Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Ostraha

volná místa | 23.08 10:51 - 2022

Hledáme nového kolegu na pozici ostraha. Praha Podolí pouze pro ZTP . Info 601 509 171

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 601 509 171

E-mail : r.francu@alfafacility.cz

Skladník

volná místa | 23.08 09:18 - 2022

řidičský průkaz skupiny B základní znalosti práce s PC, excel, Pohoda (výhodou)

Nabízímeme :

Nástupní plat 30 000 Pracovní doba od Po-Pá 7:30-16:00 Pracovní náplň, Objednávání a výdej, závozy a zaskladňování materiálu. Předchozí práce v oboru výstavby mobilních sítích velkou výhodou.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 724823448

E-mail : sklad@rsk.cz

Web : www.rsk.cz

Osoba : Petr Neuberg

Skladník/ce ve stavebninách Nové město nad Metují

volná místa | 23.08 08:06 - 2022

Provozovna v Novém Městě nad Metují rozšiřuje svůj pracovní tým. Hledáme tak nového kolegu/kolegyni na pozici skladníka. Co vás čeká? * příjem, výdej a manipulace se zbožím, * fyzická kontrola materiálu, * spolupráce na inventurách, měsíčních kontrolách skladu A jaké znalosti a dovednosti byste měli mít? * fyzickou zdatnost, * aktivní přístup k práci, ochotu, vstřícnost, * průkaz VZV výhodou, * znalost stavebních materiálů výhodou.

Nabízímeme :

Co vám můžeme nabídnout? * zázemí stabilní české společnosti s mnohaletou působností na trhu, * spolupráci na hlavní pracovní poměr (první smlouva na dobu určitou, poté na dobu neurčitou) * nástup možný ihned nebo dle domluvy, * přátelskou a otevřenou atmosféru, * nákup zboží ze sortimentu firmy za zvýhodněné ceny, * možnost využít firemní tarify pro soukromé volání, * možnost zapůjčení firemní techniky * příspěvek na stravování * Ne a svátky volné (soboty jsou pouze jednou za 14 dní na 4 hod)

Město : Náchod

Kraj : Královéhradecký

Telefon : 608308917

E-mail : personalni@dskstavebniny.cz

Web : https://www.dskstavebniny.cz/

Osoba : Wiesenberg Michaela

Pomocný pracovník na pile

volná místa | 23.08 07:51 - 2022

Odebírání dřeva na omítací a rozmítací pile, pomocné práce na pile

Město : Znojmo

Kraj : Jihomoravský

Telefon : +420608614207

E-mail : obalfrukt@obalfrukt.cz

Web : www.obalfrukt.cz

Osoba : Milada Čechová

Vydělávej se Sellfies už dnes 23.8.!

volná místa | 23.08 00:12 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 23.8.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Jihlava

Kraj : Vysočina

Web : https://sellfies.com/

Přijmeme učitelku

volná místa | 22.08 22:15 - 2022

Přijmeme paní učitelku do naší mateřské školy na Praze 4, na celý úvazek.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 722944866

E-mail : reditelna@mssulasnkeho.cz

Web : www.mssulanskeho.cz

Osoba : Mgr. Renáta Klíčová

Vydělávej se Sellfies už dnes 22.8.!

volná místa | 22.08 15:38 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 22.8.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Ústí nad Labem

Kraj : Ústecký

Web : https://sellfies.com/

Fundraiser

volná místa | 22.08 14:00 - 2022

Nezisková organizace Cheiron T, o.ps. vypisuje výběrové řízení na pozici fundraiser/ky s úvazkem 0,6 - 0,8 s nástupem v říjnu/listopadu 2022. Hledáme kolegyni či kolegu, která/který nám pomůže získávat finanční a materiální podporu, navazovat nová partnerství s firmami a pečovat o stávající dárce a sponzory. Jak práce u nás vypadá: - pravidelná komunikace (osobně, telefonicky, emailem) s firemními, soukromými dárci/sponzory - vyhledávání nových dárců/sponzorů/projektových výzev - sjednávání partnerství - sjednávání výhodných nákupů, slev - správa databáze dárců a sponzorů - spolupráce na přípravě prezentačních materiálů organizace - spolupráce na strategickém plánování fundraisingových aktivit - vedení/pořádání fundraisingových aktivit - divadla, koncerty, vánoční večeře atd. Kdo je náš ideální kandidát: - má skvělé komunikační a prezentační schopnosti a umí budovat vztahy s lidmi - je pečlivý, zodpovědný a umí strategicky přemýšlet - je samostatný a zároveň umí pracovat v týmu - má zapálení pro věc - nebojí se překážek a výzev - má pokročilé znalosti práce na PC (MS Office,sociální sítě, orientace v moderních IT nástrojích či nadšení pro jejich objevování) - vhled do sociální oblasti je výhodou Co potřebujeme: - schopnost otevřené komunikace - schopnost spolupráce v týmu - kreativitu a flexibilitu - schopnost sebereflexe a práce na sobě - dobrý time management - schopnost dosahovat vytyčených cílů

Nabízímeme :

Co nabízíme: - zajímavé, pestré a smysluplné zaměstnání v mladém týmu, který má chuť pomáhat - zázemí dynamicky se rozvíjející neziskové organizace - velký prostor pro kreativitu a realizaci vlastních nápadů - další vzdělání a osobní rozvoj - pohodové pracovní prostředí v profesionálním a sympatickém týmu ☺ - vstřícnou personální politiku a kulturu organizace (25 dní dovolené, 4 - sick days na celý úvazek, možnost studijního volna,..) - odborné zaškolení a další vzdělávání v oboru - podporu celého týmu a pravidelné supervize - plat 28 000 Kč za 1,0 úvazku, bonusy dle získané finanční podpory

Město : Tábor

Kraj : Jihočeský

Telefon : +420775959236

E-mail : varga@cheiront.cz

Web : www.cheiront.cz

Osoba : Roman Varga

Učitelka Mš

volná místa | 22.08 11:47 - 2022

Hledáme kvalifikovanou paní učitelku na částečný pracovní úvazek (0,75)do běžné třídy Mš.

Nabízímeme :

Zařazení do 9.platové třídy. Hezké prostředí Mš v Praze 6, příjemný kolektiv.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 733273735

E-mail : alenavlc@email.cz

Web : naseskolka.cz

Osoba : Alena Vlčková

Úklid v MŠ

volná místa | 20.08 18:52 - 2022

Mateřská škola, Praha 4, Na Příčné mezi 186, nabízí práci - úklid na zkrácený úvazek 4-5 hodin, plat dle tabulek. Příjemné prostředí, milý kolektiv. Prosím volejte 732 833 242. Město : Praha Kraj : Praha E-mail : msseberov@seznam.cz

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : msseberov@seznam.cz

Novinky, aktuality

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi
Tvoříme weby a eshopy, které fungují.