(nepovinné)

OPERÁTOR VE VÝROBĚ - MOŠNOV

Informace: Dle zařazení na jednotlivé úseky (sklad, střikovna, lakovna, lisovna, kontrola kvality). Požadujeme: - Manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost. - Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu.

Nabízímeme :

- Nástupní hrubá mzda 14 500 Kč, po 3-měsíční zkušební době 15 500 Kč. - BONUS 1450 Kč při splnění pracovního fondu. - BONUS 500 Kč za práci o víkendu. - BONUS 500 Kč/měsíc za práci na oddělení lakovny. - Stravenky po uplynutí zkušební doby. - Příplatky dle zákoníku práce. - Doprava z Karviné, Havířova, Orlové a Ostravy ZDARMA při splnění pracovního fondu. - Místo pracoviště: Mošnov, okres Nový Jičín - Mzda: 14 500 - 15 500 Kč/měsíc

Město : Moravskoslezský

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 737887660

E-mail : komfort.personalni@post.cz

Web : www.komfortgroup.cz

Osoba : Petra Hochmannová

úklid Rožnov pod Radhoštěm

Přijmeme zaměstnance na úklid 7x v týdnu vždy cca 2 hodiny v dopoledním čase.Veřejné prostory nádraží.Mzda 6000Kč za měsíc.DPP.Vhodné pro důchodce. Rožnov pod Radhoštěm 725 424 110

Město : Vsetín

Kraj : Zlínský

Telefon : 725424110

E-mail : kolackova@sezev-facility.cz

Osoba : SEŽEV facility s.r.o.

Číšník/servírka

Praxi v oboru a bydliště v okrese Rychnov n. K. a Náchod výhodou.

Stabilní pozici, 30 dní dovolené navíc (proplacené)

Město : Rychnov nad Kněžnou

Kraj : Královéhradecký

E-mail : info@srub-karolina.cz

Web : www.srub-karolina.cz

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Město : Pardubice

Kraj : Pardubický

Telefon : 727921815

E-mail : geislerova@pavmart-psv.cz

Osoba : Nikola Geislerová

Hledáme paní uklízečku

Do naší mateřské školy na Praze 4, hledáme od 1.9.2018 šikovnou a spolehlivou paní uklízečku na plný úvazek. Životopis prosím, posílejte na msjitrni@volny.cz, nebo 736 487 401

Město : Praha

Hledáme novou paní učitelku do jazykové školky na Praze 4

Do našeho týmu hledáme od července 2018 novou kolegyni. Jsme stabilní tým paní učitelek a príma dětí. Požadujeme kvalifikaci, praxi, znalost anglického jazyka. Nabízíme jistotu stabilního zaměstnání, výborný plat, zaměstnanecké bonusy. Těšíme se na Vás.

Město : Praha

Telefon : 723227648

E-mail : dunovskeho@kindergarten.cz

Web : www.chytrasovicka.cz

Asistent/ka prodeje

min. středoškolské vzdělání (výuční list) spolehlivost ochotu pracovat příjemné vystupování

smlouvu na HPP zaměstnanecká sleva stravenky

Město : Olomouc

Kraj : Olomoucký

E-mail : jgshoes.santovka@seznam.cz

Web : www.johngarfield.sk

Osoba : Petričáková Lucie

Mateřská škola,pracovnice do kuchyně

Přijmeme zaměstnance do kuchyně na plný i částečný úvazek .Nástup možný ihned nebo od nového školního roku (dle dohody). Požadavky:zdravotní průkaz,čistý trestní rejstřík,spolehlivost,pracovitost,samostatnost! Nabízíme:příspěvěk na obědy,5 týdnů dovolené.

Město : Praha

Telefon : 731657280

E-mail : msletohradska@email.cz

Potřeba půjčit z jakéhokoli důvodu?

volná místa | 06:13 26.04.2018

Potřebujete půjčku k vyřešení vašich finančních problémů?
Potřebujete obchodní kapitál?

Naše služby jsou velmi rychlé a spolehlivé, protože poskytujeme úvěry jak podnikům, tak jednotlivcům za pouhých 2%, jednoduše nás kontaktujte na adrese EUROPAFUNDING@GMAIL.COM a užijte si od našich spolehlivých úvěrových služeb.

Kraj : Praha

E-mail : europafunding@gmail.com

Osoba : Josef wilmer

MANAŽER PROVOZU ZAHRADNICKÝCH SLUŽEB A DOPRAVY

V současné době hledáme do týmu MANAŽERA/MANAŽERKU PROVOZU ZAHRADNICKÝCH SLUŽEB A DOPRAVY, který se postará o bezproblémový provoz zahradnických služeb a dopravy, zabezpečí realizaci a plnění finančních plánů, povede obchodní jednání s partnery a zajistí další souvísející činnosti. CO VÁS NA TÉTO POZICI ČEKÁ? řízení provozu zahradnických služeb a dopravy vč. dodávky služeb klientům stanovování obchodní strategie a pracovních postupů, analýza konkurenceschopnosti příprava cenových kalkulací a vypracování obchodních nabídek realizace a plnění finančních plánů řízení, organizace činností a motivace podřízených zaměstnanců JAKÉ JSOU PŘEDPOKLADY ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA? nejlépe VŠ vzdělání dokonalá znalost oblasti údržby městské zeleně a zahradnických služeb, autodopravy a odpadového hospodářství schopnost řízení většího týmu zaměstnanců strategické a analytické myšlení silné komunikační a vyjednávací schopnosti, profesionalita a proklientský přístup časová flexibilita, zvládání pracovní strestové zátěže, aktivní přístup vysoké pracovní nasazení, schopnost plánování a organizace ŘP sk. B PROČ PRACOVAT PRÁVĚ PRO NÁS? na českém trhu patříme mezi největší poskytovatele služeb v oblasti správy nemovitostí jsme stabilní a stále se rozvíjející společnost s více než 26 letou profesionální praxí podporujeme profesní i osobní růst našich zaměstnanců garantujeme pravidelný příjem do 15. dne v měsíci na zaměstnancích nám záleží, snažíme se vytvářet příjemné pracovní prostředí poskytujeme systém volitelných benefitů - Cafetéria (penzijní připojištění, 1 týden dovolené navíc, nákupní poukázky) k dispozici služební automobil, notebook, mobilní telefon Zaujala Vás CENTRA a.s.? Chyťte se příležitosti nastartovat svou kariéru u NÁS. K odpovědi na tuto nabídku, prosím vložte Váš aktuální životopis, ozveme se Vám.

Kraj : Praha

Telefon : 251119493

E-mail : kavanova@centra.eu

Osoba : M.Kavanová