(nepovinné)

Zhodnocení finance

Dobrý den, ZHODNOTÍME VAŠE FINANCE s úrokem min 20 procent. Pro více informací pište na email pavel.paul.p@seznam.cz a nebo tel číslo 722258782.S pozdravem Dostál...

Kraj : Praha

Telefon : 722258782

E-mail : Pavel.paul.p@seznam.cz

Stavbyvedoucí

Ve společnosti BARNA MAR, s. r. o. hledáme stavbyvedoucího pro náš projekt výstavby residence Barcelona: https://barcelonaresidence.cz/ V současnosti se jedná o výstavbu 25 bytů ve Frýdku-Místku. Požadujeme, aby uchazeč vlastnil autorizační razítko a dále požadujeme dlouhodobou spolupráci (minimálně 3 roky)

Nabízímeme :

Dlouhodobou spolupráci Nadstandardní finanční ohodnocení Osobní růst v mezinárodní firmě

Město : Frýdek-Místek

Kraj : Moravskoslezský

E-mail : michaela@barcelonaresidence.cz

Osoba : Michaela Richterová

Obsluha řezacího stroje

Náplň práce: -obsluha řezacího stroje -manipulace s ručním elektrickým jeřábem (zaučení zajištěno) Místo výkonu: okr.Humpolec Co požadujeme: -ochota pracovat ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu -základní znalost na PC – výkazy práce -znalost českého jazyka Mzda: -nástup 145Kč/hod, po 3 měsících 180Kč/hod, po 6 měsících 190Kč/hod Směnnost: -3 směnný nebo nepřetržitý provoz Nástup: -listopad 2020 Benefity: -příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč -zajištěné ubytování -odměny za doporučení dalších zaměstnanců

Město : Pelhřimov

Kraj : Vysočina

Telefon : 800101301

E-mail : callcentrum@rs-ig.com

Web : Petrská 1168/29

Osoba : Eva Čejková

Operátor výroby – automotive

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice Náplň práce: - obsluha stroje se základní znalostí práce na PC - 3 směnný provoz Co požadujeme: - uživatelská znalost práce na PC - praxe v automotive výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - ochota přestěhovat se do Českých Budějovic Mzda: - 135 Kč/hod nástup - od 2. měsíce výkonnostní prémie až 5.400 Kč/měsíc - odměna za docházku 1.500 Kč/měsíc Nástup: - listopad 2020 Benefity: - práce v čistém prostředí - zajištění přepravy na pracoviště, případně ubytování nebo pomoc s přestěhováním - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc - pravidelné navyšování mzdy podle výkonu (tarifní stupně)

Město : Český Krumlov

Kraj : Jihočeský

Inspektor / specialista bezpečnosti strojů

● technické vzdělání ukončené minimálně maturitou, VŠ samozřejmě také vítáni ● komunikativnost a příjemné vystupování ● ochotu cestovat -­ budeš jezdit za našimi zákazníky ● ŘP skupiny B ● flexibilitu ­- pracujeme pro velké firmy a každá má jiné požadavky ● ochotu učit se novým věcem, protože Tvůj rozvoj je pro nás prioritou ● základy AJ, NJ je plusem

Práci, která bude spočívat především v kontrole strojů a výrobních linek a posuzování jejich bezpečnosti u našich zákazníků jako je třeba Škoda Auto nebo Aero Vodochody, BMW ● přátelské a pohodové pracovní prostředí malé firmy ● práci co má smysl ● profesní růst pod vedením zkušených kolegů ● motivující platové ohodnocení 35000-40000,- ● pracovní doba 39 hodin týdně ● sick days ● telefon s firemním paušálem vč. internetu i pro osobní použití ● notebook ● týden dovolené navíc ? celkem 25 dnů dovolené ● občerstvení na pracovišti

Město : Beroun

Kraj : Středočeský

Web : www.cpsservis.cz

Osoba : prace@cpsservis.cz

+PŘIVÝDĚLEK Pro maminky na mateřské+

Pracujte odkudkoliv z ČR.Hledáte práci na pár hodin denně?Mít volno kdy potřebujete?Práce z domova + tel+pc a okamžité výdělky na Váš účet.+PŘIVÝDĚLEK Pro maminky na mateřské+ Žádný podomní prodej,prodej dle katalogu, dealerství ani osobní schůzky.Více info dole Pracujeme na přirozeném hubnutí s klienty.Pojďme pomáhat,těm co to potřebují a ještě mít zaplaceno..

Ohodnocení jasně dané podle výkonu:)Platba na účet,časovou flexibilitu...A jiné výhody

Město : Středočeský

Web : www.privydelekzdomova.cz/prozdravi/pm

Osoba : Jana

PROJEKTANT

SŠ stavebního směru, uživatelská znalost práce v programu ArchiCAD, AutoCAD, uživatelská znalost práce v MS Office, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, praxe není podmínkou

zajímavou a perspektivní práci v projekční společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, práce na plný pracovní úvazek ? pracovní smlouva. Po zapracování možnost smlouvy na dobu neurčitou.

Město : Jindřichův Hradec

E-mail : asistentka@nk-at.cz

+PŘIVÝDĚLEK Pro maminky na mateřské+ Žádný podomní prodej,prodej dle katalogu, dealerství ani osobní schůzky.Více info dole Práce z domova s využitím počítače internetu+ mobilu.Pracujeme na přirozeném hubnutí s klienty.S databází,vše probíhá po telefonu.Více info na webových stránkách

Obchodní referent/ka

Do naší firmy hledáme kolegyni na pozici Obchodní referentky. Požadujeme: *SŠ vzdělání *znalost PC (WORD, EXCEL) *aktivní přístup k práci *samostatnost, odpovědnost *znalost německého jazyka výhodou

*Nástupní plat: 25.000 Kč *výkonnostní prémie *přátelský kolektiv

Město : Chomutov

Kraj : Ústecký

E-mail : cingel@cnsindustry.cz

Osoba : Mgr. Slavomír Cingel

Operátor výroby – Zwönitz, Německo

-Obsluha pracovních strojů – vkládání a vyjímání materiálu ke zpracování -Monitorování strojů při práci -Kontrola kvality hotových komponentů, vedení dokumentace -Zajištění materiálu pro výrobní linky Požadujeme: -Ochota pracovat ve výrobním závodě -Ochota pracovat ve 3směnném systému -Dobrá znalost němčiny od úrovně A2 -Řidičský průkaz a vozidlo k dojíždění do práce (dopravu nezajišťujeme)

-Práci v Německu na hlavní pracovní poměr -Německé zdravotní, sociální a důchodové pojištění -Výdělek od 10,10 ? / h + oborový příplatek + příplatky za směny ? Uvedená mzda je zákonná minimální mzda! Její výše se však liší v závislosti na dosavadních zkušenostech a znalostech uchazeče. -Příspěvky na dopravu od prvního pracovního dne -Prémie dvakrát ročně -Česky mluvící kontaktní osoba, se kterou můžete řešit všechny záležitosti týkající se práce i života v Německu po celou dobu trvání pracovního poměru Tato nabídka je vhodná pro muže i ženy.

Město : Karlovarský

Kraj : Karlovarský

Telefon : +420603142799

E-mail : aue@starke-jobs.com

Web : https://prace.starke-jobs.com/Pobocky/nemecko-prace-aue/

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257  >>

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.