Nabízímeme :

Práce v logistice a výrobě. Nabízíme práci všem zájemcům o práci včetně cizincům s jakýmkoliv pobytovým oprávnění v ČR i EU. Zájemcům o práci bez pobytového oprávnění pomůžeme legalizovat své pobyty v ČR. Znalost ukrajinštiny nebo ruštiny je výhodou.

Kraj : Praha

Telefon : +420601558137

E-mail : s.tomishch@workintense.cz

Osoba : ivanka

Řidič sk.B./ C+E

Hledáme nového kolegu na tuto pozici, požadujeme praxi na obdobné pozici, zejména zodpovědnost, důslednost, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost, bezdlužnost, vlastní automobil pro dopravu do zaměstnání. Cesty s dodávkou v rámci EU, vnitrostátní i mezinárodní přeprava. Příjemný kolektiv, nástup možný ihned.

Město : Plzeň-sever

Kraj : Plzeňský

Telefon : 605523355

E-mail : janschmidt1@seznam.cz

Web : https://www.schmidt-autodoprava.cz/

Osoba : Jan Schmidt

kuchařka v mateřské škole

Vyučenou kuchařku nejlépe s praxí,pracovitou se vztahem k dětem.

Příjemné pracovní prostředí vstřícné jednání, plat dle tabulek, stravování zdarma,odměny nadstandardní.

Kraj : Praha

Telefon : 731914778

E-mail : msvinicna@seznam.cz

Osoba : Hana Tomášová

Kvalifikovaná učitelka v MŠ

Mateřská škola Nad Kazankou, Praha 7 Troja přijme kvalifikovanou paní učitelku.

Dobrý a milý kolektiv, krásné prostředí.

Kraj : Praha

Telefon : 737252655

E-mail : ms.troja@volny.cz

Osoba : V. Barešová

Hledáme paní učitelku vzdělání Střední pedagogická škola

Dobrý den, přijmeme milou kolegyni může být i absolventka nebo studentka pedagogické fakulty. Úvazek pružná pracovní doba.tel.721364390 Nástup možný 1.9.2020 Prosím pošlete životopis a těšíme se na Vás.

Přátelské vztahy a hezké prostředí.

Kraj : Praha

Telefon : 721364390

E-mail : msparmska@seznam.cz

Web : Msparmska

Osoba : EvaHumhalova

Dobrý den, přijmeme milou kolegyni může být i absolventka nebo studentka pedagogické fakulty. Úvazek pružná pracovní doba.tel.721364390 Nástup možný 1.9.2020 Prosím podělte životopis a těšíme se na Vás.

Prace, brigada v Italii

Vek od 18 let.

Italska agentura ATM nabizi atraktivnim divkam a zenam praci tanecnic a napojovych hostesek v Italskych disko klubech. Italstina vyhodou. ale ne podminkou. Agentura zprostredkuje vyber pracovniha mista, regolarni pracovni smlouvu, ubytovani zadarmo, stalou asistenci. Moznost i brigadne. V pripade zajmu prosim zaslat email s fotkou na agenturaatm@gmail.com. na kterem vam budou poskytnute blizsi info.

Město : Moravskoslezský

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 00393472661881

E-mail : Agenturaatm@gmail.com

Osoba : Jarka

EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o.

Práce v logistice a výrobě.

Nabízíme práci všem zájemcům o práci včetně cizincům s jakýmkoliv pobytovým oprávnění v ČR i EU. Zájemcům o práci bez pobytového oprávnění pomůžeme legalizovat své pobyty v ČR. Znalost ukrajinštiny nebo ruštiny je výhodou.

Město : Středočeský

Kraj : Středočeský

E-mail : i.ushchenko@workintense.cz

Osoba : Ivanka

Vychovatelka do družiny, Praha 4

SŠ vzdělání, zájem o práci s dětmi

Přátelský kolektiv

Kraj : Praha

Telefon : 721555821

OBCHODNÍ SPECIALISTA

Náplň práce: péče o svěřený kmen zákazníků a jeho rozšiřování aktivní telefonování - formou dialogu a zjišťováním potřeb využívání sociálních sítí pro vyhledávání obchodních příležitostí vedení obchodních schůzek B2B prodej POP a POS materiálů (např.stojanů) práce s interním systémem zodpovědnost za obchodní výsledky Upřednostňujeme: komunikativnost, schopnost klást vhodné otázky spolehlivost a pečlivost ochotu učit se a rozvíjet své dovednosti komunikativní znalost AJ/NJ výhodou vhodné pro proaktivní absolventy VŠ ŘP B

Nabízíme: pestrou práci v oblasti POS, grafiky, Instore designu fixní plat s variabilní složkou, později s provizemi nápoje na pracovišti zdarma neomezeně příspěvek na dojíždění rozvoj obchodních dovedností zázemí pro odpočinek ? kuchyňka, zahrada

Město : Louny

Kraj : Ústecký

Telefon : 474532040

E-mail : martin.kaderavek@sittardia.cz

Web : www.sittardia.cz

Osoba : Martin Kadeřávek

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.