(nepovinné)

Servírka / Číšník

Hledáme usměvavého kolegu /kolegyni do rodinné restaurace požadujeme praxi v oboru , spolehlivost a samostatnost

Nabízímeme :

Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr .Volné neděle , Vánoce , Silvestr . Cca 16 směn za měsíc , 2×denně jídlo zdarma .Ostatní informace sdělím po telefonu nebo osobně

Město : Cheb

Kraj : Karlovarský

Telefon : +420775958415

E-mail : Norkovamichaela@seznam.cz

Úklidové práce

Spolehlivost, pracovitost, flexibilitu.

Náplň práce: ? Úklid pokojů a jejich příprava pro nové hosty ? Úklid společných prostor penzionu. Nabízíme: ? Odměnu 80 Kč/hod. ? Příležitostný výdělek ? konkrétní termíny práce po dohodě ? Pracovní dobu cca od 10 do 14 hodin ? Příjemné pracovní prostředí v budově 200 let staré roubenky ? Přátelský pracovní kolektiv.

Město : Prachatice

Kraj : Jihočeský

Telefon : 725913005

E-mail : rezervace@penzionsnezna.cz

Web : www.penzionsnezna.cz

Osoba : AZ resort s.r.o.

Realitní makléř pro pobočku Lanškroun

aktivitu samostatnost spolehlivost zodpovědnost

pomoc od staršího makléře v začátcích prostor pro seberealizaci a růst nadstandartní provize zázemí a knowhow úspěšné společnosti přátelský kolektiv flexibilní pracovní dobu Fixní plat do začátku v hodnotě 45 000 Kč

Město : Ústí nad Orlicí

Kraj : Pardubický

Telefon : 603282591

E-mail : lanskroun@mmreality.cz

Osoba : Irena Karlíková

Ošetřovatel koní stájník

Zkušenost se zvířaty, kladný vztah ke koním. Fyzická zdatnost.Pracovitost a 100% spolehlivost

Služební byt 1+kk , práce na dpp

Město : Praha-západ

Kraj : Středočeský

Telefon : 602646983

E-mail : nemcova.zuz@centrum.cz

Web : www.jezdeckyarealholubice.cz

Osoba : zuzana němcová

ASISTENT ÚSEKU KVALITY, BOZP A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ.

•Bakalářské vzdělání (chemické, zdravotní, hygiena nebo bezpečnost práce výhodou) •Schopnost přijmout odpovědnost •Spolehlivost a samostatnost •Pracovitost a aktivní přístup •Řidičský průkaz sk. B •Aktivní znalost práce s MS OFFICE •Znalost anglického jazyka výhodou

Náplň práce: ?Spolupráce při tvorbě dokumentace ISO v rámci společnosti, analýza a vyhodnocování sledovaných parametrů systému ?Administrativní podpora kolegů v oblasti BOZP, PO ?Odpadové hospodářství ?Zpracování podkladů pro státní správu ?Zaškolování nových vedoucích zaměstnanců pro vedení provozní dokumentace ?Administrace běžné agendy daného úseku Nabízíme: Pracovní doba 8:00 ? 16:00 Odpovídající platové ohodnocení Odměny Stabilní zaměstnavatel Nástup 6.-8. měsíc 2019 Svůj životopis prosím zasílejte do 20.3.2019

Město : Ostrava

Kraj : Moravskoslezský

E-mail : info@mwdias.com

Web : www.mwdias.com

asistent/ka

Min. středoškolské vzdělání, znalost práce s PC (MS Office), časová flexibilita, pozitivní a zodpovědný přístup k práci, dobré organizační schopnosti, bezúhonost

Příjemný a přátelský kolektiv, naučíme Vás vše, co k práci potřebujete. zákl. mzda 15.000,-Kč

Město : Příbram

Telefon : 775709974

E-mail : eliska.kuchtova@insia.com

Osoba : Kuchtová Eliška

Ponuka k mobilnej pani do Simbachu

Ponuka opatrovania s nástupom od 30.03.2019 Rodina B. zo Simbachu, 64 km od Passau Plat: 1450 € netto/ mesačne, + 145 € veľkonočný bonus Pracovná zmluva Nástup: 30.3.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: pani 98-ročná, 160cm, 65kg, demencia, v minulosti prekonala ľahkú mozgovú príhodu, mobilná Ďalšie informácie: pani býva sama v dome, opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu, kúpeľňu, internet KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Kraj : Praha

Telefon : 421908737303

E-mail : register@euprogres.sk

Osoba : EuProgres

Prodej točené zmrzliny

Plnoletost, spolehlivost

Nabízím brigádu - prodej točené zmrzliny - v TŘEBONI ve stánku u Kauflandu. Mzda 120-150Kč/h (dle denní tržby), směny dohodou, pracovní doba 9-20 (v závislosti na počasí), pouze od 18ti let, nástup od 1.4.2019, vhodné i pro důchodce. V případě zájmu volejte nebo pište na 728208972

Město : Jihočeský

VYCHOVATELKU / VYCHOVATELE

volná místa | 17:12 07.03.2019

Přijmeme vychovatelku do školní družiny v Praze 3 - Žižkov na úvazek 0,5.

Kraj : Praha

Telefon : 723650567

E-mail : 91anna@seznam.cz

Brno

Nabízím precizní úklid menších bytů,ne velkých domů v Brně.Mám zájem jen o pravidelný týdenní úklid.Jsem přesná a pečlivá.Čistící prostředky na vaše náklady.Cena 180kč/hod.

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 776852506