Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Práce z domu

volná místa | 09.11 12:56 - 2022

Nabízímeme :

Nabízím práci z pohodlí domova, volná pracovní doba, zajímavé přivýdělky vhodné pro maminky na MD, nezaměstnané, důchodce. V případě zájmu se ozvěte na majam1991@seznam.cz

Město : Moravskoslezský

Kraj : Moravskoslezský

E-mail : majam1991@seznam.cz

asistent pedagoga

volná místa | 09.11 12:06 - 2022

Mateřská škola Štěchovická hledá pro své odloučené pracoviště MŠ Rembrandtova asistenta/ku pedagoga na 4 hodiny denně

Nabízímeme :

milý spolupracující tým a velmi dobrou dopravní obslužnost (u stanice metra Skalka)

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 739 658 705

E-mail : zastupkyne@ms-rembrandtova.cz

Web : www.ms-rembrandtova.cz

Osoba : Marková Alena

Vydělávej se Sellfies už dnes 9.11.!

volná místa | 09.11 12:05 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 9.11.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Ústecký

Kraj : Ústecký

Web : https://sellfies.com/

Učitel/ka odborného výcviku

volná místa | 09.11 07:24 - 2022

•vyučení v oboru, případně maturita nebo vysoká škola strojírensky zaměřená •praxi v opravárenství (výhodou) •řidičský průkaz skupiny B •samostatnost, zručnost, zodpovědnost, zájem se dále vzdělávat, kladný vztah k dospívající mládeži, přirozenou autoritu

Nabízímeme :

?příspěvek na dovolenou ?firemní stravování ?40 dnů dovolená ?možnost čerpat 12 dnů na sebevzdělávání v rámci školního roku.

Město : Litoměřice

Kraj : Ústecký

Telefon : 725319737

E-mail : mejsnar@soslovo.cz

Web : www.soslovo.cz

Osoba : Petr Mejsnar

Lektor taneční a pohybové výchovy

volná místa | 08.11 19:26 - 2022

Hledám za sebe náhradu pro lektorování taneční a pohybové výchovy pro děti předškolního věku, 1x týdně, úterý, počet zapsaných dětí cca 10, lekce od 15:00 do 15:45, plus předávání dětí. Nástup nejlépe IHNED. Místo: Praha 6 (kousek od metra Dejvická) Cena: 300,- za lekci Za nabídky předem děkuji. Procházková

Nabízímeme :

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : prochazkovakt@seznam.cz

Vydělávej se Sellfies už dnes 8.11.!

volná místa | 08.11 16:33 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 8.11.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Středočeský

Kraj : Středočeský

Web : https://sellfies.com/

Správce nemovitostí

volná místa | 08.11 15:30 - 2022

Minimálně středoškolské vzdělání, manuální zručnost, alespoň minimální znalosti práce s Excelem, Wordem, atd., předchozí znalosti s administrativní prací výhodou.

Nabízímeme :

Zajímavé finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, práci na OSVČ, služební auto. Pokud Vás práce zajímá, neváhejte mne kontaktovat, rádi Vás přivítáme do týmu.

Město : Karlovy Vary

Kraj : Karlovarský

Telefon : 777480146

E-mail : hromada.ma@seznam.cz

Osoba : Martin Hromada

STRÁŽNÝ/DOZORCE (Věznice Plzeň)

volná místa | 08.11 14:52 - 2022

Bezúhonnost; České státní občanství; ukončené středoškolské vzdělání s maturitou; fyzickou; zdravotní a osobní způsobilost pro výkon služby; nástup IHNED po úspěšném absolvování přijímacího řízení

Nabízímeme :

PLATOVÉ ohodnocení = od 28.320,- (s maturitou) hrubého bez praxe; možnost využití posilovny, tělocvičny; 6 týdnu dovolené; závodní stravování ? výběr ze tří jídel; náborový příspěvek 100.000,-; částečné benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb; využívání vlastních rekreačních středisek (Přední Labská, Valdice, Květnice -Praha); Ošatné

Město : Plzeň-město

Kraj : Plzeňský

Telefon : +420377660380

E-mail : 11personalnioddeleni@vez.plz.justice.cz

Web : https://www.vscr.cz/organizacni-jednotky/veznice-plzen

Osoba : Linda Foldová

kuchařka

volná místa | 08.11 13:42 - 2022

Nabízímeme :

Do kolektivu ústavní kuchyně naší nemocnice přijmeme vyučenou kuchařku s okamžitým možným nástupem. Na základě Vámi uvedených údajů bude provedeno platové zařazení. Domluva osobně.

Město : Žďár nad Sázavou

Kraj : Vysočina

Telefon : +420608886296

E-mail : steluc@seznam.cz

Prodavačka SECOND HAND oděvů

volná místa | 08.11 12:52 - 2022

Hledáme kolegyni do naší prodejny (chráněné dílny) v Krnově. Pracovní místo je vyhrazeno pro OZP (osoby zdravotně postižené) s invalidním důchodem.

Nabízímeme :

Práce na HPP ? zkrácený úvazek 16 hod./týden. Pružná pracovní doba. Mzda 118 Kč/hod. + měsíční ODMĚNY až 1.500 Kč/měs.. Nástup dle dohody.

Město : Bruntál

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 704 917 547

E-mail : supos.online@gmail.com

Novinky, aktuality

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi
Tvoříme weby a eshopy, které fungují.