(nepovinné)

Nabízíme půjčku s nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%

volná místa | 06:19 18.04.2018

Nabízímeme :

Nabízíme půjčku s nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%. Požádejte o rychlý a pohodlný úvěr na zaplacení účtů a zahájení nového podnikání nebo refinancování svých projektů s levnější úrokovou sazbou ve výši 3%, máte nízké kreditní skóre a zjistíte, že je obtížné získat kapitálový úvěr od místních bank a další finanční instituce? Zde je vaše šance získat půjčku od naší organizace. Nabízíme půjčky jednotlivcům pro následující účely a další. Osobní úvěr, obchodní expanze, start-up podnikání, vzdělávání, konsolidace dluhu, půjčky peněz. Kontaktujte nás dnes e-mailem: abdullatifjameel120@gmail.com

Kraj : Praha

E-mail : abdullatifjameel120@gmail.com

Osoba : Abdul-Latif Jameel

Vychovatelka do rodinné centra

Vychovatel/ka. Hledáme do našeho rodinného centra v Praze 10 - Petrovicích vychovatelku. Práce s dětmi od 15 měsíců do 4 let. Požadujeme min. pedagogické vzdělání, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, kreativitu, kladný vztah k dětem, hru na hudební nástroj a znalost anglického jazyka. Nástup možný ihned.

Město : Praha

Telefon : 721200319

E-mail : info@rc-snopik.cz

Web : www.rc-snopik.cz

Hledáme paní učitelku do MŠ

Do nově otevírané třídy hledáme pečlivou usměvavou paní učitelku nebo pana učitele k 10 dětem do rodinné školky Směrovka v Hostivicích na plný nebo zkrácený úvazek. Požadujeme kvalifikaci v oboru (nebo dokončování studia), milý a vstřícný přístup k dětem.
CV a motivační dopis zasílejte na e-mail: smerovka-hostivice@seznam.cz

Město : Praha-západ

E-mail : smerovka-hostivice@seznam.cz

Web : www.smerovka.eu

Hledáme paní učitelku

Nabízíme pracovni pozici hodné, svědomité, pracovité paní učitelce. Jedná se o hlavní pracovní poměr, plný nebo zkrácený úvazek, malý kolektiv dětí, zcela nové prostory. Požadujeme pedagogické vzdělání, uvítáme praxi v předškolním zařízení. Nástup v září 2018, Praha 5. Prosíme o zaslání CV, rádi se s vámi osobně setkáme.

Město : Praha

E-mail : materinka-slunicko@centrum.cz

Obchodní společník

Žádné speciální požadavky . Pouze PC a chuť do práce

Nabídka přivýdělku na doma . Jedná se Italskou modu ,která právě nyní přichází na trh do celé Evropy . Firma DRESSPLSNER připravuje velké BUM na konec dubna 2018 , Pojďte do toho s Námi ještě dříve než se to rozjede na plno , ať jste v samém a dozvíte se co nejvíce . V případě zájmu pošlu info

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

Telefon : 605757884

E-mail : volfovamona@seznam.cz

Osoba : Monika Volfová

obchodní zastoupení

Zlatá Rezerva s.r.o. - prosperující česko-americká společnost, hledá nové obchodní partnery - prodejce investičního zlata a stříbra z celé České i Slovenské republiky. Výhodnou spolupráci nabízíme jak jednotlivcům, tak i firmám. Doplnění vašeho portfolia o prodej našich investičních kovů vám nepřinese žádné zbytečné výdaje. Nemusíte nic kupovat, nemusíte do ničeho investovat a vás i vaše spolupracovníky bezplatně vyškolíme. Provize jsou velmi zajímavé. Systém úspěšně funguje. Společnost Zlatá Rezerva je na trhu 7 let. Máme téměř 4500 spokojených klientů, necelých 7000 aktivních smluv a zatím 21 externích prodejních sítí... Investiční zlato je v celé EU osvobozené od DPH a všem, co ho vlastní, přináší jistotu, stabilitu, nezávislost, svobodu, likviditu a budoucnost. V případě vašeho zájmu o spolupráci kontaktujte přímo obchodního manažera společnosti, pana Luboše Vrbu.

Kraj : Praha

Telefon : 730552050

E-mail : vrba@zlatarezerva.cz

Web : www.zlatarezerva.cz

Osoba : PhDr. Luboš Vrba

Přípravář

- dobrou fyzičku - ŘP sk B (výhodou C) - trestní bezúhonnost - chuť do práce - pečlivost - odpovědnost

- dobré platové podmínky - příjemný kolektiv - zajímavý obor - nástup ihned - flexibilita

Kraj : Praha

Telefon : 777656272

E-mail : pujcovna@bluerent.cz

Web : www.bluerent.cz

Osoba : Lucie Lomozová

pomocná síla kuchyň a úklid

hledáme spolehlivou osobu (nejlépe aktivního důchodce)na 5hod/denně (9-14:00) pro úklid restaurace ve Vysočanech a výpomoc v kuchyni během obědů.

Malý kolektiv, familiérní přístup.

Kraj : Praha

Telefon : 774946434

E-mail : klidpopraci@seznam.cz

Web : www.klidpopraci.cz

Osoba : Viktor Čipera

Pomocná kuchařka Mateřská škola Praha 7

Přijmeme zaměstnance na pomocné práce v kuchyni MŠ a úklid. Práce je na plný úvazek. Je možno rozdělit i na dva částečné úvazky (dopoledne,odpoledne)či jinak,dle dohody.Nástup ihned. Požadavky:zdravotní průkaz,čistý trestní rejstřík,spolehlivost,pracovitost.
Náplň práce:mytí nádobí,úklid,svačinky atd.

Město : Praha

Telefon : 731657280

E-mail : msletohradska@email.cz

Restaurace u Jelena kuchař/kuchařka

Hledáme kuchaře či kuchařku. Krátký a dlouhý týden

Plat 30 000kč Strava a ubytování ve službách zdarma.

Město : Rakovník

Kraj : Středočeský

Telefon : 723386142

E-mail : www.ujelena.eu