Cukrář/moučníkář – Erzgebirge - na dojíždění z Karlových Varů i Chomutova

Od dubna hledáme cukráře/moučníkáře, s citem pro detail, který s láskou vyrábí cukrovinky, moučníky, zákusky a dorty!! Pro tradiční rodinnou cukrárnu s prodejnami po celém krásném Erzgebirge, která vyrábí své sladké pochoutky podle tradičních receptur, v současné době hledáme cukráře/ moučníkáře, který do své práce vkládá i kousek svého srdce! Můžeš to být právě TY! JAKÉ ÚKOLY TĚ V TÉTO CUKRÁRNĚ ČEKAJÍ? • Děláte koláče, dorty, zákusky a jiné cukrovinky • Výroba různých těst a náplní • Sledování a dohlížení nad pracovními postupy a ovládaní cukrářských zařízení • Sezónní vývoj produktů • Příprava a prezentace různých dezertů • Balení zboží OD SE OD TEBE JAKO OD CUKRÁŘE/MOUČNÍKÁŘE OČEKÁVÁ? • Dokončené vzdělání jako cukrář/moučníkář • Ochota pracovat v sobotu • Odolnost vůči stresu a spolehlivost • Pečlivé zacházení s potravinami a pracovními prostředky • Německý jazyk na úrovni A2-B1 • ŘP sk. B a vlastní automobil na dojíždění do zaměstnání

Nabízímeme :

A CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT? ? Příjemná pracovní atmosféra v týmové společnosti, která má budoucnost ? Příjemné platové ohodnocení ? Přátelští kolegové ? Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou ? Pomoc s úředními záležitostmi a jiné.. Pokud si tuto nabídku nechcete nechat ujít, ucházejte se IHNED! Napište nebo zavolejte paní Kelich ze Starke Jobs Annaberg!! Tato pracovní nabídka je určena lidem všech pohlaví.

Město : Chomutov

Kraj : Ústecký

Telefon : +420 603 155 868

E-mail : annaberg@starke-jobs.com

Web : https://prace.starke-jobs.com/nabidka-prace/cukrar-moucnikar-erzgebirge-na-dojizdeni-z-karlovych-varu-i-chomutova/

Osoba : Aktivně

Volné místo pedagoga ve školce ve Vestci

Od července 2019 přijmeme do firemní školky pedagoga či pedagožku.

Školka je zřízena pro 24 dětí a nachází se ve Vestci u Prahy.

Náplň práce:
- vedení pedagogického procesu
- plánování vzdělávacího programu
- účast na akcích a výletech

Požadavky:
- min. SŠ vzdělání pro pedagogy MŠ
- kladný vztah k dětem
- znalost anglického jazyka a hra na hudební nástroj výhodou

Nabízíme:
- smlouvu na HPP
- práci v příjemném prostředí
- dovolená, Sick days, příspěvek na vzdělávání, Multisport karta
- stabilní společnost s několika provozovnami

V případě zájmu zašlete své životopisy na e-mail: tesarova@firemniskolky.cz

Město : Praha

Telefon : 603 100 844

E-mail : tesarova@firemniskolky.cz

Web : https://jesterka.firemniskolky.cz/kontakt/

Prodavac/ka

Zkušenost z oblasti prodeje výhodou. Reprezentativní vystupování a aktivní přístup. Vynikající komunikační dovednosti. Znalost německého jazyka.

Nemecka spolecnost hleda zamestnance do sveho obchodu v Plzni. Nabizime: Práci na hlavní pracovní poměr. Zázemí zahraniční společnosti. Možnost dlouhodobé spolupráce. Zajimave mzdove ohodnoceni. Kontakt: 739 292 932 nebo 0049 151 194 194 77

Město : Plzeňský

Kraj : Plzeňský

Telefon : 739292932

Řidič sk.D / automechanik

Přijmeme šikovného řidiče/ automechanika na pravidelnou údržbu a správu vozového parku na Praze 5 (cca 10 autobusů). Nástup ihned. Plat a další info na tel: 608 296 296

Kraj : Praha

Telefon : 608296296

E-mail : livia@liviabus.com

Osoba : Marek Šimunek

VOLNÉ MÍSTO KVALIFIKOVANÉ UČITELKY MATEŘSKÉ ŠKOLY

Nabízíme volné místo kvalifikované učitelce na plný úvazek v mateřské škole v centru Prahy s nástupem 26.8.2019. CV zasílejte na skolka@mspstrossova

Město : Praha

Telefon : 224930422

E-mail : skolka@mspstrossova.cz

Web : www.mspstrossova.cz

Hospodyně do domácností

Baví a zajímá Vás úklid? Pak nás neváhejte kontaktovat – neustále hledáme nové profesionální hospodyně pro Brno, Tišnov a okolí. POPIS POZICE: Úklid v domácnostech je v délce cca 4 - 6 hodin. Kalendář hospodyně sestavíme na míru dle Vašich časových možností. POŽADUJEME: • pracovitost, pečlivost, vztah k úklidu a smysl pro detail, • zkušenosti z oboru vítány (paní na úklid/uklízečka), nejsou však nutností, • ochota a přátelské vystupování, • trestní bezúhonnost, • být aktivní na emailu.

? dlouhodobou spolupráci s flexibilní pracovní dobou, ? typ spolupráce: brigáda (DPP) / zkrácený úvazek na pracovní smlouvu, ? pravidelný měsíční příjem, ? mzdu od 100 Kč ? 120 Kč na hodinu, ? pracovní tričko.

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 724200311

E-mail : kancelar@ladyhelp.cz

Web : https://www.ladyhelp.cz/

Pomocná síla do kuchyně

RESTAURACE JINÝ STAV (KOUSEK OD I. P. PAVLOVA), PŘIJME IHNED POMOCNOU SÍLU DO KUCHYNĚ.

VÝPLATA DENNĚ. PRACOVNÍ DOBA 10:00 ? 22:00H. V PŘÍPADĚ ZÁJMU VOLEJTE NA ČÍSLO: 703 524 482

Kraj : Praha

Telefon : 703 524 482

Učitelka v MŠ

Nová, moderní Mateřská škola Hostavice přijme do svého kolektivu dvě učitelky/učitele. 1. na hlavní pracovní poměr Nástup: 26. 8. 2019 Úvazek: 1,0 2. na zástup za mateřskou dovolenou Nástup: 1. 9. 2019 Úvazek: 1,0 Platové podmínky: dle tarifní tabulky pro pedagogické pracovníky Vzdělání: dle zákona o pedagogických pracovnících Pro bližší informace kontaktujte, prosím, paní ředitelku na tel.: 703 494 247

Kraj : Praha

Telefon : 703494247

E-mail : mshostavice@seznam.cz

Web : www.mshostavice.cz

Osoba : Zuzana Slepičková

Práce v soukromé školce - ŽL

Soukromá školka v centru Prahy hledá pro zajištění péče o dítě do tří let věku v denním režimu kompetentní osobu s živnostenským listem. Rozsah činnosti cca 160 h / měsíčně, odměna 130,- Kč/hod. V případě zájmu nás kontaktujte na email mini.misa@email.cz

Město : Praha

Telefon : 777140347

E-mail : mini.misa@email.cz

Práce v soukromé školce

Soukromá školka v centru Prahy hledá chůvu na plný úvazek, nástupní plat od 16000,- Kč. Nutná kvalifikace pro samostatnou práci s dětmi (chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky pk-kód: 69-017-M, učitelka MŠ, zdravotní sestra, pečovatelka, soc. pracovník a pod.).
Životopisy zasílejte na email mini.misa@email.cz