Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Vrátný - strážný Business Park Šárka

volná místa | 30.05 19:39 - 2023

Požadujeme:

Čistý trestní rejstřík Spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:

Firma DRAGONES AGENCY s.r.o. se zaměřením na ostrahu objektů, přijme strážného pro vjezdovou vrátnici Business Parku Šárka na Praze 6. Klidná a nenáročná práce v režimu denní od 6:00 do 18:00 a noční od 18:00 do 6:00 (12h). Práce je vhodná i pro uchazeče v důchodovém věku. Aktuálně směny převážně na pátek, sobotu a neděli. Náplň práce : Vpouštění vozidel do areálu Evidence vozidel na vnitřním parkovišti V noci a o víkendech pochůzková činnost po areálu Požadujeme : Čistý trestní rejstřík Spolehlivost a pečlivost Výhodou : PK Strážný 68-008-E (Pokud uchazeč nemá, je možné dodělat.) Pracovní úvazek na dohodu o provedení práce (DPP). Mzda 120 hrubého za hodinu.

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : n.vorasicka@dragones.cz

Web : www.www.dragones.cz

Osoba : Nikola Vorasická

Administrátor/ka eshopu, online podpora (na poloviční úvazek)

volná místa | 30.05 14:08 - 2023

Požadujeme:

Hledáme komunikativního člověka pro pomoc se správou webu a online podporou. - telefonická a mailová komunikace se zákazníky - kontaktování nových zákazníků, lékáren - nahazování objednávek - podpora pro reprezentanty Znalosti a dovednosti: - Vysoce komunikativní osobnost - Příjemné vystupování - Ideální zkušenosti z call centra - Obchodní nasazení - Chuť posouvat se a nezvdávat se - MS Office na pokročilé úrovni - Anglický jazyk výhodou

Nabízíme:

Typ úvazku: Práce na zkrácený úvazek, Práce na živnost, Brigáda Další specifika práce: Práce pro studenty, Časově flexibilní práce Odměna: 14 000 20 000 Kč / měsíc

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : +420 773 726 875

E-mail : info@fg-pharma.com

Web : www.https://www.ceskatabletka.cz/

Operátor kontaktního centra

volná místa | 30.05 12:15 - 2023

Požadujeme:

Hledáme partnery do našeho kontaktního centra, kteří se chtějí připojit k Peakforce, moderní technologické společnosti, která poskytuje spolehlivá a škálovatelná řešení pro zákaznický servis. Naše filozofie je založena na třech hlavních hodnotách: profesionalitě, spolehlivosti a rozvoji. Snažíme se být profesionální vůči našim zákazníkům, kolegům a okolnímu světu, a v plnění úkolů se vždy snažíme dělat maximum. Naši klienti se mohou spolehnout na to, že dodržíme naše sliby, protože naše slovo má pro nás váhu. Také se každý den snažíme zlepšovat a učit se nové věci, abychom mohli dělat naši práci lépe a tím si také vydělali více peněz. Právě proto do našeho týmu hledáme partnery, kteří nejsou jen průměrní, ale jsou nejlepší a souzní s našimi principy. Co u nás budete mít: Vy si určíte svůj pracovní čas Možnost pracovat na projektech, které Vás nejvíce zajímají a baví Nadprůměrné ohodnocení a jasný přehled o výdělku Možnost dlouhodobého profesního rozvoje Komunitu, ve kterou sdílíme hodnoty, znalosti a zkušenosti Co potřebujete: Vlastní bezpečný počítač Spolehlivé a stabilní internetové připojení Kvalitní sluchátka s mikrofonem Klidnou a bezpečnou místnost pro práci Například pomáháme našim klientům s: Průzkumem trhu Zákaznickou segmentací Zřízením virtuální recepce Produktovými akcemi Představováním nových produktů A jak dál? Registrace u nás je snadná a nezávazná. Stačí vyplnit kontaktní údaje a něco málo o sobě na této adrese https://www.peakforce.io/registrace. Poté obdržíte email s odkazem pro rezervaci termínu videohovoru, který proběhne přes Google Meet. U nás není třeba nic stahovat ani instalovat. Po úvodním školení uzavřeme jednoduchou smlouvu a můžeme se pustit do prvního projektu. Registrujte se ještě dnes a začněte pracovat chytře!

Město : Karlovarský

Kraj : Karlovarský

Web : www.https://www.peakforce.io/registrace

Učitel/ka v MŠ

volná místa | 30.05 12:08 - 2023

Požadujeme:

Požadujeme: odpovídající vzdělání (případně započaté ped. studium), kladný vztah k dětem, flexibilitu, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti, ochotu se vzdělávat.

Nabízíme:

Nabízíme: úvazek 1,0, příslušné platové ohodnocení, bohaté čerpání z FKSP, příjemné prostředí, moderní zázemí, přátelský kolektiv.

Město : Středočeský

Kraj : Středočeský

Telefon : 702 037 990

E-mail : reditelka@msjinocany.cz

Web : www.https://www.msjinocany.cz/nabidka-prace-pedagog-ms/ms-2559

Osoba : Vlasta Formanová

Kuchařka v MŠ

volná místa | 30.05 11:40 - 2023

Požadujeme:

Mateřská školka na Praze 3 přijme do svého kolektivu kuchařku do kuchyně na celý úvazek. Nástup 28.8.2023

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 724716459

E-mail : jidelna@mslobkovicovo.cz

učitelka

volná místa | 30.05 10:15 - 2023

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : +420608780788

E-mail : reditelka@msveltruska.cz

Web : www.www.msveltruska.cz

Systémový administrátor, správce počítačových sítí

volná místa | 30.05 08:30 - 2023

Požadujeme:

Náplň práce: Údržba a správa počítačových sítí a souvisejících výpočetních prostředí, včetně počítačového hardwaru, systémového a aplikačního softwaru a všech konfigurací; doporučování změn s ohledem na zlepšení systémů a konfigurací sítě, určování požadavků na hardware a software souvisejících s touto změnou; diagnostikování problémů s hardwarem a softwarem; zálohování dat a provádění operací na obnovu dat; provozování serverů za účelem monitorování výkonu počítačových systémů a sítí, koordinace přístupů a používání počítačových sítí. Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, zkušenosti v oboru

Nabízíme:

Nabízíme: práce na HPP, zkrácený úvazek, 25 dní dovolené, práce pro OZP 10.000,-

Město : Plzeň-město

Kraj : Plzeňský

E-mail : personal@hfj.cz

Učitel/ka MŠ

volná místa | 29.05 18:58 - 2023

Požadujeme:

Mateřská škola, Neděliště hledá do svého kolektivu paní učitelku. Požadujeme kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících, milé a laskavé zacházení s dětmi, ochota komunikace s rodiči, pozitivní naladění, respektující komunikaci a nekonfliktní jednání v kolektivu. Nabízíme příjemné a klidné pracovní prostředí, možnost dalšího vzdělávání, nedirektivní a podporující vedení ze strany ředitelky.

Město : Hradec Králové

Kraj : Královéhradecký

E-mail : ms.nedeliste@seznam.cz

Učitelka, vychovatelka

volná místa | 29.05 14:48 - 2023

Požadujeme:

Mateřská škola speciální v Praze 8 přijme od 28.8.2023 učitelku MŠ a vychovatelku. Požadujeme kvalifikaci pro výkon práce učitelky a vychovatelky, zdravotní a trestní bezúhonnost, přátelskou, komunikativní a tvůrčí osobnost.

Nabízíme:

Rodinné prostředí malé školky, příjemný kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení, klidné okolní prostředí, možnost seberealizace.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 283852504

E-mail : specialni.skolka@seznam.cz

Web : www.www.msdrahanska.cz

Osoba : Mgr.T.Nesvedová

Získejte peníze, které potřebujete, s našimi flexibilními možnostmi půjček

volná místa | 29.05 14:31 - 2023

Požadujeme:

Hledáte spolehlivé a cenově dostupné financování? Už nehledejte! Naše flexibilní nabídky půjček se přizpůsobí jakémukoli rozpočtu a finanční situaci. Požádejte ještě dnes a získejte potřebné prostředky rychle a snadno. Žádný spam, pouze jednoduchá řešení půjček.

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : rscorporationx@gmail.com

Web : www.https://rockstone-corporation.yolasite.com/

Novinky, aktuality

Tvorba www prezentace pro Vaši školu