(nepovinné)

Pracovník PCO - Brno (pouze pro ID)

Hledáme zaměstnance pro PCO (pult centrální ochrany) v Brně, pozice je vhodná i pro invalidní důchodce. Nástup dle dohody, zaměstnání na HPP. Požadujeme čistý rejstřík trestů a odpovědnost za vykonávanou práci. Práce s kamerami především na PC, praxe v oboru vítána. Ohodnocení 80 – 90,-Kč / hod. V případě zájmu volejte na číslo 725 677 254 nebo na pevnou linku 545 218 533 nebo posílejte životopis na brno@cbacorp.cz. Bližší informace k vykonávané práci při osobním pohovoru.

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 725 677 254

Web : http://www.cbacorp.cz

Soukromá školka v Praze 1

Soukromá školka v Praze 1 nabízí práci kvalifikované chůvě - profesní kvalifikace "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (kód: 69-017-M)".
Rozsah práce dle dohody.

Životopisy na email mini.misa@email.cz

Město : Praha

Telefon : 777140347

E-mail : mini.misa@email.cz

úklidový pracovník

pro pracoviště v Kuřimi přijmeme pracovníky na zkrácené 3-4 hodinové úvazky na úklidové práce v kteroukoli denní, odpolední nebo noční dobu dle domluvy požadujeme trestní bezúhonnost, zodpovědnost,pečlivost

Nabízímeme :

85-100,-Kč/h, firemní benefity, dlouhodobou spolupráci

Město : Brno-venkov

Telefon : 602540305

E-mail : luxusplus@seznam.cz

Osoba : Jarmila Chutná

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Město : Pardubice

Kraj : Pardubický

Telefon : 727921815

E-mail : geislerova@pavmart-psv.cz

Osoba : Nikola Geislerová

Pomocná síla do kuchyně

Do mateřské školy na Jižním městě v Praze přijmeme pomocnou sílu do školní kuchyně.

Město : Praha

Telefon : 732857403

E-mail : msjanouchova@seznam.cz

Hledáme paní učitelku

Do mateřské školy na Jižním městě v Praze přijmeme kvalifikovanou paní učitelku.

Město : Praha

Telefon : 737401738

Prodavč/ka v chovatelských potřebách na Dobříši

čistý trestní rejstřík, komunikativnost, pečlivost, flexibilitu a spolehlivost

práce na HP nebo DPČ ,nástup možný ihned, dobré platové ohodnocení, možnost plánování pracovní doby

Město : Praha-západ

Kraj : Středočeský

Telefon : 777323641

Web : http://www.ajax-chovatel.cz/

Řidič vysokozdvižného vozíku

• základní vzdělání • platný průkaz VZV či zkušenosti s řízením VZV

? typ úvazku ? HPP (hlavní pracovní poměr) ? pracovní úvazek na dobu určitou (1 rok), poté možné převedení na neurčito ? dvousměnný provoz (ranní 6:00 ? 14:00, odpolední 14:00 ? 22:00) ? nástup dle domluvy ? měsíční mzda 20 300 Kč až 22 800 Kč ? každoroční bonus ? delší dovolená ? stravování zcela ZDARMA

Město : Cheb

Kraj : Karlovarský

E-mail : job@md-personalservice.de

Pracovník montáží oken a dveří

- orientaci ve stavebnictví - zručnost, samostatnost, pečlivost - fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav - logické a technické myšlení - odpovědnost za svěřený úkol - pracovní nasazení Výhodou: - praxe v oboru vítána - zkušenost se čtením v projektové dokumentaci - pracovní flexibilita - řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme: - práci ve stabilní společnosti s 20letou tradicí - jednosměnný provoz - platové ohodnocení 30.000 - 40.000 Kč - sleva na firemní výrobky - práci v příjemném prostředí - nástup možný ihned - práce vhodná pro OSVČ

Město : Přerov

Kraj : Olomoucký

E-mail : Fabelton@seznam.cz

Příležitost změnit si život

Hledám do svého týmu veselého a pozitivního leadra (teď přemýšlím, jak je leader v ženském rodě? 🙂 Co by ho mělo bavit? Cestovat 🙂 organizovat a pořádat workshopy, tvořit webináře, komunikovat s lidmi jak osobně, tak přes sociální sítě. Pak ještě zdravý selský rozum, tah na branku a něco málo obchodních zkušeností, v případě zájmu nebo doporučení prosím o telefon, domluvíme osobní setkání. Díííky!! A klidně pište i když neznáte leadra, ale chtěli byste profitovat v neustále roustoucím cestovním ruchu 🙂

Telefon : 735121412

E-mail : PetrCvejnpce@gmail.com