(nepovinné)

Obsluha řezacího stroje

Náplň práce: -obsluha řezacího stroje -manipulace s ručním elektrickým jeřábem (zaučení zajištěno) Místo výkonu: okr.Humpolec Co požadujeme: -ochota pracovat ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu -základní znalost na PC – výkazy práce -znalost českého jazyka Mzda: -nástup 145Kč/hod, po 3 měsících 180Kč/hod, po 6 měsících 190Kč/hod Směnnost: -3 směnný nebo nepřetržitý provoz Nástup: -listopad 2020 Benefity: -příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč -zajištěné ubytování -odměny za doporučení dalších zaměstnanců

Město : Pelhřimov

Kraj : Vysočina

Telefon : 800101301

E-mail : callcentrum@rs-ig.com

Web : Petrská 1168/29

Osoba : Eva Čejková

Svářeč CO2

Náplň práce: -svařování materiálu dle výkresové dokumentace - CO2 -skládání materiálu a následná kontrola svárů -případné provádění svárů -zodpovědnost za dodržování požadované kvality Místo výkonu: Pelhřimov Co požadujeme: -platný svářečský průkaz CO2 Mzda: 190 Kč/Nhod, úkolová mzda Směnnost: 2 - 3 směny Nástup: -listopad 2020 Benefity: -ubytování v místě pracoviště zdarma

Operátor výroby – automotive

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice Náplň práce: - obsluha stroje se základní znalostí práce na PC - 3 směnný provoz Co požadujeme: - uživatelská znalost práce na PC - praxe v automotive výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - ochota přestěhovat se do Českých Budějovic Mzda: - 135 Kč/hod nástup - od 2. měsíce výkonnostní prémie až 5.400 Kč/měsíc - odměna za docházku 1.500 Kč/měsíc Nástup: - listopad 2020 Benefity: - práce v čistém prostředí - zajištění přepravy na pracoviště, případně ubytování nebo pomoc s přestěhováním - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc - pravidelné navyšování mzdy podle výkonu (tarifní stupně)

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

Práca v Nemecku

Opäť sme pre vás získali ponuku do krásneho historického mesta Rottenburg len 53 km od Stuttgartu, so znalosťou nemeckého jazyka. Ubytovanie je zabezpečené v dome, opatrovateľka má samostatnú izbu a prístup na internet. Pán má 90 rokov, je duševne v poriadku, má diabetes a inkontinenciou. Pohybuje sa s pomocou rolátora. Seniorka má 83 rokov a je samostatná Mesačný turnus začína 01. decembra, odmena je 1 600 €/ netto na mesiac (1 mesiac). Plus Vianočný bonsu vo výške 206 €. Vyžiadajte si viac informácií na www.euprogres.com Všetky ponuky a rady nájdete na facebook.com/EuropaProgres

Kraj : Praha

Telefon : 0908737303

E-mail : register@euprogres.sk

Web : Horná 54

TianDe

Pc, mobil Chuť se rozvíjet v oblasti krásy a zdraví Být cílevědomý/á pro svůj rozvoj karierniho růstu

Nabízímeme :

Nadstandardní ohodnocení,kde jinde nezískáte,provize nemaji strop,bonusy,dárky,motivační soutěže, možnost po roce získat auto, které vám firma proplatí,2x ročně placená dovolená (100% -50%-25%)-dle vaší aktivity :-)

Město : Ústecký

Kraj : Ústecký

E-mail : T.prochazkova91@seznam.cz

Kontrolor kvality, nástupní mzda 28.300,- Liberec

Koho hledáme: - Absolventy škol, zájemce s praxi z výrobního závodu, i zájemce bez předchozí praxe. - Spolehlivé, pečlivé, ochotné pracovat v týmu a podílet se na společných výsledcích. - Ochota pracovat na směny. Náplň práce: - Kontrola kvality výrobků. - Obsluha výrobních linek. - Kontrola vad a jejich odstranění. - Zadávání informací do výrobního počítačového systému.

Co Vám můžeme nabídnout: - Práci v čistém pracovním prostředí. - Nástup dle dohody. - Kariérní růst. - Ubytování. - Přesčasy. - Firemní stravování. - Množství zaměstnaneckých výhod ( příspěvek 2000,- na bydlení, stravování, penzijní pojištění atd ). Mzda: - 28.300,- až 40.000,- hrubého. - Pravidelné zálohy. +420 722 231 698

Město : Liberecký

Kraj : Liberecký

Telefon : 722231698

E-mail : tajuklka@gmail.com

Osoba : Taisia Burkovská

Mateřská škola Štěroboholy - Praha 10

Mateřská škola Štěroboholy přijme učitelku do MŠ na plný úvazek. Své životopisy prosím zasílejte na email.

Kraj : Praha

Telefon : 608 539 807

E-mail : hermachova@mssterboholy.cz

Web : www.mssterboholy.cz

Osoba : Lucie Hermachová

ONLINE AUKCE

Dobrý den, online aukce, ve kterých můžete rychle, jednoduše a výhodně nakupovat a prodávat. To je aukční portál Kupananas. Potřebujete co nejvýhodněji koupit nebo prodat nemovitost, automobil či jiné spotřební zboží? Pak je pro vás Kupananas ideální příležitostí, jak proměnit vaše přání ve skutečnost. Odkaz: http://www.kupananas.cz/aff/a25ff747828eff438fc3faaebacc68e2 S pozdravem Dostál

Kraj : Praha

Telefon : 722258782

E-mail : Pavel.paul.p@seznam.cz

Zhodnocení finance

Dobrý den, investovat do budoucnosti se vyplatí. Roční zhodnocení 12%. Pojďte investovat do něčeho, co tu ještě není. Nový IT projekt vám přinese roční zhodnocení 12%. Zapojte se do nového IT projektu a vydělávejte spolu s námi. Těšíme se na naši další spolupráci. S pozdravem Dostál

Kraj : Praha

Instalatér, topenář

INSTALATÉR, TOPENÁŘ - manuální zručnost, ochota učit se novým věcem, spolehlivost, schopnost samostatné týmové práce, zvýšená kvalifikace výhodou, ŘP sk. B výhodou

Zaměstnanecké výhody: stravenky, důchodové připojištění, cílové odměny, zajištění ubytování, služební telefon HLÁSIT SE: Klimešová Romana, tel.: 602746450 volat Po - Pá 8:00 - 15:00, e-mail: klimesova@golemi.cz, osobně po telefonické domluvě

Město : Most

Telefon : 602746450

E-mail : klimesova@golemi.cz

Web : wwww.golemi.cz

Osoba : Romana Klimešová

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.