(nepovinné)

Pracovník v sociálních službách

Náplň práce:  poskytování péče seniorům a osobám se zdravotním postižením  doprovody klientů, k lékařům, na nákupy a společenské akce  zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech  příprava aktivizačních programů pro obyvatele domova pro seniory  individuální plánování a vedení další dokumentace Požadujeme:  SOU, SŠ  zdravotní průkaz  osvědčení pracovníka v sociálních službách – možnost dodělat při zaměstnání  zájem o práci s cílovou skupinou  aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B  znalost práce na PC - základní uživatelská úroveň  komunikativnost, ochotu k týmové spolupráci  samostatnost a zodpovědnost  časovou flexibilitu

Nabízímeme :

práci na HPP  stabilní zázemí  5 týdnů dovolené + 2 dny sick days  platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. platné od 1. 1. 2020  nárůst mzdy po zkušební době  příspěvek na stravování  po zapracování prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou  supervizní a metodickou podporu  práci v přátelském kolektivu  příjemné pracovní prostředí  další vzdělávání a osobní rozvoj

Město : Mladá Boleslav

Kraj : Středočeský

Telefon : 703849981

E-mail : dps.tvrznikova@seznam.cz

Osoba : V. Tvrzníková

Práce z domova

NABÍZÍM PRÁCI Z DOMOVA. Nejdříve jako přivýdělek, brzy se lze vypracovat ke stabilnímu měsíčnímu příjmu. Vhodné pro maminky na MD, ale i při práci, studiu, důchodu. Neváhejte mne kontaktovat na e-mail .: malouskova.nela@seznam.cz

Kraj : Praha

E-mail : malouskova.nela@seznam.cz

zdravotní sestra Nizozemsko

Nurse in a Dutch health facility (Nursing Homes) High salary- up to 2300 - 3500 Euro per month Requirements: - nurse school diploma - communicative English skills We provide a free Dutch language course. This is a full-time language course that will take place in Netherlands. The language course lasts two months. While learning Dutch the candidate receives free accommodation and a scholarship of 400 Euro per month. Dutch fully padded employment contract. Work in great conditions in an international team. Responsibilities: - participation in the process of care, rehabilitation and treatment - assessment and continuous monitoring of patients' health - cooperation with doctors, physiotherapists and staff of the health facility - performing nursing activities in accordance with applicable procedures You will get more details during the recruitment interview. Interested persons please send the application in English to the following e-mail address: office@eastgaterecruitment.com In the e-mail subject please type "Nurse Netherlands”

Město : Kutná Hora

Telefon :

E-mail : office@eastgaterecruitment.com

Osoba : Jakub Wojciechowski

Technik

vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání jokalita: Dobrá 240, Dobrá, 73951 Společnost E&H services, a.s. hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Technik. Spolehlivého, technicky zdatného zaměstnance. Který umí samostatně pracovat. Požadavky na zaměstnance: ukončené SŠ vzdělání technického směru. Jazykové znalosti: AJ výhodou. Řidičský průkaz: B Náplň práce: Základní oprava a údržba. Opravy technických zařízení v potravinářském provozu. Znalost: výroby v potravinářského nebo chemickém, farmaceutickém provozu, Office (MS nebo Open source). Praxe v oboru technik. Pružná pracovní doba – Plný úvazek.

Zaměstnance hodnotíme individuálně a nabízíme ke mzdě další benefity. ( 5 týdnů dovolené, stravenky, atd.)

Město : Frýdek-Místek

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 732886373

E-mail : darina.ocelkova@ehss.eu

Web : ehss.eu

Osoba : Darina Ocelková

uklízečka mš

Od 3. února hledáme paní uklízečku na částečný úvazek. Jedná se o úklid v nové části školky, od 10 hod. Dostupnost z metra B - Zličín, nebo zastávka autobusu 180. Výborné spojení od Kladna a Berouna.

Město : Praha

Telefon : 608064954

E-mail : zednikova@zsamszlicin.cz

Web : www.zsamszlicin.cz

Obchodní zástupce

Hledám zkušené obchodníky ale i šikovné lidi, které zajímá svět financí a obchodu. Náplní práce je péče o finanční portfolio klientů. Schůzky domlouvá obchodníkům asistentka. Požadujeme: minimálně vzdělání s maturitou, zkušenosti s obchodem, komunikační dovednosti a ctižádost.

- volná pracovní doba - cestování pouze v okolí Brna - nadstandardní finanční ohodnocení (60 000 - 90 000 Kč) - práce na dobu neurčitou - možnost zkráceného úvazku - mladý kolektiv

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 703873865

E-mail : peto.beck@gmail.com

Web : www.peterbeck.cz

Osoba : Peter Beck

Asistent/tka pedagoga

volná místa | 14:40 08.01.2020

Škola Jaroslava Ježka pro zrakově postižené (www.skolajj.cz) přijme od 24. 2. 2019 asistenta/tku pedagoga na cca 0,6 úvazku (24 h týdně). Maturita podmínkou, pg. vzděl. nebo kurz asistenta pedagoga je výhodou, není podmínkou.
Pracovní doba Út - Čt v rozsahu 4 – 8 hodin (po domluvě pevně daný rozvrh zhruba 2x od 8:30, 2x odpoledne do 20:30).

Nástupní plat v rozpětí 16 ? 22 tis. Kč dle započtené praxe, 8 týdnů dovolené v létě, v době školních prázdnin během roku dalších 12 dnů na samostudium. Možnost stravování, přátelský kolektiv v menší škole. Životopis zasílejte na martina.helesicova@skolajj.cz

Kraj : Praha

Telefon : 220515124

E-mail : martina.helesicova@skolajj.cz

Web : www.skolajj.cz

Osoba : PaedDr. Martina Helešicová

Hledám společníka k podnikaní v cestovním ruchu – gastronomii

Hledám společníka k podnikaní v cestovním ruchu – gastronomii . Nejlépe pár Kuchař a servírka se vzdělaním a praxi v oboru. Zázemí a kapitál mám k dispozici.Rekreační středisko v Bílých Karpatech. Více informaci na T : 602529150

Město : Uherské Hradiště

Kraj : Zlínský

Telefon : 602529150

E-mail : info@montelope.info

Web : www.motelope.cz

Osoba : Helena Macháčová

Učitelka MŠ

Mateřská škola Hlásná Třebaň
Do našeho kolektivu přijmeme učitelku mateřské školy. Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou s možným prodloužením smlouvy.
Nabízíme: mladý příjemný kolektiv, zaměstnanecké bonusy (firemní oblečení, příspěvek na stravu, finanční příspěvky na kulturní akce, finanční odměny dle odvedené práce…), možnost seberealizace, tvorba nových projektů, nové moderní zázemí, k dispozici velké množství pracovních pomůcek.
Požadujeme: kvalifikační předpoklady, ochotu spolupracovat, spolehlivost, nadšení a cit pro práci s dětmi.
Plat dle kvalifikace a praxe s přihlédnutím na náplň práce (od 21.840,- do 29.320,-) plus finanční odměny.
V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis případně s motivačním dopisem na email: mshlasnatreban@gmail.com. Těšíme se na případné setkání

Město : Středočeský

Telefon : 702148940

E-mail : mshlasnatreban@gmail.com

Web : mshlasnatreban.cz

Čerpací stanice Shell Vyškov

Práce na ČS Shell ve Vyškově na Brněnské ulici. Na HPP. Pozice pokladní.

Město : Vyškov

Telefon : +420 605 578 230