(nepovinné)

Učitelka do soukromé mateřské školky

Hledáme učitelku do soukromé Montessori školky na Praze 13. Požadujeme pedagogické vzdělání, Montessori kurz (AMI výhodou), příjemné vystupování, spolehlivost. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, v příjemném kolektivu. Plat 28 000 - 30 000 tis čistého, nástup od září 2018.

Město : Praha

E-mail : info@skolicka-hvezdicka.cz

Web : www.centrum-hvezdicka.cz

Soukromá ZŠ Integrál pro žáky se SPU,s.r.o

Učitele/ku matematiky min. 6 hodin týdně zástup za MD (možno i v kombinaci s Vv)a učitelku I. stupně se speciálně pedagogickým vzděláním. Nástup 1.8.2018. CV zasílejte na reditel@skolaintegral.cz do 13.4.2018.

Nabízímeme :

Zdravé školní klima, malý počet žáků ve třídách, vstřícný a spolupracující kolektiv.

Kraj : Praha

Telefon : 224253470

E-mail : reditel@skolaintegral.c

Web : skolaintegral.cz

Kvalifikovaná paní učitelka do MŠ

Hledáme kvalifikovanou paní učitelku

jsme česko-anglické alternativní jesle a školka v Dolních Břežanech (okr. Praha - západ) v krásné vilce se zahradou u lesa. Zařízení je určeno dětem od 6 měsíců do 6 let mix montessori, lesní školky a waldorfské. Učíme děti všemu podstatnému a také milovat Zemi, zvířátka, přírodu a sami sebe.

Náplň práce:

· tvorba vzdělávacích plánů

· kvalifikovaná péče o děti ve věku 3-6 let, aktivní plánování a účast na denním programu

· komunikace s rodiči (osobně ve školce při předávání dětí, emailem, telefonicky), s učiteli (plánování programu a výletů)

· příprava denního programu školky - vymýšlení, plánování a organizace výletů a aktivit - zajištění personálu, dopravy a pomůcek na výlety, aktivity a besídky

· administrativní činnosti spojené s docházkou dětí (sledování docházky atd.)

Požadavky:

· minimálně střední vzdělání pedagogického či jiného blízkého oboru

· zkušenosti z obdobné pozice (cizojazyčná zařízení výhodou nikoliv podmínkou)

· aktivní znalost anglického jazyka

· hra na hudební nástroj výhodou

· výborný a vřelý vztah k dětem a zkušenosti s prací s nimi (min. 3 roky)

· výborné komunikační, organizační, manažerské a prezentační schopnosti

· reprezentativní vystupování

· spolehlivost, zodpovědnost, pro-aktivita, kreativita, chuť do práce

Město : Praha

Telefon : 777533592

E-mail : k.krupkova@skolicka-ctyrlistek.cz

Web : www.skolicka-ctyrlistek.cz

Paní na úklid MŠ

Mateřská škola v Praze 5 přijme paní na odpolední úklid, vhodné i pro aktivní důchodkyni. Práce na hlavní pracovní poměr, úvazek 0,7.
Nástup možný ihned.

Město : Praha

Telefon : 731863163

Pracovník výjezdové jednotky Brno

Hledáme zaměstnance na pozici pracovník výjezdové jednotky Brno. Pracovní náplň: - zajištění ostrahy a ochrany majetku - výjezdy na zásahy při poplachu - kontroly střežených objektů Požadavky: - trestní bezúhonnost - praxe v oboru výhodou, nikoli podmínkou - ŘP sk. B - znalost města Brna a blízkého okolí

Nabízíme: - zaškolení - možnost spolupráce na DPP nebo HPP - zařízení osvědčení o profesní kvalifikaci ? Strážný 68-008 V případě zájmu volejte na číslo 725 677 254 nebo na pevnou linku 545 218 533 nebo posílejte životopis na brno@cbacorp.cz. Bližší informace k vykonávané práci při osobním pohovoru.

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 725 677 254

Web : http://www.cbacorp.cz

Pracovník PCO - Brno (pouze pro ID)

Hledáme zaměstnance pro PCO (pult centrální ochrany) v Brně, pozice je vhodná i pro invalidní důchodce. Nástup dle dohody, zaměstnání na HPP. Požadujeme čistý rejstřík trestů a odpovědnost za vykonávanou práci. Práce s kamerami především na PC, praxe v oboru vítána. Ohodnocení 80 – 90,-Kč / hod. V případě zájmu volejte na číslo 725 677 254 nebo na pevnou linku 545 218 533 nebo posílejte životopis na brno@cbacorp.cz. Bližší informace k vykonávané práci při osobním pohovoru.

Soukromá školka v Praze 1

Soukromá školka v Praze 1 nabízí práci kvalifikované chůvě - profesní kvalifikace "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (kód: 69-017-M)".
Rozsah práce dle dohody.

Životopisy na email mini.misa@email.cz

Město : Praha

Telefon : 777140347

E-mail : mini.misa@email.cz

úklidový pracovník

pro pracoviště v Kuřimi přijmeme pracovníky na zkrácené 3-4 hodinové úvazky na úklidové práce v kteroukoli denní, odpolední nebo noční dobu dle domluvy požadujeme trestní bezúhonnost, zodpovědnost,pečlivost

85-100,-Kč/h, firemní benefity, dlouhodobou spolupráci

Město : Brno-venkov

Telefon : 602540305

E-mail : luxusplus@seznam.cz

Osoba : Jarmila Chutná

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Město : Pardubice

Kraj : Pardubický

Telefon : 727921815

E-mail : geislerova@pavmart-psv.cz

Osoba : Nikola Geislerová

Pomocná síla do kuchyně

Do mateřské školy na Jižním městě v Praze přijmeme pomocnou sílu do školní kuchyně.

Město : Praha

Telefon : 732857403

E-mail : msjanouchova@seznam.cz