Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Asistent/ka ředitele zoologické zahrady

volná místa | 29.04 11:03 - 2024

Požadujeme:

Do týmu ředitele zoologické zahrady v Táboře se sídlem v Praze, hledáme aktivního kolegu s výbornými organizačními schopnostmi, který bude mít vysokoškolské vzdělání přírodovědného nebo veterinárního směru. Co bude Vaším úkolem: Organizace sekretariátu ředitele zoologické zahrady Tábor s místem výkonu práce v Praze Organizační zajištění spolupráce s evropskými ZOO při výměně zvířat Organizační zajištění spolupráce s evropskými rezervacemi při umisťování zubrů evropských v rámci reintrodukčního programu Spolupráce na vědeckých projektech zoologické zahrady v oblasti výzkumu dlouhověkosti pomocí molekulárně genetických metod včetně publikační činnosti v angličtině Komunikace s vedením českých a světových ZOO Podíl na řízení ZOO Zpracování podkladů pro rozhodování ředitele Organizační zajištění zážitkových programů v ZOO, komunikace s návštěvníky Co od Vás očekáváme: VŠ přírodovědného nebo veterinárního zaměření Znalost laboratorních metod – izolace DNA, PCR, gelová elektroforéza a další Výbornou znalost anglického jazyka Inteligenci a schopnost empatie Analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu Časovou flexibilitu Ochotu se neustále učit Výborné komunikační a organizační schopnosti Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office) Reprezentativní a diplomatické vystupování Kladný vztah ke zvířatům

Nabízíme:

Co Vám nabídneme: Pestrou práci pro největší jihočeskou zoo Motivační finanční ohodnocení Profesionální a přátelský kolektiv ? jsme tým a táhneme za jeden provaz Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů Neformální dresscode ? záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe Žádný velký open space, jen útulné kanceláře Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností Stravenkový paušál Nadstandardní lékařskou péči za zvýhodněných podmínek Sportovní vyžití ve volném čase ? Multisport kartu Odměny při životních jubileích Osobní bezplatné daňové a právní poradenství od zkušených kolegů Co jinde nezískáte: Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů) Výhodné zaměstnanecké podmínky při pronájmu bytu Finanční ohodnocení: Roční mzda v rozmezí 650.000 ? 850.000,- Kč Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií prostřednictvím odpovědního formuláře nebo e-mailem na adresu prace@zootabor.eu.

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : prace@zootabor.eu

učitelka na 1. stupeň

volná místa | 29.04 10:34 - 2024

Požadujeme:

kvalifikaci pro učitelku 1. stupně

Nabízíme:

práce na hlavní pracovní poměr

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 605266367

E-mail : sazavska@zssazavska.cz

Web : www.www. zssazavska.cz

Osoba : Mgr. Voldřich Michal

Učitelka MŠ

volná místa | 29.04 09:17 - 2024

Požadujeme:

Do MŠ Chvaletická , Praha 9 - Lehovec hledáme učitelku (učitele) na plný úvazek a to od září 2024. Prosíme, pište na mail - ms.chvaleticka@seznam.cz.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 281867290

E-mail : ms.chvaleticka@seznam.cz

administrativní pracovník

volná místa | 25.04 16:50 - 2024

Požadujeme:

Nabízíme studujícím práci na stáž jako administrativní pracovník na výpomoc, jedná se o práci na PC. Může být VŠ ekonomického směru, sociální nebo střední škola podobného zaměření.

Nabízíme:

Je to práce dobrovolnická zcela zdarma, jsme nezisková organizace, případně nějaká odměna v rámci možností. Není to na každý den, ale nárazově. Vyřizování tel. komunikace, doplňování výkazů a podobně. Psaní dopisů také.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 774279358

Web : www.www.spolekkolumbus.cz

lektor PC učebny

volná místa | 25.04 16:44 - 2024

Požadujeme:

Nabízíme práci do IT učebny, jedná se o IT lektora. Nepožadujeme nutně mnoho znalostí, měla by to být osoba duševně nemocná, může pracovat jak na DPP nebo HPP.Je to práce dobrovolnická a není moc placená.

Nabízíme:

Nabízíme práci v klidném prostředí kanceláře, kde docházejí za IT lektorem duševně nemocní klienti, aby se něco naučili. Nejvíce lze za den odpracovat 5 hodin. Nepracuje každý den, ale podle svých možností.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 774279358

Web : www.www.spolekkolumbus.cz

podpůrce, pac. důvěrník

volná místa | 25.04 16:36 - 2024

Požadujeme:

Osoba zdravotně znevýhodněná s duševním onemocněním, jde o práci dobrovolnickou a i částečně placenou, zejména v psychiatrických nemocnicích. Může být i někdo na stáž, např. student soc. školy.

Nabízíme:

Stabilní pracovní dobu přesně na míru zdravotnímu postižení, nejvíce 5 hodin za den, preferujeme méně hodin. Pracuje se podle svých možností. Není to každý den, ale jak se cítí ta osoba k výkonu této činnosti.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 774279358

Web : www.www.spolekkolumbus.cz

Kadeřnictvína

volná místa | 24.04 20:44 - 2024

Požadujeme:

Přijmu dám.kadeřnici na živn.list,alespon 2 roky praxe.Kadeřnictví je v centru Hradce Králové.Možnost nástupu květen 2024 Informace na tel.606845009

Město : Hradec Králové

Kraj : Královéhradecký

Telefon : +420606845009

E-mail : jirinaf@hotmail.com

Chůva v mateřské škole

volná místa | 22.04 11:19 - 2024

Požadujeme:

Do našeho týmu MŠ KinderGarten Černošice hledáme chůvu se znalostí angličtiny.

Nabízíme:

Nástup září 2024 nebo dle dohody. Nabízíme plný nebo zkrácený úvazek.

Město : Praha-západ

Kraj : Středočeský

Telefon : 774444144

E-mail : cernosice@kindergarten.cz

Web : www.www.kindergarten.cz

Osoba : Kateřina Dvořáková

Učitel v mateřské škole

volná místa | 22.04 11:16 - 2024

Požadujeme:

Do našeho týmu MŠ KinderGarten Černošice hledáme pedagoga se znalostí předškolní pedagogiky a angličtiny.

Nabízíme:

Nástup září 2024 nebo dle dohody. Nabízíme plný nebo zkrácený úvazek.

Město : Praha-západ

Kraj : Středočeský

Telefon : 774444144

E-mail : cernosice@kindergarten.cz

Web : www.www.kindergarten.cz

Osoba : Kateřina Dvořáková

Učitelka MŠ

volná místa | 22.04 09:16 - 2024

Požadujeme:

Mateřská škola v Praze 12 (6 tříd) hledá dvě kvalifikované učitelky/učitele. Podmínkou je ukončené nebo probíhající vzdělání. Nabízíme místo v mladém, aktivním, přátelském kolektivu s podporou pro další vzdělávání. Více na www.tyrsovka.cz

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 737381935

E-mail : reditelka@tyrsovka.cz

Web : www.www.tyrsovka.cz

Novinky, aktuality

Tvorba www prezentace pro Vaši školu