(nepovinné)

ÚČETNÍ JUNIOR

volná místa | 10:20 21.11.2019

Náplň práce:
•Kompletní skladové účetnictví
•Evidence v SW SOAS
•Fyzická kontrola stavu zásob na skladě, výdejky, příjemky
•Vystavování faktur, zakázek
•Administrativa spojená s chodem střediska

Požadavky:
•vzdělání SŠ ekonomického zaměření (maturita z účetnictví) ukončené maturitou
•praxe v oboru min. 2 roky podmínkou, znalost účetnictví v příspěvkové organizaci podmínkou
•znalost práce s počítačem - MS OFFICE
•flexibilnost, zodpovědnost, psychická odolnost, schopnost se učit, samostatnost, pečlivost, důslednost
•komunikační a organizační schopnosti

Nabízímeme :

Nabízíme:
?mzdové podmínky dle praxe a dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění
?atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod
?možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy, apod.)

Kraj : Praha

Telefon : 242 456 119

E-mail : katerina.palaskova@skolahostivar.cz

Web : www.skolahostivar.cz

Úvěrová nabídka je k dispozici do 72 hodin

Nabídka úvěru je k dispozici do 72 hodin   Jsme ochotni zaplatit 2% úrok, nabízíme půjčky komerčním organizacím a maximálně 50 000 až 15 000 000 Kč. Naše půjčky jsou dobře zajištěny pro maximální bezpečnost, což je naše nejvyšší priorita. E-mail: maria.viespescu0@gmail.com

Kraj : Praha

Telefon : 066732319

E-mail : maria.viespescu0@gmail.com

Osoba : maria

Ponuka počas Vianoc

Ponuka opatrovania s nástupom od 03.12.2019 Rodina H. z Neckarsulmu, cca 8 km od Heilbronnu Plat: 1420 € netto/ mesačne, +150€ cestovné Vianočný bonus 45 € Pracovná zmluva Nástup 3.12.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: Pani – 90 ročná, 55 kg, 158 cm, duševne v poriadku, čiastočná inkontinencia, pohybuje sa pomocou rolátora Ďalšie informácie: býva v dome, opatrovateľka má vlastný izbu, internet, KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Kraj : Praha

Telefon : 0908737303

E-mail : register@euprogres.sk

Pm/FitLine

Rychlé připojení, základy PC, sympatický projev, tablet, telefon nebo PC, nebát se jednat, vytváření vlastního týmu a dělá

Po určité době, nové auto s možností vlastní výbavy, luxusní dovolené, německý důchod do výše až 1350?, podporu teamu

Kraj : Praha

Telefon : 773644174

E-mail : mirotruk@seznam.cz

Osoba : Miroslav Trukmüller

Operátor výroby

praxi s ručním nářadím, zručnost, samostatnost a ochotu pracovat v třísměnném provozu.

práci na HPP, mzdu od 120 Kč/hod, volné víkendy, dotované stravování, 25 dní dovolené, 13. plat, flexipassy, pravidelné zálohy, možnost ubytování.

Město : Vsetín

Kraj : Zlínský

Telefon : +420 734 792 69

E-mail : emma.novakova@manuvia.com

HLEDÁME NOVÉ KOLEGYNĚ

Do naší soukromé školky aktuálně hledáme 2 kreativní, zodpovědné, spolehlivé a pro práci s dětmi zapálené kolegyně.

Pro jednu z Vás máme volné místo ihned, na druhou bychom se těšili ideálně v březnu, aby mohla postupně nahradit naši kolegyni, která bude odcházet na mateřskou dovolenou.

Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, práci na HPP a velmi přátelské a milé prostředí malé rodinné školky s kapacitou 20 dětí v krásném a klidném prostředí vilové čtvrti na Lochotíně.

Město : Plzeň-město

Telefon : 602 737182

E-mail : alena.rudolfova@skolka-klicek.cz

Web : www. skolka-klicek.cz

Asistentka

Hledáme posilu do kanceláře. Jedná se o administrativní práci. Práce se týká zejména zpracovávání smluv a modelací nabídek. Denně 4-5 hodin. Vhodné pro studenty a ženy na mateřské dovolené.

Město : Mladá Boleslav

Kraj : Středočeský

Telefon : 774982877

E-mail : david.kulyk@seznam.cz

Osoba : David Kulyk

Půjčka

Kontakt Pan Peter Krajcovic na senatorrpwalter@hotmail.com pro váš úver. Dostal jsem od nej pujcku. Jozef Michal

Kraj : Praha

E-mail : michalzef@gmail.com

Osoba : Jozef Michal

Hledáme řidiče pro přepravu cizinců na letiště Václava Havla - Transfery

Náplní práce je přeprava osob na letiště V. Havla Jedná se o přepravu osob bez taxametru – smluvní přeprava (NEJSME TAXI) Firemní automobil a zakázky máme zajištěné Požadujeme žlutou kartu řidiče + základní znalost angličtiny

Denní výdělek 3500 - 5000 Kč (500 Kč za transfer = 7 až 10 transferu denně) Kontakt: +420 608 806 202 (prosím napsat SMS zprávu)

Kraj : Praha

Telefon : 608806202

E-mail : mrklaus16@gmail.com

Osoba : Martin Novotný

Hledáme uklízečku do MŠ

Od ledna 2020 přijmeme uklízečku do naší školky na Praze 9. Zájemci volejte na tel.: 603251952.

Město : Praha

Telefon : 603251952

E-mail : mskytlicka@seznam.cz

Web : www.mskytlicka.cz