(nepovinné)

Ponuka pôžičky

Finanční pomoc s pojištěním. Nabízím půjčky jakéhokoli druhu od 50000 do 10 000 000 Kč pro každého občana, který je schopen splácet bez řádného termínu. Doba úročení je 3% jedinečná po celou dobu splácení. Neváhejte a kontaktujte mě, jsem Vám k dispozici 24h / 24h. E-mail: lubicapotocka4@gmail.com

Kraj : Praha

Telefon : +19739220703

E-mail : lubicapotocka4@gmail.com

Osoba : lubica

Kosí hnízdo

Od září 2019 (resp. od posledního týdnu v srpnu) budeme potřebovat nového člena týmu lesní mateřské školy Kosí hnízdo v Praze Slivenci.

CO OD NOVÉHO ČLENA(PEDAGOGA) NUTNĚ POTŘEBUJEME
- Spolehlivost a zodpovědnost
- Dobrou psychickou, fyzickou i zdravotní kondici
( práce s dětmi, venku i za nepříznivého počasí)
- Pedagogické vzdělání (pokud není, pak ochotu si jej doplnit)
- Kladný a empatický vztah k dětem, respektující přístup
- Kladný vztah k přírodě a bytí venku
- Reálný odhad vlastních možností a míry nasazení

CO VÍTÁME
- Pozitivně naladěnou osobnost
- Hru na hudební nástroj
- Zkušenost s prací s dětským kolektivem předškolního věku

CO NABÍZÍME
- Smysluplnou radostnou práci, pestrý přirozený pohyb, min. čas strávený u počítače
- Zaměstnanecký poměr na zkrácený nebo hlavní úvazek (fin. ohodnocení jako ve státní mš) nebo DPP
- Stravu (dopo svačina, oběd)
- Pohodový kolektiv v neformálním prostředí s otevřenou komunikací
- Drobné benefity (vzdělávací kurzy, masáže, pohodové léto)

NÁPLŇ PRÁCE
Přesný rozsah závisí na možnostech nového člena týmu, dokážeme v rámci týmu upravit ke spokojenosti všech. Obecně se jedná o 2 - 3 - 4 dny (přímá pedagogická činnost s dětmi), 4h týdně příprava, (5 dnů v týdnu u dětí nikdo z nás není). Pro skupinu 16 dětí ve věku 3-6 let jsou k dispozici 2 pedagogové. Každý z pedagogů má přidělenou ještě jednu provozní oblast, za níž je zodpovědný. Kromě toho se účastní přípravného týdne (poslední týden v srpnu), podílí se na pedagogickém plánu, účastní se měsíčních porad a třikrát za rok slavností s rodiči.

Místo výkonu práce: Praha Slivenec, Chuchelský háj. Životopis (a případný motivační dopis – nehledáme spisovatele, ale pedagoga ) posílejte na e-mail: kosacci@kosihnizdo.org, www.kosihnizdo.org

Město : Praha

Telefon : 775222118

E-mail : kosacci@kosihnizdo.org

Web : www.kosihnizdo.org

Řidič sk CE

Nabízímeme :

Přijmu řidiče na nakládání auto MAN s hydraulickou rukou. Rád zaučím.. Veškeré informace o náplni práce a finančních podmínkách na tel. 731517264

Město : Plzeň-jih

Kraj : Plzeňský

Telefon : 731517264

Osoba : Petr

Rychlé peníze? Zkuste nahý úklid na nakedcleaning.cz

Kraj : Praha

E-mail : info@nakedcleaning.cz

Web : nakedcleaning.cz

Realizujte svoje projekty s dôverou a objektívnosťou.

Dobrý den. Vzhledem k mnoha prípadech rizika krádeže v dusledku vaší žádosti o pujcka, není treba, abyste se obávali. Naléhave vás žádám, abyste verili a verili našim rychlým, spolehlivým a bezpecným službám, které po mnoho let delaly mnoho lidí štastnými. Jedna formalita a máte pujcka do 72 hodin. Rozhodnete se pro naše služby a nebudete zklamáni. kontakty: E-mail: martin.moravova@gmail.com Whatsapp: +420 704 546 731 S pozdravem k vašim službám. Vaše spokojenost byla naší prioritou a naší povinností. Martin Moravová

Město : Klatovy

Telefon : 704546731

E-mail : martin.moravova@gmail.com

Osoba : Martin Moravová

Finanční nabídka - Osobní finance » Úvěry, půjčky - Kurzy

volná místa | 17:26 24.04.2019

Finanční podpora mezi jednotlivci Dobrý den, Abychom Vám mohli realizovat své projekty, nabízíme Vám možnost krátkodobých a střednědobých půjček s flexibilním splátkovým plánem a cenově dostupnou roční úrokovou sazbou, která vám usnadní život. Poskytujeme půjčky od 40000 do 20.000 .000 kč Kontaktujte prosím nás bez váhání a podejte žádost o půjčku v případě potřeby: Email: jiri35527@gmail.com

Finanční podpora mezi jednotlivci Dobrý den, Abychom Vám mohli realizovat své projekty, nabízíme Vám možnost krátkodobých a střednědobých půjček s flexibilním splátkovým plánem a cenově dostupnou roční úrokovou sazbou, která vám usnadní život. Poskytujeme půjčky od 40000 do 20.000 .000 kč Kontaktujte prosím nás bez váhání a podejte žádost o půjčku v případě potřeby: Email:

Město : Rakovník

Kraj : Středočeský

E-mail : jiri35527@gmail.com

Osoba : janna

potrebujete financní pomoc?

Svedectví o tom, jak jsem dostal svuj úver
moje jméno je tantzer stanislav žiji v praze 3, dostal jsem svuj úver 1.500000 euro od tohoto legitimního veritele, kontaktujte jeho email: (helpboard5526@gmail.com) whatsapp +17372105683 pro váš úver je velmi legitimní. slibuji, že všem svedcím jeho dobrou vuli

Město : Praha

Telefon : 0789567400

Šití oblečení

Práce z domova (Ostrava) Sešívání předpřipravených dílů oblečení (jedná se pouze o sešívání). V brzké době možnost práce také v naší dílně. Podmínkou je vlastní šicí stroj a overlock. Požadujeme zkušenost s šitím oděvů/praxe v oboru výhodou. Ukázka vlastní práce/tvorby vítána. Výuční list nevyžadujeme. Vše důkladně vysvětlíme a poskytneme okamžitou podporu. V případě zájmu zašlete životopis na email: sijeme.obleceni@seznam.cz

Město : Ostrava

Kraj : Moravskoslezský

E-mail : Sijeme.obleceni@seznam.cz

Prace v nemecku

Nemcina , profi v oboru

Prace v Nemecku -Augsburg. Hledame montery kuchyni a nabytku , pokladace podlah , autolakyrniky , oprava aut . Ubytovani zdarma, na smlouvu

Město : Karlovarský

Kraj : Karlovarský

E-mail : Lena259@seznam.cz

VYCHOVATELKA

volná místa | 16:46 24.04.2019

Přijmeme vychovatelku / vychovatele do školní družiny na poloviční úvazek. Škola Praha 3 - Žižkov.

Kraj : Praha

Telefon : 723650567

E-mail : 91anna@seznam.cz