(nepovinné)

Nabídka práce na pozici učitel/ka MŠ

o nabízíme:

přátelský kolektiv
moderní zázemí
možnost dalšího vzdělávání a růstu
možnost seberealizace
otevřenou komunikaci
platové zařazení dle platových tabulek
pravidelné odměny dle aktivity
práci na plný/zkrácený úvazek
benefity z fondu FKSP (na sport, stravu aj.)

Co požadujeme:

přátelský vztah k dětem
spolehlivost
bezúhonnost
Nástup možný ihned.

Město : Praha

Telefon : 273 132 002; 731 167 657

E-mail : cacka@msmalkovskeho.cz , zastupce@msmalkovskeho.cz

Web : http://www.msmalkovskeho.cz/kariera/

Referent expresních přeprav

Náplň práce: * denní komunikace se zákazníky * řešení provozních problémů * kontrola vykládek, nakládek, sortace zásilek * reporting / zpracování * rozdělování práce * vytváření vývozů do zahraničí * objednávání dopravy Požadujeme: * SŠ vzdělání * výborné org. a komunikační schopnosti * znalost AJ, příp. NJ výhodou * znalost práce na PC - MS Office * zodpovědnost * trestní bezúhonnost * práce ve dvousměnném pracovním režimu (denní/noční) (noční 21.00 - 5.00, ranní 7.00 - 15.00)

Nabízímeme :

Nabízíme: * mzda 27 000 - 30 000 Kč * zázemí zavedené mezinárodní společnosti * odpovídající finanční ohodnocení * příjemný pracovní kolektiv * nástup možný ihned nebo dle dohody * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravování /stravenky * firemní akce * firemní telefon * jazykové kurzy ve firmě * možnost uplatnění i pro absolventy

Kraj : Praha

Telefon : 602 212 644

E-mail : petr.dosedel@lagerm-aed.cz

Web : www.lagermax-aed.cz

Osoba : Petr Doseděl

řidič kamionu

Nabízíme práci řidiče kamionu, Volné víkendy, parkování doma, Řízení rok starého kamionu DAF v hmotnosti do 16 tun v plné výbavě do států EU (hlavně D, A, B, CH), Požadujeme: Řidičské oprávnění skupiny C Schopnost domluvit se Zodpovědnost Zkušenosti v oboru

Nabízíme práci řidiče kamionu, Volné víkendy, parkování doma, Řízení rok starého kamionu DAF v hmotnosti do 16 tun v plné výbavě do států EU (hlavně D, A, B, CH),

Město : Náchod

Kraj : Královéhradecký

Telefon : 602408042

E-mail : pribylova2@seznam.cz

Osoba : Tomáš Přibyl

Řidičské oprávnění skupiny C Schopnost domluvit se Zodpovědnost Zkušenosti v oboru

Murar, pokryvac, instalater/vodar/kurenar, stolar, maliar, CNC frezar v Belgicku

Zivnost a A1 dokument Auto Prax Anglicky jazyk

-pokryvac (velmi skuseny pre vsetky typy striech) 19?/hod. -murar 17?/hod. -klinker murar 20?/hod. -CNC frezar 19?/hod. -stolar/tesar (velmi skuseny, renovacie, kuchyne, podlahy, schody) 19?/hod. -maliar 14?/hod. Preplacanie kilometrov Hradenu cestu do Belgicka Ubytovanie zdarma Pre viac info napis: pracuj.belgicko@gmail.com P.S. LEN SERIOZNY ZAUJEM

Kraj : Praha

E-mail : pracuj.belgicko@gmail.com

Osoba : Lucia

Hledáme učitelku MŠ

Do MŠ Praha 9 - Lehovec, Chvaletická přijmeme učitelku na plný či částečný úvazek. Nástup dle dohody, možný ihned.

Město : Praha

Telefon : 281867290

E-mail : ms.chvaleticka@seznam.cz

Mzdová účetní

Nabízím práci mzdové účetní na dpp nebo žl. Zpracování cca 50 mezd. Praxe 16 let v účetní firmě. Práce z domu podmínkou.

Kraj : Praha

E-mail : Marcela.ettelova@ seznam.cz

Osoba : Marcela Ettelova

Kuchařka MŠ

Hledáme posilu do školní jídelny MŠ Na Sychrově, Praha 10.
Hlavní pracovní poměr - na plný nebo zkrácený úvazek.

Město : Praha

Telefon : 606669823

E-mail : reditelka@e-msbenesovska.cz

Web : www.e-msbenesovska.cz

brigádnice v předškolníím zařízení

Nabízím Vám: brigádu
- cca 20 - 25 hodin týdně (dle dohody)
(dopolední 9 - 13.00 i odpolední služby 12.30 - 15.00)
- dobré platové podmínky (120 - 150 Kč/H)
- různé pracovní výhody (individuálních tužeb)
- práce ve velmi malém kolektivu soukromého zařízení
- krásné prostředí
- Praha 8
- maximální počet dětí 20 (ve dvou)
- spolupráce po zaučení (cca březen či duben)
- nástup od 5/2019 - konec +/ - do října 2019
- práce i přes léto!

Očekáváme od Vás:
- odborné vzdělaní /předškolní pedagogiku či logopedii nebo zdravotnické.../
- zodpovědnost
- dochvilnost
- mravní čistotu
- nervy zcela v pořádku (!)
- umění být nad věcí
- upřimnost
- hravou povahu
- chuť přinést do zařízení nové nápady
- zdravotní průkaz
Výhodou: hudební nástroje, zájem o tanec, sport, všeobecný rozhled, základy nějakého cizího jazyka V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis, popř. i motivační dopis na seminarium@seznam.cz

Město : Praha

Telefon : 605159342

E-mail : seminarium@seznam.cz

Web : www.seminarium.cz