Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Asistent pedagoga

volná místa | 16.01 15:59 - 2020

Mateřská škola v blízkosti metra Palmovka, Praha 8, hledá asistenta pedagoga.

Nabízímeme :

Nástup možný ihned.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 720 032 133

E-mail : reditelka@mssokolovska.cz

Web : www.mssokolovska.cz

Osoba : Jana Ptáčková

Kontrolor funkčnosti elektroniky

volná místa | 16.01 14:20 - 2020

Náplň práce: - kontrola funkcí spotřební elektroniky Požadujeme: - základní znalosti běžného užívání spotřební elektroniky - preciznost a vysoké pracovní nasazení - spolehlivost - základní práce na PC

Nabízímeme :

Nabízíme: - pravidelný měsíční příjem (18000 až 22000 Kč čistého) - firemní benefity - zázemí stabilní firmy - přátelský kolektiv - nástup ihned Nekuřácké prostředí

Město : Kolín

Kraj : Středočeský

E-mail : jirka@scorpion-elektro.com

Web : www.scorpion-elektro.com

Osoba : Jiří Žalud

Dělník/ce - čištění a balení elektroniky

volná místa | 16.01 14:19 - 2020

Přijmeme pracovníka/ci na čištění a balení drobné elektroniky. Praxe není nutná, nabízíme zaškolení a zařazení do pracovního kolektivu. Požadujeme spolehlivost, manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost a pracovitost.

Nabízímeme :

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, jednosměnný provoz, dobré finanční ohodnocení ( 16000 Kč čistého) a firemní benefity.

Město : Kolín

Kraj : Středočeský

E-mail : jirka@scorpion-elektro.com

Web : www.scorpion-elektro.com

Osoba : Jiří Žalud

Pomocná kuchařka do školní jídelny

volná místa | 16.01 13:41 - 2020

Základní škola Praha 9 – Satalice, přijme od 1. 3. 2020 na plný pracovní úvazek pomocnou sílu do kuchyně. Praxe ve stravování není podmínkou. Nabízíme příspěvek na stravování, důchodové pojištění, 25 dnů dovolené, stálé zaměstnání. Rádi vás přivítáme ve vstřícném a přátelském kolektivu. Bližší informace o platových podmínkách a náplni práce při osobním kontaktu.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 731615613

E-mail : svachova.michaela@skolasatalice.cz

Číšník, kuchař, pokojská

volná místa | 16.01 10:55 - 2020

Od 1. března 2020 dlohodobě přijmeme na HPP servírku (číšníka), kuchaře (ku) a pokojskou. Rodinný podnik s více jak 20 -tiletou tradicí v historickém centru Třeboně, bydlení v objektu, zajímavé finanční ohodnocení, bonusy. Příjemné prostředí, přátelský kolektiv. Požadujeme: praxi, úsměv, spolehlivost a flexibilitu. Životopis a důvod proč si myslíte, že by jste to měli být právě vy zasílejte na penzion@misek.cz

Město : Jindřichův Hradec

Kraj : Jihočeský

Telefon : 777017449

E-mail : misek@penzion.cz

Web : www.misek.cz

Osoba : Irena Míšková

Volné místo kvalifikované učitelky mateřské školy

volná místa | 16.01 09:32 - 2020

Přijmeme do naší mateřské školy Chmelová 8 Praha 10 kvalifikovanou učitelku na plný úvazek. Jde o dvousměnný provoz, škola má otevřeno od 6:30 hod do 17:00 hod. Hledáme učitelku s přátelskou povahou a schopností spolupracovat s rodiči a s kolektivem spolupracovnic.
Nástup možný ihned. Plat dle platných tabulek plus osobní příplatek. Aktivita je nejméně dvakrát ročně oceněna v odměnách.
Nabízíme možnost dalšího vzdělávání – škola hradí vzdělávací semináře a kurzy. V rámci FKSP škola přispívá na obědy v MtŠ, případně na rekreaci, plavenky atd.

Město : Praha

E-mail : skolka.chmelova@gmail.com

Web : www.mschmelova.cz

ŘIDIČ TAXI

volná místa | 16.01 09:30 - 2020

- věk min.22 let - praxe v řízení motorových vozidel - spolehlivost a flexibilita - znalost cizího jazyka a znalost Prahy výhodou, ne však podmínkou -zájemci pouze z Benešova nebo jeho blízkého okolí

Nabízímeme :

- práci na DPP,HPP,brigáda k pracovnímu poměru(krátký/dlouhý týden) - pracovní příležitost ve stabilní firmě s dlouholetou zkušeností na trhu - přiležitost pro invalidní i starobní důchodce

Město : Benešov

Kraj : Středočeský

Telefon : 722412101

E-mail : jitka-sucha@seznam.cz

Osoba : Jitka Suchá

Vrátní+úklid

volná místa | 16.01 09:12 - 2020

Požadujeme spolehlivost, pracovitost, trestní bezúhonnost

Nabízímeme :

nabízíme práci uklízečka + vrátná ve dvou směnném provozu. Práce dále zahrnuje přímý prodej zboží + zodpovědnost na sklad. Nástup možný ihned.

Město : Liberec

Kraj : Liberecký

Telefon : 485 159 061

E-mail : prace@naveta.cz

Osoba : pí. Váňová

advokát / advokátka

volná místa | 16.01 08:05 - 2020

- složenou advokátní zkoušku vč. zápisu do seznamu advokátů, - vysokou úroveň odborných znalostí, - profesionální vystupování, - znalost anglického jazyka podmínkou, - znalost německého nebo polského jazyka výhodou, - vysoké pracovní nasazení a flexibilitu, - samostatnost a schopnost efektivní komunikace - uživatelské znalosti práce s PC.

Nabízímeme :

- práci v mladém kolektivu, - zaměření na široké spektrum právních odvětví se specializací na obchodní a finanční právo, - odpovídající finanční ohodnocení dle schopností, - perspektivu profesního růstu, - příjemné pracovní prostředí.

Město : Ostrava

Kraj : Moravskoslezský

E-mail : zemanova@poncza-sramek.cz

Web : www.poncza-sramek.cz

Osoba : Lenka Zemanová

Pracovať v Nemecku sa oplatí

volná místa | 16.01 07:49 - 2020

Chcete pracovať v Nemecku ako opatrovateľka? Máme pre Vás každý deň nové ponuky - Každý deň nové ponuky!!! - Ľahké stavy - Overené rodiny - Na trvalý pracovný pomer - Záskoky Viac info na: tel.: 421 908 737 303 alebo na register@euprogres.sk

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 0908737303

E-mail : register@euprogres.sk

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.