Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Pultový prodej

volná místa | 13.08 20:54 - 2023

Požadujeme:

Dobrý den, stačí být spolehlivý. Zaučení je v Opavě v zaběhnuté prodejně.

Nabízíme:

Při dobrém obratu bonusy a možnost odnášet si odpisy. Dále pravidelná mzda možno vyplácet i častěji než jednou měsíčně.

Město : Ostrava

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 777609751

E-mail : davidhavelka575@gmail.com

Osoba : David Havelka

Mateřská škola Pod Krocínkou

volná místa | 13.08 18:58 - 2023

Požadujeme:

Mateřská škola na Praze 9 přijme učitelku na částečný pracovní úvazek. Nabízíme práci v příjemném prostředí, milý kolektiv, zaměstnanecké benefity. Nástup od 08/2023. Preferujeme zodpovědnost, profesionalitu, kladný a partnerský přístup k dětem, kolegům a rodičům, chuť učit se nové věci a přispívat k dobrému jménu školy. Kontakty a životopis zasílejte e-mail:mskrocinka@seznam.cz

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 603344532

E-mail : mskrocinka@seznam.cz

Web : www.www.mspodkrocinkou.cz

Osoba : Markéta Pechová

Online marketing - ppc specialista

volná místa | 12.08 19:46 - 2023

Požadujeme:

ABYSTE ZAPADLI TO TEAMU: Chceme doplnit naše řady člověkem, který chce přemýšlet, nespokojí se s prvním nejjednodušším řešením, vše co nastuduje podrobí kritickému myšlení. Někoho, kdo chce být lepší než ostatní a hledá cesty, které před ním ještě nikdo nezkusil. Hledáme někoho, pro koho bude klient na prvním místě. Pokud je ke splnění cíle nutné občas přetrpět dávku rutinních prací, neměl by to být pro vás problém. Chceme mezi nás člověka, který zapadne, kterého pohání soutěživost a který nepoleví ani když šéf je pryč. Zvládá dobře vlastní ego, umí přijímat zpětnou vazbu, je pro něj důležitý vlastní rozvoj a stejně tak rád pomáhá lidem kolem sebe.

Nabízíme:

KDO SE MŮŽE HLÁSIT? 1) naprostý nováček Bude před vámi dlouhá cesta a začít musíte od začátku. Než se dostanete k větším projektům, budete se muset poprat se spoustou nových dovedností a přetrpět pár měsíců rutinních prací. Pokud máte ekonomické či technické vzdělání, milujete čísla, bude vás práce bavit a i vy můžete být časem plnohodnotným členem teamu ppc-čkářů. Co musíte ovládat - psaní všemi deseti. 2) s praxí Vaším úkolem bude sladit se s naším teamem. Máte zkušenosti se správou kampaní pro e-shopy v Google Ads, Sklik? Optimalizovali ste někdy kampaně pro Heureku, Zboží, Favi, Biano Glami? Pracovali jste někdy s nástroji jako Google Analytics, Google merchant center, Google tag manager, Mergado, PPC bee apod? To všechno bude vaším denním chlebem. Pokud budete umět napsat skript pro Ads, ovládáte regulární výrazy, máte nějaký přesah do jiného oboru, to vše vám bude výhodou. Psaní všemi deseti nutností. Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, odvaha dělat věci jinak, schopnost učit se samostatně novým věcem. Pokud jste takoví, tak mezi nás zapadnete. Odměna bude závislá od vašich zkušeností, délky praxe v oboru, samostatnosti CO NABÍZÍME: Práci na HPP, DPP/DPČ nebo na živnostenský list Zajímavou pracovní náplň a možnost rozvíjet se v oblasti online reklamy Přátelský kolektiv, který vás nenechá ve štychu Místo výkonu Pardubice Nástup možný ihned Sick-days Typ úvazku: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek, Práce na živnost, Brigáda Pokud máte malé děti, nemůžete chodit do práce každý den v pevnou dobu, nám to nevadí. Najdeme i pro vás řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.

Město : Pardubický

Kraj : Pardubický

Telefon : 733577670

E-mail : miros.beran@seznam.cz

Osoba : Miroslav Beran

HOSTESKA PROMOTÉR

volná místa | 12.08 19:28 - 2023

Požadujeme:

Věk minimálně 21let, auto podmínkou Nástup co nejdříve Práce nejlépe na ŽL

Nabízíme:

NABÍDKA DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCE TABÁKOVÉ PROMO MUŽ/ŽENA 25000 - 37000 JIŽNÍ ČECHY Pracovní doba po-pá 6 hodin denně Mzda 200/h + 6,5 cestovné /km a bonusy

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

Telefon : 720566230

Osoba : Marta Šlejharová

Asistent pedagoga

volná místa | 11.08 18:27 - 2023

Požadujeme:

Mateřská škola Praha 8, Bojasova 1, hledá na částečný úvazek-30 hod.týdně asistentku pedagoga ke zrakově postiženému dítěti s nástupem od 1.9.2023. Požadujeme kurz AP[ lze studovat při zaměstnání], kladný vztah k dětem. CV zasílejte na adresu reditelka@msbojasova.cz. Nabízíme příjemné prostředí, benefity FKSP, výkonnostní odměny,ošacení, příspěvek na stravování.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 739768328

E-mail : reditelka@msbojasova.cz

Osoba : Věra Klímová

Učitelka MŠ

volná místa | 11.08 10:59 - 2023

Požadujeme:

MŠ v centru Prahy přijme kvalifikovanou učitelku na plný úvazek.Nástup 21.8.2023

Nabízíme:

Mladý kolektiv a příjemné prostředí.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 607637887

E-mail : reditelka@msspanelska.cz

Učitelka MŠ

volná místa | 11.08 09:13 - 2023

Požadujeme:

Kvalifikační předpoklady, kladný vztah k dětem, trestní bezúhonnost. CV zasílejte elektronicky. Nástup podle dohody.

Nabízíme:

Hezké pracovní prostředí, funkční tým, zaměstnanecké benefity.

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : reditelka.ms@chabarovicka.cz

Web : www.www.chabarovicka.cz

Osoba : Bc. Simona Brychta

UČITELKA V ANGLICKÉ ŠKOLCE

volná místa | 10.08 22:55 - 2023

Požadujeme:

Rozrůstáme se a rozšiřujeme svůj team a hledáme kolegyni do naší Anglické školky v Písku. Hledáme kolegyni s milým, profesionálním a pečlivým přístupem, která se ráda učí novým věcem, s pozitivním a tvořivým přístupem k práci a dětem, s aktivní znalostí angličtiny a požadovaným vzděláním - pedagog v MŠ, speciální pedagog, zdravotní sestra, vychovatelka, učitelka ZŠ 1.stupeň, chůva pro děti v dětské skupině. Můžete se těšit na krásné a zajímavé prostředí plné dětských úsměvů, celodenní komunikaci v angličtině, velmi pestrou práci, příjemný kolektiv spolupracovníků, rodičů a dětí, možnost osobního a profesního rozvoje, dlouhodobou spolupráci. Těšíme se na Váš životopis.

Město : Písek

Kraj : Jihočeský

E-mail : info@abacuscb.cz

Web : www.www.abacuscb.cz

Osoba : Radka Koflová

Vrátný / vrátná

volná místa | 10.08 17:24 - 2023

Požadujeme:

nástup od ZÁŘÍ 2023, případně dle dohody, částečný úvazek POŽADAVKY: - čistý výpis z rejstříku trestů, morální bezúhonnost - nutný kladný vztah k dětem a loajalita ke škole - aktivní a pozitivní přístup k práci - pořádnost, pečlivost, svědomitost, spolehlivost, důslednost - náplň práce: dozor u vstupu do budovy, komunikace s příchozími, evidence příchozích v knize návštěv, zajištění bezpečnosti školy z hlediska příchozích osob, komunikace se žáky i zaměstnanci školy a rodiče, zajištění pořádku - zkrácený úvazek, cca 7 dnů měsíčně, vhodné zejména pro aktivní důchodce Nabídky s profesním životopisem zasílejte do 28.8.2023 na e-mail: skola.veltrusy@seznam.cz, Případné dotazy – Mgr. Světlana Racková, ředitelka školy, tel. 731 617 991/.

Město : Mělník

Kraj : Středočeský

E-mail : skola.veltrusy@seznam.cz

Web : www.www.skolaveltrusy.cz

Asistenty pedagoga

volná místa | 10.08 17:18 - 2023

Požadujeme:

Nástup možný v září 2023 /konkrétní termín bude upřesněn/ – jednosměnný provoz, částečný úvazek Požadavky: - pozitivní vztah k dětem a přístup k práci, trpělivost, vyrovnanost - čistý trestní rejstřík - dobrý zdravotní stav - zájem o práci, iniciativa a ochota podílet se na školních i mimoškolních akcích - smysl pro pořádek a spolehlivost - nutnost respektovat úzkou spolupráci se všemi vyučujícími - ochota k týmové spolupráci - loajalita ke škole - kvalifikační předpoklady – podle zákona 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících ve znění platných předpisů /možnost doplnění kvalifikace/ Nabídky s profesním životopisem zasílejte do 28. 8. 2023 na e-mail: skola.veltrusy@seznam.cz nebo volejte: 731 617 991.

Město : Mělník

Kraj : Středočeský

E-mail : skola.veltrusy@seznam.cz

Web : www.www.skolaveltrusy.cz

Novinky, aktuality

Tvorba www prezentace pro Vaši školu