(nepovinné)

Obchodní asistent/-ka

• SŠ vzdělání – preferujeme vzdělání obchodního nebo technického směru, • znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, Internet), • komunikativnost a příjemné vystupování, • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič – výhodou, • zkušenost s prácí v informačním systému výhodou, • znalost cizího jazyka výhodou, • ochota učit se novým věcem.

Nabízímeme :

? zaměstnání na hlavní pracovní poměr, ? možnost kariérního růstu a prosazení se, ? motivující finanční ohodnocení (fix+bonusy), ? mobilní telefon, notebook, ? zázemí stabilní a rozrůstající se společnosti, ? práce v luxusním prostředí interiérového centra, ? příjemný pracovní kolektiv, ? firemní team-buildingové akce , ? školení v zahraničí, ? příspěvek na stravné. Mzda 22000-38tis Nástup možný IHNED.

Kraj : Praha

Telefon : 731000400

E-mail : hora@finskasauna.cz

Web : www.sauna.cz

Osoba : Michal Hora

Přidej se k nám i TY! - KFC Budějovická

Obsluha a péče o naše hosty, komunikace s nimi, vhodná rada při výběru skvělého jídla z KFC? To by byla přesně PRÁCE PRO TEBE! Spousty benefitů jsou samozřejmostí! Firemní akce a večírky, ze kterých máme vždy skvělé vzpomínky výhody v KFC, ale i v našich partnerských značkách (Starbucks a Burger King) Možnost plánování směn téměř podle sebe Příspěvek na jídlo na směně - MOŽNOST KARIÉRNÍHO RŮSTU Další výhodou je i to, že se naše restaurace nachází přímo na metru C na stanici Budějovická. Oceněn/a bys byl/a od 114 Kč/hod plus spropitné od našich hostů, s možností zvýšení platu již po jednom měsíci. Vše Tě naučíme a zodpovíme tvé budoucí dotazy. Hledáme pozitivní, přátelské lidi, co se mají chuť učit novým věcem. Na co ještě čekáš?! Neváhej a zavolej nebo napiš na náš e-mail a přidej se k super kolektivu a pečuj o naše hosty! Tvůj Tým KFC Budějovická

Kraj : Praha

Telefon : 724611057

E-mail : CZKFCPraha.Budejovicka@amrest.eu

Osoba : Saskie

Obsluha čerpací stanice

Čerpací stanice Cobalt v Liberci přijme obsluhu na HPP. 8,5h směny - 2x odpolední (13.30-22.00h) 2x ranní (5.00-13.30h), 2 dny volna. Nástupní plat 14000,- čistého + dýška, zvýšení platu po zkušební době. Nástup nejlépe ihned. Pro více informací volejte 607923682 - p. Bulvová.

Město : Liberec

Kraj : Liberecký

Telefon : 607923682

Osoba : Jana Bulvová

Hledáme milou paní na úklid

Základní škola Praha 8 přijme milou paní uklízečku na plný úvazek od září 2018. V případě zájmu nás kontaktujte. Těšíme se na Vás!

Město : Praha

Telefon : 604655462

Web : www.zsnaslovance.cz

Účetní

POŽADUJEME: - SŠ vzdělání ekonomického směru - Praxe v oboru - znalost metodiky účtování v podvojném účetnictví a evidence majetku - znalost právních předpisů vztahujících se k účetnictví a daňové soustavě - znalost zákona o DPH - Uživatelskou znalost PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook) - Pečlivost, spolehlivost, samostatnost - Dobré organizační a komunikační dovednosti - Znalost německého resp. anglického jazyka výhodou NABÍZÍME: Zázemí stabilní společnosti - Práci na plný či zkrácený úvazek (min. 30 hodin/týdně) - Práci v přátelském týmu a příjemném pracovním prostředí

Město : Chomutov

Kraj : Ústecký

E-mail : sluzby.cv@gmail.com

Vyhalšujeme výběrové řízení na místo ředitelky/ředitele firemní školky

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici ředitelky/ředitele ve školce na Praze 4- Brumlovce.

Firemní školka je pro 24 dětí od 1-5 let.

Požadujeme:
1) min. SŠ pedagogické vzdělání pro učitele MŠ
2) zkušenost z pozice zástupkyně ředitelky/ředitelky
3) anglický jazyk výhodou

Nabízíme:
1) Smlouvu na HPP
2) Stravu na pracovišti zdarma
3) Možnost dalšího vzdělávání
4) Dovolená + sick days

Náplň práce:
1) Přímá pedagogická činnost u dětí
2) Zajištění provozního chodu školky
3) Zodpovědnost za vzdělávací proces, kontrolu, evaluaci
4) Správa dotačních dokumenů, vedení BOZP, přijímání nových zaměstnanců

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email: veronika.nemcova@firemniskolky.cz

Budu se těšit na naši spolupráci.

Město : Praha

Telefon : 773665885

E-mail : veronika.nemcova@firemniskolky.cz

Hledáme učitele/učitelku

Fakultní základní škola v Praze 8 přijme od srpna 2018 učitele/učitelku Aj případně s kombinací Nj nebo M. Nabízíme možnost parkování v areálu školy. Profesní životopis zasílejte: slovanka@zsnaslovance.cz

Kraj : Praha

Office manager/referentka

Ukončené střední ekonomické vzdělání a praxe. Dobré znalosti IT (MS Office atd.). Vlastní iniciativa, samostatnost a smysl pro práci v týmu. • cit pro design a návrhy • flexibilita a odpovědnost • výrazné organizační a komunikační nadání • znalosti němčiny či angličtiny

Nabízíme: ? pracovní smlouvu na dobu neurčitou ? loajální a kompetentní tým ? zajímavé a různorodé úkoly samostatnost ? klidnou a příjemnou pracovní atmosféru ? otevřenou, konstruktivní komunikaci ? atraktivní zaměstnanecké podmínky s provizí a moderní pracoviště

Kraj : Praha

Telefon : +420 251 512 909

E-mail : job@01sro.com

Web : www.01sro.com

Montér

Na pobočku v Orlové přijmeme pracovníka (montáže technologie čistíren odpadních vod). Požadujeme: ŘP sk. B - aktivní řidič, manuální zručnost, zdravotní způsobilost, časová flexibilita, ochota pracovat v terénu, svářeč. průkaz výhodou

Nabízíme: plat 24 000,- Kč hrubého, stravenky, po roce příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené

Město : Karviná

Kraj : Moravskoslezský

E-mail : pavla.krolova@ckvpraha.cz

Školnice v MŠ

Do našeho kolektivu mateřské školy v Praze 6 přijmeme školnici. Jedná se o školnické a úklidové práce na plný úvazek, ranní a odpolední směny.
Požadujeme kladný vztah k dětem, spolehlivost, profesionální vystupování.
Nabízíme příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Těšíme se na vaše nabídky, přejeme krásné léto.

Město : Praha

E-mail : msbubenickova@seznam.cz

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255  >>