(nepovinné)

Úvěrová nabídka je k dispozici do 72 hodin

Nabízímeme :

Jsme ochotni zaplatit 2% úrok, nabízíme půjčky komerčním organizacím a maximálně 50 000 až 15 000 000 Kč. Naše půjčky jsou dobře zajištěny pro maximální bezpečnost, což je naše nejvyšší priorita. E-mail: maria.viespescu0@gmail.com

Město : České Budějovice

Kraj : Jihočeský

Telefon : 066732318

E-mail : maria.viespescu0@gmail.com

Osoba : maria

Vážná a rychlá soukromá půjčka

Vážná a rychlá soukromá půjčka Hledáte půjčku na oživení svých aktivit, ať už na realizaci projektu, nebo potřebujete peníze z jiných důvodů nebo z čeho chcete. Jsme připraveni zapůjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky splacení. Sdělte mi prosím částku vaší žádosti o úvěr a její splatnost. Prosím, kontaktujte mě molikadom@seznam.cz

Město : Mladá Boleslav

Kraj : Středočeský

Telefon : 0789456123

E-mail : molikadom@seznam.cz

Osoba : molikadom

Učitelka MŠ

ZŠ a MŠ Ohradní, Praha 4 příjme kvalifikovanou učitelku MŠ.

Město : Praha

Telefon : 723213865

E-mail : skolka@zs-ohradni

Mateřská škola v Praze 6 nabízí pracovní pozici učitelky

MŠ Šmolíkova v Praze 6 přijme na poloviční úvazek paní učitelku. Nástup od ledna 2020.Nabídky posílejte: reditelka@mssmolikova.cz

Město : Praha

E-mail : reditelka@mssmolikova.cz

Úředník/úřednice – Scheibenberg, Německo

Pro našeho zákazníka, průmyslovou výrobní společnost, hledáme uchazeče na pozici úředník/úřednice. Místem výkonu zaměstnání je závod v německém Scheibenbergu. Vaším úkolem bude zajištění včasného nákupu zboží, plánování výroby, dotknete se i personalistiky. Tato nabídka práce v Německu je určena všem, kteří ovládají němčinu a rádi by přijali výzvu v podobě kariérně zajímavé pozice v zavedené společnosti. Na pozici úředník/úřednice bude mít na starosti: -Včasné obstarání a nákup zboží -Plánování, řízení a monitorování výrobních procesů -Organizační úkoly v pesonalistice -Kontrolu a sledování opatření pro zajištění kvality Pro tuto pozici byste měl/a splňovat: -V ideálním případě vzdělání se zaměřením na průmyslové odvětví nebo alternativně obchodní vzdělání jako administrativní úředník / obchodní referent nebo srovnatelnou praxi na obdobné pozici -Znalosti MS-Office -Znalost systémů QA -Schopnost samostatné práce, obchodní myšlení, povědomí o kvalitě -Znalost německého jazky od úrovně B2 – nejste si jisti? Napoví Vám náš online test! -Řidičský průkaz a vlastní automobil pro dosažení místa pracoviště

-Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou -Německé sociální a zdravotní pojištění -Zajímavou a pestrou práci v kanceláři -Výdělek od 14?/hod. hrubého -Ostatní tarifní výhody např. příplatek na dovolenou a vánoční bonus -Podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské dávky atd.) -Česky mluvící kontaktní osoba Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy.

Město : Ústecký

Kraj : Ústecký

Telefon : +420603142799

E-mail : aue@starke-jobs.com

Web : https://prace.starke-jobs.com/Pobocky/nemecko-prace-aue/

Učitelka angličtiny – ZŠ (nástup ihned)

- vzdělání VŠ pedagogické s aprobací AJ podmínkou - zkušenosti s výukou AJ - pozitivní vztah k dětem - ochota dále se vzdělávat

Kraj : Praha

Telefon : +420 728 232 500

E-mail : sekretariat@zsmssvet.cz

Web : zsmssvet.cz

Vychovatelka do školní družiny na poloviční úvazek

- vzdělání v oboru vychovatel - pozitivní vztah k dětem - práce na PC (potřebná pro práci s interaktivní tabulí) - zkušenosti s výukou robotiky výhodou - znalost anglického jazyka vítána - bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost

Město : Chomutov

Kvalifikovaná učitelka / učitel do MŠ

- pedagogické vzdělání dle požadavků MŠMT, obor předškolní pedagogika (ukončené nebo probíhající vzdělání) - praxe v mateřské škole VÝHODOU - hra na hudební nástroj výhodou - anglický jazyk výhodou - pozitivní vztah k dětem - práce na PC - zodpovědnost a spolehlivost - bezúhonnost - zdravotní způsobilost - proaktivní přístup - časová flexibilita

Náplň práce: - vytváření podnětného, tvůrčího a láskyplného prostředí - příprava vzdělávacích plánů - uplatňování nových výukových metod - denní komunikace s rodiči

Fajn brigáda – KFC Arkády Pankrác

Chuť učit se novým věcem, Pozitivní energii, Odpovědnost

Bonus za doporučení kamaráda až 5 000 Kč do výplaty, 129 Kč/hod, smlouva na dobu neurčitou, výplata do 9. v měsíci, příplatky za víkendy, noční práci a svátky, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování, slevy u našich partnerů (AmPass), slevy v našich kavárnách a restauracích (BURGER KING, STARBUCKS, KFC, PIZZA HUT), tarif O2 Family, možnost rozvoje na manažerské pozice

Kraj : Praha

Telefon : 720021984

E-mail : lvohnicka@gmail.com

Osoba : Lucie Vohnická

Učitelka MŠ, Praha 10

Mateřská škola v Praze 10, Vršovicích přijme kvalifikovanou paní učitelku jako zástup za nemoc. Nástup 2.12.2019. Životopis prosím zašlete na níže uvedenou mailovou adresu, těšíme se na Vás.

Město : Praha

E-mail : zastupkyne@msmagnitogorska.cz

Web : www.msmagnitogorska.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.