Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Vydělávej se Sellfies už dnes 4.11.!

volná místa | 04.11 21:47 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 4.11.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Plzeňský

Kraj : Plzeňský

Web : https://sellfies.com/

Vydělávej se Sellfies už dnes 3.11.!

volná místa | 04.11 16:50 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 3.11.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Pardubický

Kraj : Pardubický

Web : https://sellfies.com/

Mechanik-skladník

volná místa | 04.11 15:13 - 2022

Přijmeme mechanika/ skladníka do pneuservisu s VIP klientelou. Požadujeme slušné vystupování, spolehlivost a chuť pracovat. Práce je fyzicky náročná.

Nabízímeme :

Nabízíme práci v mladém kolektivu, dlouhodobou spolupráci, dobré platové podmínky. Životopis zasílejte na eurotyres@seznam.cz

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : eurotyres@seznam.cz

Web : eurotyres.cz

Asistentka na HPP

volná místa | 04.11 14:57 - 2022

Přijmeme do mladého kolektivu asistentku na HPP. Práce v kanceláři pneuservisu s VIP klientelou. Jedná se vyřizování emailů, objednávek, komunikace s klienty. Požadujeme: výborné vystupování, chuť se učit nové věci, spolehlivost.

Nabízímeme :

Nabízíme: práce v mladém kolektivu, dlouhodobou spolupráci, výborné platové podmínky, odměny.

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : eurotyres@seznam.cz

Web : eurotyres.cz

Překladatel titulků CZ-UK, EN-UK

volná místa | 03.11 20:53 - 2022

PŘEKLADATEL TITULKŮ K FILMŮM Čeština - ukrajinština, angličtina – ukrajinština V rámci A-FilmTeensFestu poptáváme překladatele titulků ke krátkometrážním filmům mladých tvůrců. Filmy mají mezi 2 – 30 minutami. Hledáme překladatele, kteří by mohli překládat titulky filmů ze češtiny nebo angličtiny do ukrajinštiny. Nástup ideálně ihned. Práce je placená. V případě zájmu pište o více info na tento mail: kristyna.zdarska@afilmteensfest.com MOVIE SUBTITLES TRANSLATOR Czech - Ukrainian, English - Ukrainian As part of A-FilmTeensFest, we are looking for translators of subtitles for short films by young creators. Films are between 2 – 30 minutes long. We are looking for translators who could translate film subtitles from Czech or English to Ukrainian. Start ideally immediately. The work is paid. If you are interested, write to this email for more information: kristyna.zdarska@afilmteensfest.com

Město : Praha

Kraj : Praha

Řidič dodávky

volná místa | 03.11 20:19 - 2022

Nabízímeme :

Přijmu řidiče/ku na rozvoz léčiv dodávkou. Místo nakládky Modřice u Brna. Práce je od brzských ranních hodin. Čistý trestní rejstřík podmínkou. Zkušenosti s řízením dodávky vítány. Nástupní plat 30.000,- po zapracování přidám. Pro více info. volejte 737 403 085. (8-18hod.)

Město : Jihomoravský

Kraj : Jihomoravský

Prodavač/ka, HPP, vedení prodejny

volná místa | 03.11 19:41 - 2022

Přijmeme posilu na pozici Prodavač/ka s možností vedení prodejny do našeho týmu na pobočkách rodinného pekařství Makovec s 2 směnným provozem.

Nabízímeme :

Nabízíme: * Smlouvu na HPP * Nástupní plat od 27 000 Kč hrubého (160 Kč/hod) po zkušební době + příplatky za vedení prodejny * Příjemné pracovní prostředí a kolektiv na brněnských pobočkách * Stravenkový paušál * Sleva na nákup vlastních výrobků * Plně placené přesčasy * Možnost kariérního růstu ve stabilní firmě V případě zájmu nás kontaktujte na reditel@pekarstvimakovec.cz

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

E-mail : reditel@pekarstvimakovec.cz

Web : www.pekarstvimakovec.cz

***elektrikář-elektromontér-revizní technik***

volná místa | 03.11 17:02 - 2022

Co u nás výše uvedené profese – kolegové dělají: * Tak jako logicky😊 – sami vykonávají elektroinstalační práce (silno i slaboproud) * Plánují práci týmu + vedou výkazy práce * Vedou stavební deník (rozsah práce) * Zajišťují materiál (komunikace a spolupráce se skladem) * Spolupracují s ostatními profesemi na stavbách Co je třeba umět/mít: * SOÚ v oboru elektro * Mít vyhlášku č. 50/1978 Sb. (jestli nemáte ale chcete osvědčení získat, pomůžeme vám s tím) * Být aktivní řidič – skup. B * Umět a chtít se domluvit, vyřešit, zařídit😊

Nabízímeme :

Co za to: * Partu fajn lidí, férový přístup * Mobilní telefon, stravenky za 120 Kč, příspěvek na důchodové poj. * Nástup možný ihned * Mzda 38 000 ? 45 000Kč (junior ? zkušený), po zkušební době při dobrých výsledcích možné zvýšení * Zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou, nebo externí spolupráce Co bude dál * Pošlete nám prosím svůj životopis, který si přečtou majitelé firmy a následně vás budou kontaktovat * Nemáte-li ? pošlete nám prosím souhrn vaší praxe do e-mailu (telefon, e-mail, vzdělání, praxi, možnost nástupu, forma spolupráce, ?) Děkujeme a těšíme se na vaše reakce

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : Alexandra@externipersonalista.eu

Osoba : Mgr. Alexandra Filipová

učitelka MŠ

volná místa | 03.11 10:38 - 2022

Pedagogické vzdělání, vřelý přístup k dětem, kreativní myšlení, umění otevřené komunikace, chuť k práci.

Nabízímeme :

Práci učitelky na plný úvazek. Nástup dohodou. Jedná se o jednotřídní školku s heterogenní třídou, která se nachází v klidném prostředí areálu Akademie věd ČR Praha4-Krč.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : +420778700474

E-mail : chudobova@msakademieved.cz

Web : www.msakademieved.cz

Osoba : Anna Chudobová

Vydělávej se Sellfies už dnes 2.11.!

volná místa | 02.11 14:34 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 2.11.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Olomoucký

Kraj : Olomoucký

Web : https://sellfies.com/

Novinky, aktuality

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi
Tvoříme weby a eshopy, které fungují.