(nepovinné)

Skladník – manipulant

Místo výkonu: jižní Čechy Náplň práce: - vyskladňování /naskladňování materiálu - obsluha manipulační techniky - skladové hospodářství - 3 směnný provoz Co požadujeme: - praxi ve skladu - zkušenost s manipulační technikou (zejména VZV) - výhodou Mzda: - nástup 130 Kč/hod Nástup: - září 2020 Benefity: - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč/odchozený měsíc - pomoc s relokací

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

Telefon : 800101301

E-mail : callcentrum@rs-ig.com

Web : https://www.rs-tedy.com/

Osoba : Eva Čejková

Kontrolor

Náplň práce: -vizuální kontrola plastových dílů na výrobní hale Místo výkonu: Humpolec, Trutnov, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem Co požadujeme: -dobrý zdravotní stav bez omezení zraku -dobrá znalost českého jazyka (před nástupem písemný a praktický test) -flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost Mzda: 130-150 Kč/hod podle praxe a konkrétního zařazení Směnnost: -2 směny -3 směny -nepřetržitý provoz Nástup: V průběhu září 2020 dle dohody Benefity: -příspěvek na ubytování -pomoc se zajištěním ubytování v místě pracoviště -stabilní zaměstnání ( v případě poklesu zakázky jsme schopni Vám nabídnout jinou pracovní nabídku)

Město : Vysočina

Kraj : Vysočina

Instalatér až 350,-/hod

Hledáme šikovného, zdatného instalatéra, který se ke své práci staví zodpovědně, pro našeho klienta se zaměřením na instalatérske činnosti. Nástup - IHNED Směny- ranní směny – nástup v 6:00 – 7:00 Náplň práce: Montáže spotřebičů a sanity. Údržba, oprava a servis zařízení. Instalace a uvádění výrobků do provozu. Spojování vodovodních potrubí. Spolupráce s kolegy ve výrobě. Požadujeme Vyučený potrubář, instalatér, topenář, strojní obor zaměřený na produktovody výhodou nikoli podmínkou. Řidičský průkaz sk. B výhodou. Spolehlivost, manuální zručnost, precíznost.

Nabízímeme :

Práci pro stabilní a úspěšnou společnost. Nadprůměrné finanční ohodnocení odpovídající přístupu k práci a dosažených výsledků. Prémie za kvalitu práce, docházku. Dynamickou a různorodou práci. Zajištění pracovních pomůcek.

Kraj : Praha

Telefon : 778057474

E-mail : inzeraty@abzakovo.eu

Web : abzakovo.eu

Operátor výroby – automotive

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice Náplň práce: - obsluha stroje se základní znalostí práce na PC - 3 směnný provoz Co požadujeme: - uživatelská znalost práce na PC - praxe v automotive výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - ochota přestěhovat se do Českých Budějovic Mzda: - 130 Kč/hod nástup - od 2. měsíce výkonnostní prémie až 5.200 Kč/měsíc - odměna za docházku 1.500 Kč/měsíc Nástup: - září 2020 Benefity: - práce v čistém prostředí - zajištění přepravy na pracoviště, případně ubytování nebo pomoc s přestěhováním - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc - pravidelné navyšování mzdy podle výkonu (tarifní stupně)

Zámečník – svářeč

Místo výkonu: Jižní Čechy Náplň práce: - svařování materiálu dle výkresové dokumentace – CO2 - skládání materiálu a následná kontrola svárů - případné provádění oprav - zodpovědnost za dodržování požadované kvality Co požadujeme: - vyučení v oboru - praxi jako zámečník, svářeč - orientaci v technické dokumentaci - samostatnost - pracovitost, pečlivost - manuální zručnost Mzda: - 18.000 – 25.000 Kč v závislosti na Vaší praxi a zkušenostech Nástup: - září 2020

Web : Petrská 1168/29

Svářeč až 250,-/hod

Hledáme šikovného, zdatného svářeče, který se ke své práci staví zodpovědně, pro našeho klienta se zaměřením na svářecí činnost v stavebnictví, hutnictví, strojírenství a energetice. Nástup: IHNED Pracovní doba: Směny: ranní směny – nástup v 6:00 – 7:00 Náplň práce: • Svařování ocelových konstrukcí, vodovodných potrubí a kanalizácií. • Čtení výkresové dokumentace a použití technických podkladů. • Výběr vhodných svařovacích přístrojů a nástrojů pro očištění a přípravu ploch, které se mají svařovat. • Provádění odborných oprav svařováním. Konečná úprava svárů. • Vrtání, řezání závitů. • Spolupráce s kolegy ve výrobě. Požadujeme: • Vyučení výhodou, nikoliv podmínkou. • Platný svářečský průkaz. • Řidičský průkaz sk. B výhodou • Spolehlivost, manuální zručnost, precíznost.

Nabízíme: ? Práci pro stabilní a úspěšnou společnost. ? Motivační mzdové ohodnocení. ? Prémie za kvalitu práce, docházku. ? Dynamickou a různorodou práci. ? Zajištění pracovních pomůcek.

svářeč

Zvládáš na vysoké úrovni všechny tři svařovací procesy : MIG / MAG, TIG i svařování obalenou elektrodou? Máš řidičské oprávnění skupiny B ? Jsi ochotný cestovat po ČR a někdy i mimo ni? Jsi ochotný pracovat i o víkendu? Jestli tohle vše zvládneš a chceš pracovat pro prosperující firmu za skvělé finanční ohodnocení napiš zprávu, rádi se s tebou setkáme.

Město : Břeclav

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 777002029

E-mail : benes@riweld.cz

Asistent pedagoga v MŠ

SŠ pedagogického zaměření nebo SŠ bez pedagogického zaměření + kurz Asistenta pedagoga

Obecní Mateřská škola Šestajovice, okr.Praha - východ nabízí pozici Asistenta pedagoga. Úvazek: 1,0 Nástupní plat: 23 590 Kč Nástup: od 1.10.2020 Dostupnost MŠ: 15 minut MHD ze stanice metra Černý Most

Město : Praha-východ

Kraj : Středočeský

Telefon : 725 019 917

E-mail : info@mslodicka.cz

Web : www.mslodicka.cz

Osoba : Petra Dvořáková

Servírka, cisnik

Praxí v oboru, pouze Karviná.

Město : Moravskoslezský

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 777667360

E-mail : 01adina@seznam.cz

Osoba : Lenka Paškova

Asistent pedagoga

Nabízíme volnou pozici na místo asistent pedagoga v mateřské škole na 0,75 úvazek.

Nabízíme vstřícné pracovní prostředí, příspěvek na stravování a penzijní připojištění. Nástup možný od 1. října 2020.

Kraj : Praha

Telefon : 773836179

E-mail : mskpodjezdu@volny.cz

Osoba : Mateřská škola, Praha 4, K Podjezdu 2

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.