Hledáme chůvu/hospodyni do firemní školky ve Vestci u Prahy...

Hledáme spolehlivou paní hospodyni/chůvu do firemní mateřské školy ve Vestci u Prahy s kapacitou 20 dětí.

Nástup v červenci 2019.

Náplň práce:
- výdej stravy
- zodpovědnost za čistotu ve školce
- spolupráce s paní učitelkou u dětí při vycházkách/akcích a dopoledních aktivitách

Požadujeme:
- pedagogické/zdravotnické vzdělání/VŠ/VOŠ/akreditovaný kurz v oblasti sociální práce/sociální pedagogiky/sociálně právní činnosti/charitní činnosti/akreditovaný kurz chůvy
- zájem o práci s dětmi

Nabízíme:
- nové a moderní prostředí
- milý kolektiv
- stravu na pracovišti zdarma, MultiSport karta
- příspěvek na další vzdělávání
- otevřenost vůči probíhajícímu studiu kandidáta
- sick days
- možnost proplatit kurz chůvy před nástupem

Budu se těšit na případnou spolupráci.

V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis na email: tesarova@firemniskolky.cz či můžete pro více informací volat na telefon 603 100 844.

Město : Praha

Telefon : 603 100 844

E-mail : tesarova@firemniskolky.cz

Web : https://jesterka.firemniskolky.cz/kontakt/

traktorista-opravář

Sháním traktoristu, ŘP skupiny C výhoda. Praxe nutná. Více info 724 312 209

Nabízímeme :

HPP popř i brigádu

Město : Nymburk

Kraj : Středočeský

Telefon : 724312209

Barman

Hledám spolehlivého barmana plného chutě do práce. žádáme praxi v oboru.Bar s restaurací v centru liberce. plat od 100kč/h a výšše. jen seriozní odpovědi prosím. více info po domluvě

Město : Liberec

Kraj : Liberecký

E-mail : adam.hajicek@gmail.com

Externí obchodní zástupce

Externí obchodní zástupce -OSVČ Plat okolo 3000€ měsíčně a více popis pozice: aktivní hledání nových klientů, nabízení a starání se o stávající klienty v oblasti lékařství a i estetických zákroků. Pro oblast Česka a Slovenska. popis nabízeného: Naše společnost je výhradním zastoupením pro miraDry pro Česko a Slovensko www.miradry.com miraDry je lékařské zařízení sloužící k permanentnímu odstranění potu v podpaží až 82% s okamžitým účinkem. miraDry může bezpečně snížit závažnost axilární hyperhidrózy (nadměrné pocení v podpaží), zaujímá světové prvenství v této léčbě. miraDry vlastní ty nejlepší certifikáty kvality se statisíci provedených zákroků po celém světě, provize: až 100€ provize za jedno provedené ošetření zákazníkem, provize se účtuje za každou prodanou cartridge do zařízení miraDry, (na jedno ošetření je potřeba jedna cartridge)

Kraj : Praha

E-mail : l.hyska@ecooneczech.cz

Advokát

Dobrý den, hledáme do týmu začínajícího nebo stále studujícího advokáta. Konkrétní info přes e-mail popřípadě tel.

Město : Karlovarský

Kraj : Karlovarský

Telefon : 792701396

Vedoucí projektu vrtaných studní

Min. SŠ vzdělání ( technický nebo ekonomický obor výhodou ) Znalost práce na PC Praxi v oblasti plánování a zkušenost z technicky zaměřené firmy výhodou Zodpovědný přístup, samostatnost, organizovanost, přesnost, pečlivost a loajalita Dobré komunikační a organizační schopnosti Reprezentativní vystupování

Motivující finanční ohodnocení dle schopností Práce v mladém, vstřícném a dynamickém kolektivu Firemní benefity Atd.

Město : Jihomoravský

Kraj : Jihomoravský

Telefon : +420774007092

Skladník

Hledáte stabilní zaměstnání? Máte zkušenosti v řízení VZV, jste z Plané,Tábora nebo blízkého okolí? Nabízíme několik pracovních míst na pozici řidiče VZV. Papíry nejsou nutnost ale praxe ano. 8 hod. směny, benefity. Požadujeme chuť pracovat ostatní Vás naučíme.Volejte 702 228 603

Město : Tábor

Kraj : Jihočeský

Telefon : 702228603

rychlé a bezpečné úvěrové příležitosti

Dobrý den, milý zákazníku Po mnoha stížnostech registrovaných v posledních letech v sektoru úvěrů mezi různými lidmi Zavedli jsme velmi přísný právní postup, který vám umožní riskovat. To vše může být účinné po 48 hodinách, pokud jsou splněny všechny podmínky a konečně nastavte datum. Jsme v neomezeném dodavatelském řetězci a jsou k dispozici všem sociálním třídám, které skutečně potřebují 2000 až 50 milionů eur s úrokovou sazbou 3%. Neváhejte nás kontaktovat a využít této nabídky E-mail: donaldlevrun@gmail.com Whasapp: +1 586 859 0292

Město : České Budějovice

Telefon : +1 586 859 0292

E-mail : donaldlevrun@gmail.com

Osoba : valdo costa

Město : Příbram

Malíři - Auerbach / montáže

Hledáme kvalifikované malíře pro našeho zákazníka v Auerbach. Příležitostně na dojíždění, v případě potřeby na montáže - okruh cca 250 km od Auerbach. Pokud bude nutná montáž, ubytování i diety budou hrazeny (návraty domu jsou většinou již ve čtvrtek) JAKÉ BUDOU VAŠE ÚKOLY NA POZICI MALÍŘ? • Malířské práce vnitřní i vnější • Lakování oken a dveří • Interiérové a exteriérové práce (včetně tepelné izolace, vnější omítky, sádrokartonové desky, fasádní práce) • práce s tmelem a základním nátěrem • Opravy a údržba TYTO PODMÍNKY BYS MĚL JAKO MALÍŘ SPLNOVAT • Dokončené odborné vzdělání jako malíř/lakýrník + praxi • Odborné zkušenosti mimo oblast malířství jsou výhodou • Je žádoucí řidičský průkaz třídy B a automobil • Samostatný a svědomitý způsob práce • Německy jazyk alespon na úrovni B1 • Ochota pracovat dle potřeby na montáži

CO MŮŽEŠ JAKO MALÍŘ OČEKÁVAT? ? Vzrušující práce v moderním pracovním prostředí ? Platba na základě tarifu podle kolektivní smlouvy IGZ ? Osobní péče a podpora ? Hrazené ubytování a diety ? Dovolená a vánoční bonusy ? Různé možnosti školení Chtěli jste poznat nove lidi, těžit z vašich znalostí na trhu práce a hledáte novou výzvu - na co čekáte? Zavolejte nebo napiste ihned!! Kontaktní osoba: Klara Kelich annaberg@starke-jobs.com Tel. +420 603 155 868 Tato pracovní nabídka je určena pro lidi všech pohlaví. Více aktuálních pracovních pozic naleznete na: https://cz.starke-jobs.com/agentura-prace-annaberg/

Město : Ústecký

Kraj : Ústecký

Telefon : +420 603 155 868

E-mail : annaberg@starke-jobs.com

Web : https://prace.starke-jobs.com/nabidka-prace/maliri-auerbach-montaze/

Osoba : Aktivně