(nepovinné)

Mechanik motocyklů

- perfektní orientaci v oblasti servisu motocyklů (předchozí praxe či vyučení v oboru) - pracovitost a zodpovědnost - základy práce na PC - znalost mechanických i elektronických součástí motocyklů - aktivní řidič skupiny A, B

Nabízímeme :

- odpovídající finanční ohodnocení - Stravenky - zázemí stabilní firmy - příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků - školení dle standardů společnosti - pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po zapracování) - nástup ihned - možnost zapůjčení testovacích motocyklů.

Město : Ostrava

Kraj : Moravskoslezský

E-mail : tomas.lubojacky@motopark.cz

Web : www.motopark.cz

Osoba : Tomáš Lubojacký

Obchodník

Pro nově vznikající pobočku naší společnosti v Plzni přijmeme uchazeče na akvizici nových zákazníků v oblasti energetiky. Práce na ŽL, možnost fixu při předchozích zkušenostech v oboru. Nástup možný ihned.

Město : Plzeň-město

Kraj : Plzeňský

Telefon : 725005686

E-mail : hlasny@frantiskovyenergie.cz

Web : https://frantiskovyenergie.cz/

Osoba : František Hlasný

Akvizice

Řidič nákladního automobilu do 12 tun

Dobrý den, Autodoprava Svoboda nabízí práci pro řidiče nákladního automobilu do 12 tun. Jedná se o denní rozvoz pro logistickou firmu po Jihomoravském kraji. Výjezd/návrat Brno, nebo dle dohody. Pracovní doba ponděli-pátek, víkendy má řidič volné. *Požadujeme: Profesní způsobilost, řidičské oprávnění sk. C Zdravotní způsobilost, bezúhonnost, spolehlivost *Nabízíme K dispozici služební telefon s neomezeným paušálem. Poskytujeme pracovní oděv. Mzda 27 000,- Kč čistého Nástup ihned V případě zájmu posílejte životopisy na emailovou adresu: lucie.ad.svoboda@seznam.cz Nebo volejte na tel.čislo 608 977 203

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 608 977 203

E-mail : lucie.ad.svoboda@seznam.cz

Pro nově vznikající pobočku naší společnosti v Plzni přijmeme uchazeče na akvizici nových zákazníků v oblasti energetiky. Práce na ŽL.

Možnost fixu při předchozích zkušenostech v oboru. Nástup možný ihned.

Osoba : František Hlásný

Práca v Nemecku

www.EuProgres.com zabezpečuje opatrovanie v Nemecku. • najvyššie mesačné netto mzdy • ihneď a bez poplatkov • slovenská pracovná zmluva • hradené odvody aj počas medzi – turnusového voľna • poskytujeme A1 formulár • platené bonusy počas sviatkov • poskytujeme zálohu na mzdu v prípade potreby • podávame ročné daňové zúčtovanie • pravidelný stabilný príjem • záruka včasnej výplaty • umiestnenie telefonicky • umiestnenie aj so slabšou nemčinou • množstvo pracovných ponúk Všetky ponuky a rady nájdete na facebook.com/EuropaProgres Rodina M z Grundstadtu, pri Kaiserlauterne PLATOVÉ PODMIENKY Odmena celkom: 1 600 € Plat: 1 500 € netto/ mesiac (hradené 100 €) Špeciálny bonus: - Turnus: 1 mesiac Druh spolupráce: pracovná zmluva Nástup 08.02.2021 OPATROVANÁ OSOBA A DIAGNÓZA Počet osôb na opatrovanie: 1 Pani 76 ročná, 50 kg, 160 cm, osteoporozoza, inkontinencia, rakovina, pohybuje sa pomocou Pán 78 ročný - samostatný Pomôcky: rolátor, palička Ďalšie informácie: bývajú v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet fajčenie povolené vonku, celodenná strava Vyžiadajte si viac informácií na www.euprogres.com

Kraj : Praha

Telefon : 0908737303

E-mail : register@euprogres.sk

Web : Horná 54

Montážní dělník

Náplň práce: -obsluha stroje – svařování, lisování, ohýbání a bodování -rotace na pracovištích – různorodost práce Co požadujeme: -jde o fyzicky náročnější práci – vhodná pro muže -praxe na podobné pozici výhodou -znalost českého jazyka Mzda: -23.000 Kč -31.000 Kč Směnnost: -2 směnný nebo 3 směnný provoz (podle konkrétního zařazení) -možnost pracovat přesčas Místo výkonu: -Kamenice nad Lipou Nástup: -leden 2021 Benefity: -svoz z okolí pracoviště zdarma -zajištění ubytování -příspěvek na ubytování -možnost čerpat zálohy každý týden -odměny za doporučení dalších kolegů

Město : Pelhřimov

Kraj : Vysočina

Telefon : 800101301

E-mail : callcentrum@rs-ig.com

Web : Petrská 1168/29

Osoba : Eva Čejková

Operátor výroby – automotive

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice Náplň práce: - obsluha stroje se základní znalostí práce na PC - 3 směnný provoz Co požadujeme: - uživatelská znalost práce na PC - praxe v automotive výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - ochota přestěhovat se do Českých Budějovic Mzda: - 135 Kč/hod nástup - od 2. měsíce výkonnostní prémie až 5.400 Kč/měsíc - odměna za docházku 1.500 Kč/měsíc Nástup: - leden 2021 Benefity: - práce v čistém prostředí - zajištění přepravy na pracoviště, případně ubytování nebo pomoc s přestěhováním - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc - pravidelné navyšování mzdy podle výkonu (tarifní stupně)

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

Praha

Dobrý den nabízím mytí oken-výloh dle domluvy . Slušné jednání a spolehnutí . Činžovní domy , samozřejmě je také možné i v bytě.

Kraj : Praha

Telefon : 735505417

E-mail : christian.havana@seznam.cz

Osoba : Josef Kučera

pracovník ostrahy

trestní bezúhonnost, svědomitost, komunikativní

pro pracoviště v Kuřimi přijmeme pracovníky na ostrahu objektů a recepcí na 12 ti hodinové směny , možnost výběru směn dle dohody Smlouvy na HPP nebo DPP. Sazby od 100 do 120,- Kč/ h dle zařazení. Možnost výplaty záloh.

Město : Brno-venkov

Telefon : 602540305

E-mail : luxusplus@seznam.cz

Osoba : Jarmila Chutná

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.