Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Truhlář/tesař – Chemnitz, Německo

volná místa | 04.03 11:13 - 2020

Pro výrobce prefabrikovaných betonových prvků v Chemnitzu hledáme uchazeče na pozice tesař a truhlář pro bednění. Naše zákaznická společnost je jedním z předních výrobců betonových prefabrikátů pro pozemní stavitelství. Tato nabídka práce v Sasku je určena všem, kdo preferují zaměstnání s pevnou pracovní dobou. Náplň práce na pozici truhlář/tesař: -Nezávislá výroba bednění pro prefabrikované betonové konstrukce -Bezpečná manipulace se dřevozpracujícími stroji -Čtení a porozumění výkresů Požadavky na truhlář/tesař: -Absolvované odborné vzdělání, kvalifikace nebo odborná praxe jako truhlář, tesař, nábytkář nebo mechanik dřevozpracujícího průmyslu -Zkušenosti se dřevařskými stroji -Zkušenosti s konvenčními dřevozpracující technikami -Ochota pracovat ve dvou směnách, pokud to vyžaduje objednávka -Německý jazyk na komunikativní úrovni -Řidičský průkaz a vlastni automobil

Nabízímeme :

Na pozici truhlář/tesař nabízíme: -Stálý celoroční pracovní poměr -Regulovaná pracovní doba -Jisté pracovní nasazení pouze ve městě Chemnitz -Výdělky od 12,00 EUR / h plus jednotlivé příspěvky, například jízdné -Dobrá pracovní atmosféra -Pomoc a podpora při školení vašich budoucích kolegů Tato nabídka práce je určena mužům i ženám.

Město : Karlovarský

Kraj : Karlovarský

Telefon : +420603142799

E-mail : aue@starke-jobs.com

Web : https://starke-jobs.com/Zeitarbeitsfirma/starke-jobs-aue/

Učitelka MŠ

volná místa | 04.03 10:52 - 2020

FZŠ a MŠ Barrdov II, pracoviště MŠ Peškova 963, přijme od 1.9.2020 kvalifikovanou učitelku.
Nabízíme příjemné prostředí, vlídný kolektiv.

Kontakt: Jana Susová DiS
jana.susova@fzsbarr.cz
724 384 261

Město : Praha

Telefon : 724 384 261

E-mail : jana.susova@fzsbarr.cz

Web : www.fzsbarr.cz

Malíř – Německo

volná místa | 04.03 10:14 - 2020

Nabídka práce v Německu: Přijmeme uchazeče na pozici malíř nebo pomocný malíř pro práci po celém Německu. Vaším zaměstnavatelem bude malířská společnost se sídlem v Aue. Zaměřuje se na provádění komplexních fasádních prací od izolace přes omítku až po malbu, součástí je tedy i práce s lešením. Pracovní týden trvá čtyři dny, od pondělí do čtvrtka, a to především u klientů v Berlíně a okolí. Veškeré náklady spojené s cestováním ke klientům hradí zaměstnavatel. Náplň práce – malíř: -Fasádní práce (izolace, omítka, barva) -Částečné malování interiéru, schodiště atd. Požadavky na pozici malíř: -Ukončené vzdělání nebo praxe na pozici malíř -Zkušenosti s fasádními pracemi, zateplováním, vnější omítkou atd. -Nebát se práce ve výškách na lešení -Ochota jezdit na montáže po celém Německu od pondělí do čtvrtka -Dobrá znalost německého jazyka -Řidičský průkaz a auto k dosažení sídla firmy (město Aue)

Nabízímeme :

Malíř nebo pomocník malířů za to může očekávat: -Celostátní staveniště -Hodinová mzda od 12,00 EUR pro pomocníky malířů, od 13,50 EUR pro malíře s výučním listem -Diety až 28,00 EUR / den bez daně -Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou -Přeprava ve služebním vozidle -Úhledné ubytování na místě -Další tarifní výhody jako dovolená a vánoční bonusy -Neustálá podpora našeho týmu Starke Jobs v Aue -Podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské dávky atd.) -Česky mluvící kontaktní osoba Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Báru Havlinovou z personální agentury Starke Jobs v Aue. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu.

Město : Karlovarský

Kraj : Karlovarský

Telefon : +420603142799

E-mail : aue@starke-jobs.com

Web : https://prace.starke-jobs.com/Pobocky/nemecko-prace-aue/

Truhlář/ka

volná místa | 04.03 10:09 - 2020

manuální zručnost samostatnost, zkušenost s prací se dřevem výhodou

Nabízímeme :

příjemný kolektiv zajímavé platové ohodnocení

Město : Hradec Králové

Kraj : Královéhradecký

Telefon : 773683634

E-mail : info@jp-expo.eu

Web : http://www.jp-expo.cz/

Osoba : Hoai Phuong Nguyenová

Hledáme Supervizora/ku

volná místa | 04.03 09:58 - 2020

Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni do našeho týmu v Břeclavi na pozici Supervizor/ka. Náplní práce: - rozjezd přidělených zakázek a dohled nad nimi - obsazování zakázek - plánování směn pracovníků - kontrola a dohled nad pracovníky - součinnost při navazování nových obchodních příležitostí - komunikace se zákazníky Požadujeme: - řidičské oprávnění sk. B - proaktivní přístup k práci - znalost práce na PC - časovou flexibilitu Nabízíme: - pružnou pracovní dobu - služební automobil a telefon - odpovídající platové ohodnocení - firemní benefity Těšíme se na Vás.

Město : Břeclav

Kraj : Jihomoravský

E-mail : zugarova@hfive.cz

Hledáme OZP do Břeclavi

volná místa | 04.03 09:47 - 2020

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY/KOLEGYNĚ NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR DO BŘECLAVI‼️ Práce je vyhrazena pro OZP, které mají průkaz ZTP. Jedná se o lehkou manuální práci, převážně vizuální kontrolu drobných dílů v automobilovém průmyslu Požadujeme: - manuální zručnost - výborný zrak - zodpovědnost a spolehlivost - zdravotní průkaz ZTP Nabízíme: - dobré platové ohodnocení (ve zkušební době 16 000,-, po zkušební době 16 800,-) - firemní benefity - práce v příjemném prostředí - možnost vykonávat práci vsedě i vestoje - dobré pracovní podmínky - dobrá dopravní dostupnost - pracovní doba pondělí - pátek - možnost práci si nejprve vyzkoušet Pro více informací kontaktujte Dagmar Zugarová Těšíme se na Vás! Tým HIGHFIVE

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 702107773

E-mail : zugarova@hfive.cz

Osoba : Dagmar Zugarová

Systémový specialista

volná místa | 04.03 09:33 - 2020

Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni do našeho týmu v Břeclavi na pozici Systémový/vá specialista/tka. Pracovní náplň: - správa interních databází - tvorba, správa, aktualizace interních dokumentů a manuálů - správa vozového parku, evidence firemních vozidel - školení zaměstnanců ohledně užívání svěřených vozidel - správa hmotného majetku společnosti - inventarizace hmotného majetku společnosti - tvorba propagačních materiálů Požadujeme: - výborná znalost práce na PC - MS Excel, Word, PowerPoint - kreativita - tvůrčí myšlení Nabízíme: - pružná pracovní doba - služební telefon - odpovídající platové ohodnocení - práce v mladém kolektivu - firemní benefity Životopisy zasílejte na e-mail. Těšíme se na Vás!

Město : Břeclav

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 702107773

E-mail : zugarova@hfive.cz

Osoba : Dagmar Zugarová

VYCHOVATELKA / TETA (Elánek)

volná místa | 03.03 21:54 - 2020

Vzdělání: Předškolní a mimoškolní pedagogika (SŠ), vychovatelství (Bc., Mgr.), předškolní pedagogika, pedagogika 1.st. ZŠ, zdravotnictví: všeobecná/dětská sestra nebo osvědčení Profesní kvalifikace chůvy //Kvalifikace podmínkou! // S PRAXÍ min.1 ROKU v předškolních zařízení. JSTE: - nadšená pro práci s dětmi, zodpovědná, hravá, kreativní, komunikativní, empatická, (pro)aktivní - se základní znalostí AJ - výhodou může být hra na hudební nástroj/ výtvarné dovednosti

Nabízímeme :

- motivační finanční ohodnocení - práci v mladém a přátelském kolektivu - pravidelné firemní akce (teambuilding, interní školení, odborné přednášky) - podpora a zajišťování dalšího odborného vzdělávání ? externí školení (2dny/rok)

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

E-mail : prace@elanek.eu

Web : www.elanek.eu

Osoba : Lenka Josífková

Masérka

volná místa | 03.03 21:35 - 2020

Hledám masérku s certifikátem maséra do salónu v Chebu. Jako dlouhodobá brigáda.

Nabízímeme :

Plat: 130,-Kč/hod.

Město : Cheb

Kraj : Karlovarský

Telefon : 775342473

Web : www.olgamaseka.cz

Osoba : Olga Žikovská

ZKUSTE SE JENOM KAPÁNEK ROZHOUPAT...

volná místa | 03.03 21:06 - 2020

Nedaří se vám něco zdědit nebo vyhrát v loterii? A jste ochotní konečně se rozhoupat a udělat něco pro zlepšení své finanční situace...? Ano??? Doporučím vám dva projekty, které mně zaujali, fungují a přinášejí snaživým lidem pěkné penízky.... Jde o časově nenáročnou, hodně výdělečnou činnost, kterou vedle zaměstnání, podnikání, studiu či rodičovské dovolené zvládne úplně každý!!! ODKAZ NA VELMI ZAJÍMAVÝ PROJEKT ČÍSLO 1: 1url.cz/iMgC4. ODKAZ NA VELMI ZAJÍMAVÝ PROJEKT ČÍSLO 2: (tento odkaz vám pošlu až na vyžádání - v případě vašeho doopravdy vážného zajmu). Další možnosti velmi zajímavé spolupráce - Fine Work ( www.finework.cz ), Avian ( www.avian.cz ), Zlatá rezerva ( www.zlatarezerva.cz ) a Facebook+Calibra - Libracoiny zdarma pro každého ( uplibra.io?refer=142053 ). Můj email - phdr.lubos.vrba@seznam.cz

Město : NovýJičín

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 728368453

E-mail : VRBA@FINEWORK.CZ

Web : WWW.AVIAN.CZ

Osoba : PhDr. LUBOŠ VRBA

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.