(nepovinné)

Provozní ředitel

Perfektní znalost hotelového programu SAVARIN Perfektní znalost účetního programu POHODA

Město : Frýdek-Místek

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 608 883 242

E-mail : ivanholub45@seznam.cz

Kuchař

Přijmeme od dubna 2019 spolehlivého a pracovitého kuchaře pro restauraci golfového klubu v Alenině Lhotě.

Nabízímeme :

Bližší informace emailem na olina@cebr.cz.

Město : Tábor

Kraj : Jihočeský

Telefon : 777477516

E-mail : olina@cebr.cz

Web : www.cebr.cz

Osoba : Golf Čertovo břemeno s.r.o.

Ředitelka lesní MŠ

Vypisujeme výběrové řízení na ředitelku jednotřídní lesní mateřské školy. Možnost práce na poloviční úvazek s minimem administrativy.

Město : Brno-město

Telefon : 774332366

E-mail : skolka.v.zavetri@gmail.com

Web : www.vzavetri.cz

Servírka / recepční

Přijmeme na sezonu 2019 servírku/recepční od dubna do října. Požadujeme pracovitost a spolehlivost.

Hrubá mzda 21000 Kč, příspěvek na dopravu, závodní stravování, práce v čistém a příjemném prostředí.

Sociální pracovník

- kvalifikaci pro výkon sociálního pracovníka (VŠ, VOŠ + požadujeme praxi v oboru) - komunikativnost, flexibilitu, systematičnost, organizační schopnosti - samostatnost, odpovědnost, schopnost týmové spolupráce - bezúhonnost - zájem se dále vzdělávat - ideálně základní znalost českého znakového jazyka a ochotu se v tomto jazyce dále vzdělávat

- plný úvazek ve službě odborné sociální poradenství s osobami se sluchovým postižením - smysluplnou a zajímavou práci s dospělými osobami a seniory - možnost profesního rozvoje v oboru a pravidelné vzdělávání - dobré pracovní zázemí a mžnost podílet se na rozvoji organizace

Město : Hradec Králové

Kraj : Královéhradecký

Telefon : 773592326

E-mail : hradeckecentrum@seznam.cz

Web : www.hradeckecentrum.cz

Osoba : Mgr.Monika Krúpová

ASISTENT/-KA UČITELE V ANGLICKÉ ŠKOLCE

aktivní znalost anglického jazyka, profesionální jednání a vystupování, spolehlivost, dobré komunikační dovednosti, pozitivní a tvořivý přístup k práci a dětem, kvalifikaci v oboru (možný certifikát chůvy), pozitivní přístup k dalšímu rozvoji a vzdělávání, chuť pracovat na rozvoji školky

práci v bilingvním prostředí, každodenní aktivní komunikaci v anglickém jazyce, malé počty dětí ve třídě, přátelský a nadšený kolektiv, možnost osobního a profesního rozvoje, hezké pracovní prostředí, dlouhodobou spolupráci

Město : České Budějovice

E-mail : info@abacuscb.cz

Řidič sk.C

Přijmeme řidiče sk.C na rozvoz potravin, místo pracoviště Olomouc, požadujeme ŘP sk. C, profesní průkaz,samostatnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost.

Nabízíme práci na HPP, zaškolení, víkendy+svátky volné. Čistá mzda Kč 23 000,-- - 26 000,--/měsíc.

Město : Olomouc

Kraj : Olomoucký

Telefon : 608861584

E-mail : Autodoprava.Pelakova@seznam.cz

Prodavačka - asistentka - Papírnictví Zbraněk

Požadujeme: ŽL, SŠ vzdělání výhodou, základní znalost na PC, znalost AJ podmínkou (NJ a RJ je výhodou), příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, chuť se učit novým věcem, práce s dětmi, praxi na pozici prodavač vítáme.

Náplň práce: nabídka a prodej zboží, vybalování, oceňování, doplňování, úklid, obsluha zákazníků Nabízíme: přátelský a nekuřácký kolektiv, dobré platové podmínky a prémie na základě pracovních výsledků. Pracovní doba: PO-PÁ 7:30-17h, sobota 2x do měsíce 8-12h Nástup: únor - březen (dle dohody) ŽIVOTOPIS S FOTOGRAFIÍ ZAŠLETE MAILEM: hana.vlachova@post.cz

Město : Nymburk

Kraj : Středočeský

E-mail : hana.vlachova@post.cz

prodavač

dobré komunikační schopnosti, dobrá znalost práce na počítači, základy polského jazyka, loajalnost, flexibilnost, spolehlivost, pracovitost

práce v čistém prostředí, důkladné zaškolení, příjemný kolektiv ochotný pomoci Náplň práce: komunikace se zákazníky, prodej zboží, braní zboží do zastavárny, oceňování zboží

Město : Ostrava

Telefon : 595542059

E-mail : s.czop@loombard.pl

Osoba : Marcin

Hledáme hodnou paní na úklid

Do naší MŠ v Praze 10 hledáme paní na úklid a pomoc k dětem. Práce na HPP, celý úvazek.Nástup možný od 1.3.2019. Info v MŠ.

Město : Praha

Telefon : 722974309

E-mail : skolnice@vladivostocka.cz