízímeme :

Co nabízíme my: - vlastní plánování času - nadstandardní platové ohodnocení - vstupní a navazující školení - možnost seberealizace a kariérního růstu - příjemné pracovní prostředí - práce pro maminky na mateřské dovolené, předdůchodový věk, osoby s pracovním omezením (nebránícím výkonu této činnosti) Pokud si myslíte, že vy jste ten pravý/ta pravá pro naše studio, přiložte nám do následujícího mailu váš životopis a pár řádek o tom, proč by vás lákalo pracovat právě u nás. Těšíme se na osobní setkání! za Tým Studia Blue Veronika Ladková kontakt: studio-blue@seznam.cz web: www.studio-blue.cz

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 776675033

E-mail : ladkovav@seznam.cz

Web : www.studio-blue.cz

Osoba : Veronika Ladková

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme kuchařku

volná místa | 10.04 20:09 - 2019

ZŠ Rakovského v Praze 12 Modřanech přijme pomocnou sílu/kuchařku do školní kuchyně na plný úvazek. Nástup dle domluvy.

Děkujeme za nabídky
Dagmar Rašínová (vedoucí školní jídelny)

Město : Praha

Telefon : 777845256

E-mail : dagmar.rasinova@zsrakovskeho.cz

E-shop obsluha

volná místa | 10.04 19:57 - 2019

Schopnost běžné práce na počítači (email, web, skype chat, atd.). Schopnost komunikovat na telefonu.

Nabízímeme :

Dlouhodobý přivýdělek, práce z domu - online, přátelský kolektiv. Obsluha internetového obchodu, podpora zákazníků na telefonu. Práce z domu. Vlastní PC výhodou (ne podmínkou). Pracovní doba cca 7 hodin denně v pohotovosti v běžném pracovním čase. Jde cca o 3 hodiny aktivní výpomoci denně. Zaškolení v okolí Tišnovska (Brno venkov), poté práce odkudkoliv.

Město : Jihomoravský

Kraj : Jihomoravský

E-mail : invest.janda@gmail.com

Asistent/ka prodeje Camp David & Soccx

volná místa | 10.04 19:35 - 2019

*Komunikace se zákazníky *Prodej *Pokladna *Udržovat prodejnu v pořádku * Ochota učit se novým věcem, cit pro vizuální stránku, vstřícnost a milé vystupování. * Praxe v oboru vítaná. * Vítaný je i cizí jazyk.

Nabízímeme :

* Dynamický kolektiv a příjemné prostředí. * Mladý kolektiv plný elánu * Plat 20000 - 28000 CZK, benefity * Možnost dělat brigádu navíc při HPP

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : ocsestka@campdavidshop.cz

Osoba : Joshua Trimidal

vychovatelku do školní družiny

volná místa | 17:48 10.04.2019

Přijmeme vychovatelku / vychovatele do školní družiny v Praze 3 - Žižkov. Nejlépe na poloviční úvazek.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 723650567

E-mail : 91anna@seznam.cz

učitelka MŠ

volná místa | 10.04 15:30 - 2019

Hledáme kvalifikovanou paní učitelku do MŠ v Praze Hostivaři na plný úvazek. Nástup od září 2019 nebo dle dohody. Požadujeme spolehlivost a kladný přístup k dětem. Nabízíme přátelské prostředí, možnost vlastní realizace a dalšího vzdělávání. Nabídky zasílejte na e-mail: mshorolezecka@gmail.com nebo volejte 736763732 Těšíme se na Vás

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 736763732

E-mail : mshorolezecka@gmail.com

Učitelka v mateřské škole

volná místa | 10.04 15:19 - 2019

Do soukromé mateřské školky hledáme milou, zodpovědnou a pro práci s dětmi nadšenou paní učitelku na HPP (plný úvazek). Požadujeme odpovídající kvalifikaci, případně kvalifikační kurz Chůva. Nástup možný od 1.7.2019 nebo dle dohody. Profesní životopis s motivačním dopisem prosím zasílejte na: jstrmiskova@seznam.cz. Budeme se těšit!

Nabízímeme :

Příjemné pracovní prostředí i kolektiv, přátelský přístup, podpora profesního sebevzdělávání.

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 775703556

E-mail : jstrmiskova@seznam.cz

Osoba : Jana Dvorská

Číšník - servírka

volná místa | 10.04 15:16 - 2019

Pizza Coloseum Avion Ostrava hledá servírku na soboty a neděle přes obědy- cca 6h denně. Požadujeme chuť se učit novým věcem, příjemné vystupování, praxe v oboru.

Nabízímeme :

Finanční odměnu 100kč / hodina - čistého.

Město : Ostrava

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 605455013

E-mail : avion.ostrava@coloseum.cz

Osoba : p. Hoza

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.