(nepovinné)

Vychovatelka do rodinné centra

Vychovatel/ka. Hledáme vychovatelku do rodinného centra. Práce s dětmi od 15 měsíců - 4,99 let. Požadujeme pedagogické vzdělání, kladný vztah k dětem, spolehlivost, pracovitost, trpělivost, kreativitu. Hra na hudební nástroj a znalost anglického jazyka výhodou. Nástup možný ihned. Nástupní plat 21 000,- Kč - 24 500,- Kč. Zasílejte CV a motivační dopis.

Město : Praha

Telefon : 721200319

E-mail : info@rc-snopik.cz

Web : www.rc-snopik.cz

Hledáme paní učitelku do školky v Praze - Kobylisích

Odborná kvalifikace k výkonu povolání podle zákona č.563/2004 Sb.. Spolehlivost, zodpovědnost, kreativitu, vztah k dětem, trestní bezúhonnost a samostatnost.

Nabízímeme :

Hledáme paní učitelku ? pana učitele do soukromé mateřské školy na Praze 8 v Kobylisích hned vedle metra Ládví. Školka je akreditovaná MŠMT. Svoje CV posílejte na info[makrela]skolkakobylisy[tecka]cz Práci v inspirujícím prostředí nově rekonstruované školky, práci v mladém kolektivu , za odpovídající platové ohodnocení a možnost dalšího profesního růstu. Úvazek celý nebo zkrácený. 6 týdnů dovolené.

Kraj : Praha

Telefon : +420 775 299 999

E-mail : info@skolkakobylisy.cz

Web : www.skolkakobylisy.cz

Osoba : Michaela Blažková

Kuchař/ka

Do Staroplzenecké restaurace přijmeme kuchaře/ku jako vedoucího směny. Chceš se naučit víc od našich profesionálních kuchařů? Baví tě vaření a chceš se učit vařit nová jídla? Pak hledáme tebe!! :) Nástupní plat 25.000 - 35.000,- Kč.. Více info tel.: 777 047 142

Město : Plzeňský

Kraj : Plzeňský

Telefon : 777047142

E-mail : karolina.zajickova@seznam.cz

Údržbář

Hledáme šikovného a spolehlivého údržbáře (elektrikáře) na DPP (3 dny v tydnu)

Kraj : Praha

E-mail : Mojaservis@mojaservis.cz

Domovník - topič pro MŠ Praha 4 - Pankrác

Informace o pracovním místě: jedná se o práci na zkrácený pracovní úvazek (6 hod./den) v Mateřské škole Sevřená, Praha 4 - Pankrác.

Převládající náplň práce:
- běžná činnost údržby
- péče o pořádek a čistotu v areálu mateřské školky
- provoz plynové kotelny (školení zajistíme)

Požadujeme:
- výúční list
- manuální a řemeslnou zručnost
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení
- jistotu stabilního zaměstnání
- 25 dnů dovolené
- pěkné pracovní prostředí
- příspěvky z FKSP
- další zaměstnanecké benefity, které upřesníme na pracovním pohovoru.

Bližší informace podá:
Bc. Milan Jančálek, e-mail: m.jancalek@jus.cz
telefon: 241 083 170

Město : Praha

Telefon : 241083170

E-mail : m.jancalek@jus.cz

Web : www.jus.cz

ALGON PLUS - AUTO, a.s.

Hledáme šikovného automechanika. Místo výkonu práce: Plzeň. Požadujeme: vyučen v oboru, časová flexibilita, trestní bezúhonnost, chuť učit se novým věcem. Praxe výhodou. Hlavní pracovní poměr.

Město : Plzeň-město

Telefon : 603843436

E-mail : frantisek.kasl@algon.cz

truhlář

Truhlářství Kubec příjme do dílny v Horoušanech, okres Praha – východ, spolehlivého, pracovitého truhláře na HPP či ŽL. Požadujeme praxi a vyučení v oboru. Práce s laminem, dýhou a masivem. Plat dohodou. Kontaktujte nás na tel.: +420 728 731 338 Jan Kubec

Město : Středočeský

Kraj : Středočeský

Brigáda - úklid

Hledáme zodpovědnou a spolehlivou paní na úklid kanceláří a šaten. Vhodné pro studenty, důchodce, matky na MD a RD. Úklid se provádí 2xtýdně/3 hodiny (Po a Čt nebo Út a Pá dle dohody). Nástup 1.5.2018.

Práce na DPP. Mzda 100,-Kč/hod.

Město : Ostrava

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 702 154 287

E-mail : prace@flashsteel.cz

Osoba : Tereza Lazarová

Volná pozice učitel/ka MŠ

Od září 2018 (s nástupem poslední týden v srpnu) přijmeme kvalifikovanou učitelku/le do MŠ Šluknovská, Praha 9. V případě zájmu pošlete životopis na uvedenou adresu.

Město : Praha

Telefon : 725914420

E-mail : info@mssluknovska.cz

Web : www.mssluknovska.cz

Seřiovač a obsluha CNC strojů

? 2strojová obsluha CNC soustruhů ? nachystání stroje a příprava nástrojů ? odjetí kusu, jeho závěrečné změření pomocí měřidel

Město : NovýJičín

Telefon : 775867225

E-mail : n.krajcova@bbahranice.cz