(nepovinné)

Info o MŠ Markušova

pracovní poptávka | 18.06 21:58 - 2018

Dobrý den,
ráda bych tu také upozornila na jednu školku a to MŠ Markušova. V loňském školním roce odešlo 5 učitelek. Letos odcházejí 4. A vždy ze stejného důvodu - neshody s vedením. Myslím, že to o něčem vypovídá. Tak si to dobře rozmyslete.

pracovní poptávka | 18.06 21:42 - 2018

Dobrý den,

Město : Praha

Školník

pracovní poptávka | 21:03 18.06.2018

Dobrý den, hledám práci školníka, myslím, že mám dostatek zkušeností na zvládnutí této pozice.
Mám organizačního ducha a práce se nebojím. Věřím, že budu přínosem pro Váš kolektiv.

Kraj : Praha

Telefon : 777001009

E-mail : simecekjiri@volny.cz

Nabízíme pracovní příležitost kvalifikované učitelce

pracovní poptávka | 18.06 20:03 - 2018

Dne 30.června 2018 uzavíráme výběrové řízení na pozici učitelky MŠ.
Očekáváme Vaše CV a motivační dopis na email naší školy. Vítáme nadšenou zájemkyni s kvalifikací, která ocení nižší počet dětí, rodinné prostředí, uznalé a vděčné rodiče, kteří dokáží ocenit individuální přístup k dětem. Náš ŠVP je křesťanský. Chceme dát šanci všem zájemcům ke splnění snu o ideální MŠ s dětmi a pro děti.

Město : Praha

Telefon : 733741099

E-mail : kmsp7@seznam.cz

učitelka Mš

pracovní poptávka | 18.06 14:16 - 2018

Dobrý den,je mi 62 roků, v březnu 2019 mám důchodový věk. Vystudovala jsem SPGŠ v Berouně. Hledám místo v Mš na odpoledne k menším dětem v Praze 6 ve státní školce, může být i zkrácený úvazek. Za případné nabídky děkuji, Dvořáčková Lenka, email dvorle1@seznam.cz

Město : Praha

Učitelka MŠ - Praha 9, Dolní Počernice

pracovní poptávka | 18.06 09:52 - 2018

Co vás čeká

Práce s malým kolektivem dětí (12 - 18 dětí). Spolupráce s rodilým mluvčím - anglický jazyk. Bude vás čekat snad práce Vašich snů a hlavně parta super dětí, které se na Vás už moc těší. A také pár učitelek a provozních pracovnic, které už chtějí přivítat nové kolegyně do týmu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Angličtinu na komunikativní úrovni - pouze pro komunikaci s rodilým mluvčím. Kreativita, chuť do práce, hezké vystupování, komunikativnost.

Výhodou bude, pokud budete umět

Hra na hudební nástroj, sportovní nebo výtvarné zaměření. Prostě cokoliv, čím můžete děti a rodiče pozitivně zaujmout.

Co vám můžeme nabídnout

Krásné pracovní prostředí - školka je v těsném sousedství se zámeckým parkem. Hezké vztahy mezi všemi zaměstnanci a také s rodiči. Podporujeme kreativitu, samostatnost. Umožňujeme další vzdělávání. Malé počty dětí ve třídě. Pracovní doba je 7 hodin u dětí a 1 hodina přípravy, kterou si můžete "odpracovat" doma.

Hledáme dvě učitelky do tříd s dětmi ve věku 2,5 - 4 roky a 4 - 6 let. Děti jsou rozdělené dle věku.
Odměna 25 000 - 27 000 Kč hrubého.

Město : Praha

E-mail : sona.lorenco@seznam.cz

Web : www.orangery.cz

HUDEBNÍ CENTRUM BERUŠKA- Individuální hodiny muzikoterapie a kurzy pro děti s ADHD!

pracovní poptávka | 18.06 09:38 - 2018

Vážení,

nabízím Vám soukromé hodiny muzikoterapie a kurzy pro děti s ADHD ve Vaší školce.

Info a kontakt: office.hudebnicentrumberuska@gmail.com

Město : Praha

E-mail : office.hudebnicentrumberuska@gmail.com

HR manažer a personalista

pracovní poptávka | 18.06 08:08 - 2018

Sehraný personální tým, HR manažer a personalista, působící ve výrobní společnosti, hledá nové uplatnění. Kontakt: personalni.tym@seznam.cz

Město : České Budějovice

Kraj : Jihočeský

MŠ Praha 8 přijme učitelku

pracovní poptávka | 17.06 11:26 - 2018

Mateřská škola na Praze 8 přijme kvalifikovanou paní učitelku na plný úvazek. Nabízíme práci v atraktivním prostředí a v dobrém kolektivu. Možnost seberealizace a kariérního růstu.

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail:
ms.kotlaska@seznam.cz
nebo volejte na tel.:
777 884 103.

Město : Praha

Telefon : 777 884 103

E-mail : ms.kotlaska@seznam.cz

učitelka MŠ

pracovní poptávka | 17.06 08:48 - 2018

aktivní skorodůchodkyně aprobace učitelství na MŠ s letitou praxí přijme zástup za MD v Praze, pouze v solidní školce s klasickou výukou

Město : Praha

E-mail : Polana@post.cz