Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Provozní, manažer, správce ubytovacího zařízení

volná místa | 29.03 23:14 - 2023

Požadujeme:

Podnik s 20ti letou tradicí v oblasti ubytování. Hledáme proaktivního, pečlivého, organizačně zdatného člověka, který se bude starat o provoz hostelu v Praze, asi 15 min od centra. Jedná se o provoz ubytování v podniku s 20tiletou historií. Zařízení je po částečné rekonstrukci kompletně vybaveno. Kapacita cca 100 lůžek, 2 bary, recepce, terasa, včetně potřebné infrastruktury – web, rezervační systém, propojení na extranety, zákaznická základna a další. Náplň práce a plná odpovědnost za: Řízení provozu hostelu Ve spolupráci s vedením koordinace úprav, nastavení služeb, cen, rezervačních systémů. Vedení týmu – nábor, plánování směn, rozdělování úkolů, nastavování priorit, motivace, rozvoj a hodnocení zaměstnanců. Zodpovědnost za objednávky zboží a surovin, skladové zásoby, inventury. Spolupráce na finančním plánu, kontrola tržeb, pokladny, nastavení a optimalizace cen poskytovaných služeb. Neustálé zlepšování procesů a standardů a následná důsledná kontrola a vyžadování jejich dodržování. Spolupráce s domácími a zahraničními partnery v oblasti youth travel industry. Požadujeme: Zkušenosti z podobné pozice jsou výhodou, ale nejsou nutností Hlavní je pro nás zájem o práci a obor, společenská nátura nutná pro komunikaci s hosty, chuť vést podnik, samostatnost, přinášet nápady pro rozvoj, energická a pracovitá povaha. Především hledáme otevřenou, upřímnou a pozitivní osobnost Velmi dobré komunikační schopnosti. Jazyková vybavenost podmínkou, schopnost komunikovat s hosty z celého světa a psát emaily Činorodost, důslednost, cit pro detail jsou na této pozici nepostradatelné. Stejně jako organizační schopnosti, flexibilita, schopnost a ochota pracovat pod tlakem.

Nabízíme:

Nabízíme: Příležitost vést podnik s možností vlastní realizace Plnou podporu pro nové podněty, návrhy, nové činnosti Odpovídající odměnu dle vzájemné dohody plus podíl na zisku Práci v příjemném prostředí plném mladých lidí ze všech koutů světa. Férové jednání přátelské prostředí Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám prosím stručné informace o Vás, na základě čehož bychom se osobně setkali a vše podrobně prohovořili.

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : hostel.backpacker5665@gmail.com

Prodavačka - BLATNÁ

volná místa | 29.03 21:16 - 2023

Nabízíme:

Hledáme výpomoc, brigádu - cca 10h týdně - vhodné pro maminku na mateřské, studentku nebo důchodkyni.Prodej sportovního oblečení a obuv. a dětské-baby oblečení. Vítána zkušenost s prodejem, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost , pečlivost, spolehlivost - ochotu učit se novým věcem, příjemné vystupování

Město : Strakonice

Kraj : Jihočeský

Telefon : 728579278

E-mail : petralanklova@yahoo.de

Osoba : Petra Lanklová

Prodavačka

volná místa | 29.03 21:14 - 2023

Požadujeme:

Prodej sportovního oblečení a obuv. a dětské-baby oblečení. Vítána zkušenost s prodejem, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost , pečlivost, spolehlivost - ochotu učit se novým věcem, příjemné vystupování

Nabízíme:

Hledáme výpomoc, brigádu - cca 10h týdně - vhodné pro maminku na mateřské, studentku nebo důchodkyni.

Město : Strakonice

Kraj : Jihočeský

Telefon : 728579278

E-mail : petralanklova@yahoo.de

Osoba : Petra Lanklová

účetní - Správa služeb MPO

volná místa | 29.03 13:50 - 2023

Požadujeme:

Požadujeme: Správa služeb Ministerstva průmyslu a obchodu přijme referenta (typová pozice účetní), a to na dobu neurčitou v pracovním poměru dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce Uchazeč o přijetí do pracovního poměru musí: a) být státním občanem České republiky, popřípadě je cizím státním občanem (např. občanem jiného členského státu Evropské unie nebo občanem státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru) a má v České republice trvalý pobyt ; b) dosáhnout věku 18 let; c) být plně svéprávný; d) být bezúhonný ; e) dosáhnout minimálně požadovaného vzdělání; f) mít potřebnou zdravotní způsobilost. Splnění předpokladů uvedených pod písmeny a), e), f) je uchazeč povinen doložit příslušnými listinami, případně čestným prohlášením, přičemž listiny uchazeč předloží nejpozději před konáním pohovoru. Splnění předpokladu d) bezúhonnosti se osvědčuje nejpozději před konáním pohovoru výpisem z Rejstříku trestů, který nesmí být starší než 3 měsíce; postačuje, aby uchazeč předložil před konáním pohovoru čestné prohlášení s údaji potřebnými pro obstarání výpisu z evidence Rejstříku trestů služebním orgánem dálkovým přístupem (rodné jméno, rodné číslo, pohlaví, stát narození, okres narození, obec narození). Splnění předpokladu c) se dokládá nejpozději před konáním pohovoru písemným čestným prohlášením. Náplň práce: • účetní agenda • administrativní a organizační zajištění chodu příslušného pracoviště, • příprava a evidence dokumentů včetně korespondence. Požadujeme: • minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru s maturitou, • základní znalost podvojného účetnictví (účetní praxe podmínkou), • uživatelská znalost MS Office, • komunikační a organizační dovednosti, • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost.

Nabízíme:

Nabízíme: . příjemné pracovní prostředí, . finanční ohodnocení v souladu s příslušným nařízením vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, (max. 10. platová třída), . plný pracovní úvazek, . 5 týdnů řádné dovolené, další výhody vyplývající z kolektivní smlouvy (např.: FKSP, příspěvek na penzijní připojištění, 5 dnů indispozičního volna, atd.) . pracovní poměr na dobu neurčitou a zahájení pracovního poměru v květnu 2023, případně dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte strukturovaný životopis s motivačním dopisem a příslušnými listinami případně čestným prohlášením (viz příloha) nejpozději do 14. dubna 2023 na e-mailovou adresu: sladovnikova@mpo.cz Upozornění: . Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu. . Osloveni budou pouze uchazeči, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. . Zpracování osobních údajů bude provedeno v souladu s příslušnými právními předpisy a v souladu s nařízením Evropské unie č. 2016/679 General Data Protection Regulation (GDPR) pro účely příslušného výběrového řízení.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : +420 224 853 363

E-mail : sladovnikova@mpo.cz

Osoba : Ing. Zuzana Sladovníková

účetní - Správa služeb MPO

volná místa | 29.03 13:23 - 2023

Požadujeme:

Správa služeb Ministerstva průmyslu a obchodu přijme referenta (typová pozice účetní), a to na dobu neurčitou v pracovním poměru dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce Uchazeč o přijetí do pracovního poměru musí: a) být státním občanem České republiky, popřípadě je cizím státním občanem (např. občanem jiného členského státu Evropské unie nebo občanem státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru) a má v České republice trvalý pobyt ; b) dosáhnout věku 18 let; c) být plně svéprávný; d) být bezúhonný ; e) dosáhnout minimálně požadovaného vzdělání; f) mít potřebnou zdravotní způsobilost. Splnění předpokladů uvedených pod písmeny a), e), f) je uchazeč povinen doložit příslušnými listinami, případně čestným prohlášením, přičemž listiny uchazeč předloží nejpozději před konáním pohovoru. Splnění předpokladu d) bezúhonnosti se osvědčuje nejpozději před konáním pohovoru výpisem z Rejstříku trestů, který nesmí být starší než 3 měsíce; postačuje, aby uchazeč předložil před konáním pohovoru čestné prohlášení s údaji potřebnými pro obstarání výpisu z evidence Rejstříku trestů služebním orgánem dálkovým přístupem (rodné jméno, rodné číslo, pohlaví, stát narození, okres narození, obec narození). Splnění předpokladu c) se dokládá nejpozději před konáním pohovoru písemným čestným prohlášením. Náplň práce: • účetní agenda • administrativní a organizační zajištění chodu příslušného pracoviště, • příprava a evidence dokumentů včetně korespondence. Požadujeme: • minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru s maturitou, • základní znalost podvojného účetnictví (účetní praxe podmínkou), • uživatelská znalost MS Office, • komunikační a organizační dovednosti, • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost.

Nabízíme:

Nabízíme: ? příjemné pracovní prostředí, ? finanční ohodnocení v souladu s příslušným nařízením vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, (max. 10. platová třída), ? plný pracovní úvazek, ? 5 týdnů řádné dovolené, další výhody vyplývající z kolektivní smlouvy (např.: FKSP, příspěvek na penzijní připojištění, 5 dnů indispozičního volna, atd.) ? pracovní poměr na dobu neurčitou a zahájení pracovního poměru v březnu 2023, případně dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte strukturovaný životopis s motivačním dopisem a příslušnými listinami případně čestným prohlášením (viz příloha) nejpozději do 14. dubna 2023 na e-mailovou adresu: sladovnikova@mpo.cz. Upozornění: ? Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu. ? Osloveni budou pouze uchazeči, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. ? Zpracování osobních údajů bude provedeno v souladu s příslušnými právními předpisy a v souladu s nařízením Evropské unie č. 2016/679 General Data Protection Regulation (GDPR) pro účely příslušného výběrového řízení.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : +420 224 853 363

E-mail : sladovnikova@mpo.cz

Osoba : Ing. Zuzana Sladovníková

CNC Frézař - náborový příspěvek 40 000Kč

volná místa | 28.03 13:42 - 2023

Požadujeme:

-středoškolské nebo střední odborné (obráběč kovů, obráběč CNC, frézař CNC) nebo jiné střední odborné se zkušenostmi a praxí na CNC strojích -uživatelská znalost práce na PC -znalost čtení výkresové dokumentace -znalost práce s měřidly -praxi v CNC frézování ve strojírenství, (portálová frézka nebo horizontka výhodou) -praxe s upínáním rozměrnějších součástí pomocí jeřábu -časová flexibilita – práce na vícesměnný provoz -samostatnost, pečlivost, spolehlivost, chuť do práce -znalost řídícího systému HEIDENHEIN 530 výhodou

Nabízíme:

-Nově nabízíme náborový příspěvek pro nové kolegy na pozici CNC frezař ve výši 40. 000 CZK. Přidejte se k nám a získejte tento příspěvek po zkušební době -někdy je potřeba si odpočinout: 5 týdnů dovolené a vybírání náhradního volna je samozřejmost -stravenky ve výši 130 Kč -Cafeterie - individuální benefitní systém, kde si každý nastaví své benefit na míru ve výši 12.000 Kč na rok (lze využít na penzijní/životní pojištění, poukázky, dovolená sport, vzdělávání, nákup v lékárnách apod.) -máme mnoho programů v rámci péče o zaměstnance -osobnostní i profesní růst Vám zaručíme (soft skills, hard skills, jazykové kurzy)

Město : Plzeňský

Kraj : Plzeňský

E-mail : Bugi1234@email.cz

CAD konstruktér

volná místa | 28.03 13:34 - 2023

Požadujeme:

Ukončené vzdělání technického směru (nejlépe se zaměřením na konstrukci) nebo praxe min. 3 roky s prací v 2D/3D CAD systémech Komunikativní znalost cizího jazyka NJ nebo AJ tak, abyste mohli se zákazníky o technických parametrech komunikovat alespoň emailem nebo ideálně telefonicky či osobně Znalost, alespoň jednoho z 2D/3D CAD systémů – ideální je znalost některého z těchto: CATIA, NX, CREO

Nabízíme:

Máme flexibilní pracovní dobu (pevné jádro: po - čt 9:30 - 15:00, pá 9.30 - 13:00) Naši zaměstnanci mají 5 týdnů dovolené a vybírání náhradního volna je samozřejmostí Samozřejmostí je příspěvek na stravu (formou stravenek v hodnotě 130Kč) Možnost individuálního benefitního systému prostřednictvím Cafeterie, kde si každý nastaví své benefity na míru ve výši 12.000 Kč/rok (lze využít na penzijní/životní pojištění, dovolenou, ve zdravotnictví, na volnočasové aktivity aj.)

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : Bugi1234@email.cz

Výběrové řízení na pozici asistenta/asistentky ústředního ředitele

volná místa | 28.03 12:39 - 2023

Požadujeme:

Státní energetická inspekce, ústřední inspektorát, Gorazdova 24, 120 00 Praha 2 hledá pro pracoviště v Praze perspektivního zaměstnance na pozici: asistenta/asistentky ústředního ředitele (odborný referent/vrchní referent odboru správního, právního a personálního ústředního inspektorátu). Hlavní vykonávané činnosti: • zajišťování chodu sekretariátu ústředního ředitele, • odborný dohled nad spisovou službou. Požadavky: • střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání.

Nabízíme:

Benefity: ? 5 týdnů dovolené, ? 5 dnů indispozičního volna, ? stravenky, ? sídlo v centru Prahy, ? pružná pracovní doba. Další informace: ? 9. platová třída, ? na dobu neurčitou, 6 měsíců zkušební doba, ? nástup možný k 15. květnu 2023, Strukturovaný životopis zašlete nejpozději do 30. dubna 2023 na e-mail: jsrbova@cr-sei.cz. S Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Přijetí do služebního poměru je podmíněno účastí ve výběrovém řízení dle § 24 odst. 3 a 4 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů.

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : jsrbova@cr-sei.cz

Web : www.www.cr-sei.cz

Výběrové řízení na pozici asistenta/asistentky ústředního ředitele

volná místa | 28.03 12:26 - 2023

Požadujeme:

Státní energetická inspekce, ústřední inspektorát, Gorazdova 24, 120 00 Praha 2 hledá pro pracoviště v Praze perspektivního zaměstnance na pozici: asistenta/asistentky ústředního ředitele (odborný referent/vrchní referent odboru správního, právního a personálního ústředního inspektorátu). Hlavní vykonávané činnosti: • zajišťování chodu sekretariátu ústředního ředitele, • odborný dohled nad spisovou službou. Požadavky: • střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání. Benefity: • 5 týdnů dovolené, • 5 dnů indispozičního volna, • stravenky, • sídlo v centru Prahy, • pružná pracovní doba. Další informace: • 9. platová třída, • na dobu neurčitou, 6 měsíců zkušební doba, • nástup možný k 15. květnu 2023, Strukturovaný životopis zašlete nejpozději do 30. dubna 2023 na e-mail: jsrbova@cr-sei.cz. S Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Přijetí do služebního poměru je podmíněno účastí ve výběrovém řízení dle § 24 odst. 3 a 4 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů.

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : jsrbova@cr-sei.cz

Řidič C a E

volná místa | 28.03 12:14 - 2023

Požadujeme:

Hledáme řidiče sk.C a sk.E, pro Mezinárodní siniční dopravu. Další info po telefonu nebo při osobní schůzce. Společnost sídlí v Orlové na Karvinsku.

Město : Moravskoslezský

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 734567800

E-mail : pptrans@volny.cz

Osoba : Lucie Blažková

Novinky, aktuality

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi
Tvoříme weby a eshopy, které fungují.