(nepovinné)

Matreřská školka Praha 4 Modřany

Přijmeme na plný pracovní úvazek pomocnou, nebo zaučenou kuchařku.
Termín nástupu ihned

Město : Praha

Telefon : 605722625

E-mail : sjzvonecek@seznam.cz

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Město : Pardubice

Kraj : Pardubický

Telefon : 727921815

E-mail : geislerova@pavmart-psv.cz

Osoba : Nikola Geislerová

Hledáme paní učitelku do firemní MŠ

Hledáme spolehlivou a zodpovědnou učitelku a chůvu do 2třídní soukromé/firemní mateřské školky na Praze 5 Košířích. Jsme mladý kolektiv a sháníme kolegyni, která má pozitivní vztah k životu a dětem, je milá a práce s dětmi ji baví. Praxe v MŠ vítána. Pohovory a prohlídky možné v naší MŠ po dohodě. Nástup možný dle dohody. Životopisy s fotografií posílejte na: m.faltusova@centrum.cz
775665090

Město : Praha

Telefon : 775665090, 721201269

E-mail : m.faltusova@centrum.cz

Bezplatná půjčka, která odpovídá vašemu rozpočtu.

Nabízím půjčky jakéhokoli druhu od 50000 do 50 000 000 Kč pro každého občana, který je schopen splácet v dobré datum bez protokolu. Úroková sazba je 3% jedinečná po celou dobu splácení. Neváhejte a kontaktujte mě, jsem Vám k dispozici 24h / 24h.
E-mail:peterhashmi19@gmail.com

Město : Praha

Telefon : 778912340

E-mail : klanovskyemil@gmail.com

Učitelka MŠ

Hledáme paní učitelku do MŠ na Praze 5 na plný úvazek s pedagogickým nebo zdravotnickým vzděláním. Nástup od cervna 2018 nebo dle dohody. Požadujeme spolehlivost, kladný přístup k malým dětem, kreativitu, flexibilitu, ideálně praxi v MŠ nebo obdobném zařízení. Své životopisy s fotografií, prosím, zasílejte na veronika.kosarova@seznam.cz nebo volejte na 775 715 055.

Město : Praha

Telefon : 775715055

E-mail : Veronika.Kosarova@seznam.cz

VW BA

Nabízímeme :

Záujemcovia o prácu vo firme Volkswagen Bratislava - montážna linka Porsche s ukončeným stredoškolským vzdelaním ( maturita nie je podmienkou ), kontaktujte ma buď na mobil 0905895804, alebo na mail: pemak.peter.szco@gmail.com ( alebo cez web: https://pemakszco.webnode.sk/ ). Podmienky, plat a ďalšie informácie poskytnem len vážnym záujemcom. Pemak.szco

Kraj : Praha

Telefon : +421905895804

E-mail : pemak.peter.szco@gmail.com

Web : https://pemakszco.webnode.sk/

Osoba : Peter

Paní učitelka, zdravotní sestra

Nabízíme pracovni pozici v dětské skupině v Praze 5 hodné paní učitelce nebo zdravotní sestřičce s praxí u dětí.Nástup dle dohody, nejpozději v září 2018. Požadujeme patřičné vzdělání, lásku k dětem, kreativitu, pracovitost. V případě zájmu zašlete, prosím, CV, rádi se s vámi osobně setkáme.

Město : Praha

E-mail : materinka-slunicko@centrum.cz

OPERÁTOR PASIVNÍHO CALL CENTRA - Vhodné pro OZP

Informace o pracovním místě pasivní interní Call Centrum vyřizování hovorů s našimi zaměstnanci 12 hodinové směny (den/noční) NEJEDNÁ SE O ŽÁDNÝ PRODEJ!!! Požadujeme jste komunikativní máte příjemné vystupování zvládáte stres a nic Vás jen tak nerozhodí rozumíte si s počítačem (drobná administrativa) základy angličtiny potěší

Nabízíme spolupráce na HPP výhradně dlouhodobou spolupráci a férové jednání možnost týdenních záloh na mzdu bonus za přivedení nového zaměstnance zvýhodněné zaměstnanecké půjčky zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet karta Multisport s významným příspěvkem od zaměstnavatele kurzy sebeobrany, první pomoci, asertivity a mnohé jiné odpovídající zaškolení 2 minuty pěšky od metra Palmovka

Kraj : Praha

Telefon : 773798010

E-mail : jiri.hrubes@ssi.cz

Web : www.ssi.cz

Osoba : Jiří Hrubeš

Rozvoz pizz Praha

Řidičský průkaz sk, B, spolehlivost, chuť pracovat, pomoc v provozu

Příjemné pracovní prostředí, dobré finanční ohodnocení

Kraj : Praha

Telefon : 777100877

E-mail : kostom@volny.cz

Osoba : Tomáš Kos

Správa HW SW Praha s ubytováním

Hledám brigádníka pro správu počítačové sítě, zprovoznění serveru a obsluhu webových stránek. Od uchazeče očekávám po profesní stránce orientaci v HW, SW a internetu včetně sociálních sítí. Dále spolehlivost, komunikativnost a iniciativu. Podmínkou je nekuřák.

Nabízím bydlení, byt v P9 je kompletně vybaven moderním nábytkem a veškerými potřebnými spotřebiči včetně počítačů a internetu.

Kraj : Praha

E-mail : paad@post.cz