Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Řidič kamionu (CE) – Oelsnitz

volná místa | 18.03 21:03 - 2019

Co můžeš očekávat: Místo výjezdu: Oelsnitz im Erzgebirge Nástupní plat: od 2.000 € netto Typ pracovního úvazku: Plný úvazek, německá pracovní smlouva Výjezdy, systém jízd: výjezdy v neděli večer nebo v pondělí ráno Co se vozí: občas přeprava nebezpečného nákladu S čím se jezdí: návěsy, přívěsy Co bys měl umět a znát: Potřebné jazykové znalosti: komunikativní úroveň Prokazatelná praxe Zaujala Vás tato nabídka? Pak není na co čekat! Pošlete nám svůj kompletní životopis a fotografii. Vytvoříme Váš profil a pošleme ho do spedice. Nezapomeňte nám i napsat, od kdy byste mohl nastoupit a na kdy Vám máme domluvit termín pohovoru ve spedici. Tam pojedete sám a pokud vše dobře dopadne, můžete s nimi ihned uzavřít pracovní smlouvu. Vše tedy záleží na Vás. Je to Vaše šance, nenechte si ji protéct mezi prsty. Více informací Adresa Oelsintz Měsíční plat €2500 ~ €3000 Úroveň zkušeností Pokročilý Počet let praxe 0-2 Znalost němčiny B1 Směny jiné

Nabízímeme :

Více informací Adresa Oelsintz Měsíční plat ?2500 ~ ?3000 Úroveň zkušeností Pokročilý Počet let praxe 0-2 Znalost němčiny B1 Směny jiné

Město : Ústecký

Kraj : Ústecký

Telefon : +420 733 479 763

E-mail : cz@starke-jobs.com

Web : https://prace.starke-jobs.com/nabidka-prace/ridic-kamionu-ce-oelsnitz-im-erzgebirge/

Osoba : Drozda

Práce na stavbách

volná místa | 18.03 17:12 - 2019

Hledáme: lidi na montování oken/dveří, zedníka, instalatéra, truhláře, klempíře... Místo výkonu práce: Hamburg Požadavky - 3-7 let praxe - Reference - Certifikáty výhodou - Znalost němčiny není nutná, mluví se u nás i česky, slovensky a anglicky Nabízíme - 2000-4000 Kč/den dle zkušeností - Práce v 10ti-denních turnusech nebo podle domluvy - Ubytování a proplacená doprava z každého většího města v ČR Kontakt na českou asistenci provozu: +49 175 9253162

Město : Praha

Kraj : Praha

Číšník/servírka

volná místa | 18.03 17:07 - 2019

Do Staroplzenecké restaurace přijmeme číšníka/servírku. Baví tě práce s lidmi? Tak přijď k nám do našeho super kolektivu! :) 2.000,- Kč /den čistého. Nadstandartní platové ohodnocení. Směny krátký/dlouhý týden. Více info na tel.: 777 047 142 nebo email: karolina.zajickova@seznam.cz

Nabízímeme :

Nadstandartní platové ohodnocení

Město : Plzeňský

Kraj : Plzeňský

Telefon : 777047142

E-mail : karolina.zajickova@seznam.cz

Osoba : Karolína Zajíčková

Obchodník

volná místa | 18.03 16:54 - 2019

obchodního ducha vlastní mobilní telefon vlastní PC

Nabízímeme :

práce i na ŽL práce na hlavní i vedlejší činnost možnost výdělku 30 až 50 tis.měsíčně Praha a okolí

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : jarda.obchodnik@seznam.cz

Hledáme paní na úklid

volná místa | 18.03 14:25 - 2019

Přijmeme paní na úklid do mateřské školy na celý či zkrácený úvazek. Požadujeme vlídný přístup k dětem. Nástup možný ihned. Přijďte se podívat nebo informovat na tel: 702 037 990. Těšíme se s Vámi na spolupráci.

Město : Středočeský

Telefon : 702037990

E-mail : reditelka@msjinocany.cz

MŠ Jinočany

volná místa | 18.03 14:23 - 2019

Přijmeme paní na úklid do mateřské školy na celý či zkrácený úvazek. Požadujeme vlídný přístup k dětem. Nástup možný ihned. Přijďte se podívat nebo informovat na tel: 702 037 990. Těšíme se s Vámi na spolupráci.

Město : Praha

Telefon : 702037990

E-mail : reditelka@msjinocany.cz

Pomocný dělník ve výrobě

volná místa | 18.03 14:08 - 2019

Hledáme muže a ženy na pozici Pomocný dělník ve výrobě. Požadujeme loajalitu k zaměstnavateli a pracovitost. Vše ostatní Vás naučíme.

Nabízímeme :

Nabízíme nadstandartní platové ohodnocení.

Město : Česká Lípa

Kraj : Liberecký

E-mail : personalni-pce@janaba.cz

pomocný dělník ve výrobě

volná místa | 18.03 14:06 - 2019

Uvítáme pracovníka s řidičským průkazem.

Nabízímeme :

Do naší provozovny v Čebíně u Brna přijmeme okamžitě pomocného dělníka. Zaručíme dobré podmínky, pravidelnou stravu a zajímavou práci. Dobrý kolektiv přispěje k pohodě na pracovišti. Pravidelná mzda zaručena.

Město : Brno-venkov

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 602953606

E-mail : lpsteel@tiscali.cz

Osoba : Bohumil Bárta

Operátor výroby

volná místa | 18.03 13:59 - 2019

Hledáme fyzciky zdatné muže na pozici Operátor výroby.Požadujeme pracovitost a loajalitu k zaměstnavateli. Vše potřebné Vás naučíme.

Nabízímeme :

Nabízíme nadstandartní platové ohodnocení, možnost ubytování.

Město : Havlíčkův Brod

Kraj : Vysočina

E-mail : personalni-pce@janaba.cz

Začni svou kariéru u nás - co když hledáme právě Tebe?

volná místa | 18.03 13:42 - 2019

Začni svou kariéru u nás - co když hledáme právě Tebe? Jaké je obchodní oddělení v AXA? Jsme přátelský, spolupracující tým otevřený novým výzvám. Spojuje nás pro-obchodní myšlení a orientace na výsledek. Důvěřujeme a pomáháme si navzájem. Jak bude vypadat tvůj pracovní den? Nedělá Ti problém zvednout telefon a domluvit si schůzku. Budeš se starat o stávající i nové klienty, poradíš jim nejen s pojištěním, ale například i kde se vyplatí vzít hypotéku, se zhodnocením peněz nebo s tím kde ušetřit. Nezalekneš se při vyhledávání nových obchodních příležitostí. Na nic nebudeš sám/a, vždy s Tebou bude zkušený kolega, který Ti rád poradí. Jaké znalosti a dovednosti by si měl/měla mít? • máš předchozí praxi z obchodu nebo v oblasti pojišťovnictví • nechybí ti maturita • jsi proaktivní osoba, která za každých okolností srší dobrou náladou a optimismem • lákají Tě nové výzvy a chceš se v oboru učit pořád něco nového • je pro Tebe různorodá práce něco, co Tě naplňuje a posouvá dál Na co se můžeš těšit? • na atraktivní mzdové ohodnocení, které si sám/sama ovlivníš • na spolupráci formou OSVČ • na flexibilní pracovní dobu – ty si určuješ kdy budeš na schůzkách • na zapálený a nadšený tým, který táhne za jeden provaz a kde nechybí legrace a prima atmosféra • dostaneš příležitost využít Tvých dosavadních znalostí a zkušeností • na profesionální školení a pravidelné rozvojové tréninky • na příjemné prostředí kanceláře v centru města • na zajímavou klientelu • jasně nastavená kritéria pro postup v kariéře • podporu při provozování vlastní obchodní kanceláře • po práci legraci - na teambuildingu, sportovní akci nebo třeba firemním večírku A mnoho dalšího! Pošli nám svůj životopis a stav se na kafe. Rádi Tě tu provedeme a seznámíme i s ostatními kolegy.

Město : Pelhřimov

Kraj : Vysočina

E-mail : petr.melena@axacz.cz

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.