(nepovinné)

Hledáme paní učitelku do MŠ v Hostivaři

Do naší soukromé MŠ v Hostivaři hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici - učitel/ka. Nástup od ledna 2020. Zájem o speciální pedagogiku vítán.

Město : Praha

Telefon : 732741587

E-mail : mskosik@mskosik.cz

Web : www.mskosik.cz

nabídka půjčky

nabídka půjčky Dobrý den, jsem jednotlivec, který nabízí půjčky na mezinárodní úrovni. S kapitálem, který bude použit k poskytování krátkodobých a dlouhodobých osobních půjček v rozmezí 100 000 až 50 000 000 EUR všem vážným lidem v reálných potřebách, je úroková sazba 2% až 3% , Pro více informací mě kontaktujte mailem: polokova25@seznam.cz

Nabízímeme :

Kraj : Praha

Telefon : 789876543

E-mail : polokova25@seznam.cz

Osoba : polokova25@seznam.cz

Asistent fotografa

Hledáme mladého a spolehlivého muže z Prahy na pozici asistenta fotografa. Znalosti a praxe v oboru foto vítány. Vlastní auto podmínkou. Životopis posílejte na obchod@prestigephoto.cz

Kraj : Praha

Telefon : 603574395

E-mail : obchod@prestigephoto.cz

Půjčky do země. krizová půjčka.

Připraven pro chudé Nabízím financování a dokonce i finanční půjčky mezi jednotlivci za přiměřenou míru opotřebení se zárukou, pokud máte zájem o můj návrh, prosíme vás, abyste mě kontaktovali a dozvěděli se více o podmínkách, které je třeba splnit před získáním financování.

Kraj : Praha

Telefon : 67697869

E-mail : servicederegine@gmail.com

Osoba : ROM

Hledáme supervizora/ku

Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni do našeho týmu v Břeclavi na pozici Supervizor/ka. Náplní práce: - rozjezd přidělených zakázek a dohled nad nimi - obsazování zakázek - plánování směn pracovníků - kontrola a dohled nad pracovníky - součinnost při navazování nových obchodních příležitostí - komunikace se zákazníky Požadujeme: - řidičské oprávnění sk. B - proaktivní přístup k práci - znalost práce na PC - časovou flexibilitu Nabízíme: - pružnou pracovní dobu - služební automobil a telefon - odpovídající platové ohodnocení - firemní benefity Vaše strukturované životopisy zasílejte na e-mail: personalni@hfive.cz Těšíme se na nového kolegu nebo kolegyni. Tým HIGHFIVE

Město : Jihomoravský

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 702107773

E-mail : personalni@hfive.cz

Osoba : Dagmar Zugarová

Banka vám pomůže realizovat vaše sny

Nabídka peněžních půjček mezi jednotlivci Vy, kteří jste uvízli, zakázali nebo jste se obrátili, jste nikdy neměli laskavost bank v úvěru, to se vás týká. V případě všech vašich potřeb peněz nebo financování mě prosím kontaktujte, abych zjistil, jaké jsou podmínky mé nabídky. Mohu získat kredity od 3 000 do 13 000 000 EUR. Úroková sazba mých nabídek je 3% použitelná po dobu 1 roku. Pokud vás tato reklama zajímá, kontaktujte mě: servicederegine@gmail.com

Město : Mladá Boleslav

Kraj : Středočeský

Telefon : +22967697869

Osoba : rom

Speciální pedaog

Pracovní náplň: - Speciálně pedagogická diagnostika dětí a žáků s PAS - Metodické vedení pedagogů na školách - Poskytování poradenství a spolupráce při vystavování doporučení ke vzdělávání pro děti a žáky s PAS - Spolupráce s rodiči, pedagogy, lékaři a dalšími odborníky - Administrativní práce spojené s vystavováním zprávy z vyšetření a doporučení pro vzdělávání Požadujeme: - VŠ vzdělání – magisterský titul, obor: Speciální pedagogika - dobré komunikační schopnosti - ochotu dále se vzdělávat - schopnost práce v týmu - samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost - dobrou uživatelskou znalost práce s PC - psychickou odolnost včetně schopnosti řešit krizové situace - profesionalitu, sebereflexi - trestní bezúhonnost

- zodpovědnou a smysluplnou práci - příležitost k profesnímu i osobnostnímu růstu - supervizi (týmovou) - příspěvek na vzdělávání - 40 dní dovolené, stravenky a jiné benefity

Město : Brno-město

Telefon : 607043983

E-mail : spcadministrativa@autistickaskola.cz

Web : www.autistickaskola.cz

Osoba : Klára Hájková

Jama spedd

Zdravím prijmu řidiče skupiny c+e na jízdy vnitro škoda měsíční výdělek 38 tisíc možnost i většího výdělku na této trase České Velenice Škoda Kvasiny Spolehlive jednání k zaměstnanci samozřejmě k zákazníkovi .Firma má slušnou historii . Vozidla Daf . Volejte 722094343 . Na komentáře nehledte pojďte si vydělat a každý den buďte doma s rodinou a dětmi . Trasa je České Velenice Jindřichův Hradec Pelhřimov Humpolce Havl Brod a z Havl Brodu možnost Směr Čáslav nebo Zdirec nad Doubravou a na Pardubice Hradec Králové Kvasiny . Tak neváhejte volejte 722094343 Jednatel a Majitel Firmy Jama Speed S.R.O Filip Linka

Město : Kolín

Telefon : 722094343

Senior z Hemmingenu hľadá opatrovateľku

Ponuka opatrovania s nástupom od 27.10.2019 Rodina P. z Hemmingenu – cca 19 km od Stuttgartu Plat: 1450 € netto/ mesačne, Pracovná zmluva Nástup 27.10.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: Pán – 85 ročný, 67 kg, 160 cm, začiatočná demencia, inkontinencia, pohybuje sa pomocou paličky a rolátora Ďalšie informácie: býva v dome, opatrovateľka má vlastný izbu, internet, KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Kraj : Praha

Telefon : 0908737303

E-mail : register@euprogres.sk

Osoba : EuProgres