Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Vydělávej se Sellfies už dnes 3.10.!

volná místa | 03.10 20:59 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 3.10.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Vysočina

Kraj : Vysočina

Web : https://sellfies.com/

PR asistentka / PR asistent

volná místa | 03.10 17:12 - 2022

V Kašpar PR hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici PR Assistant. Chcete začít v PR? Co obnáší práce? o Psaní tiskových zpráv, článků a dalších výstupů pro klienty s různým zaměřením. o Správa sociálních sítí / činnost community managera. o Správa databází. o Monitoring médií, příprava reportů pro klienty. o Komunikace s novináři, klienty, aktivní vyhledávání témat. o Zajišťování výstupů v médiích. o Moderní propojení kampaní s digitálem. o Výpomoc při zpracování strategií a nápadů pro klienty. o Jiná drobná administrativní a organizační výpomoc. Co požadujeme? o Alespoň teoretická znalost oborů jako jsou žurnalistika, masová komunikace, public relations, marketingová komunikace či příbuzné obory. o Praktické zkušenosti výhodou. o Učenlivost, samostatnost, pečlivost, komunikativnost, proaktivita, systematičnost, analytické myšlení, spolehlivost, poučení z chyb. o Potřebný drajv, talent, ambice a chuť se posouvat. o Cit pro psaní / komunikaci. o Znalost českého jazyka, stylistické dovednosti, angličtina/němčina výhodou. o Samostatné vyhledávání informací z různých zdrojů, jejich třídění a zpracování. o Oceníme přesah do fotografie, grafiky, bloggingu, znalost influencer marketingu, podcastů, sociálních médií.

Nabízímeme :

Co nabízíme? Pozice: PR Assistant Pracovní doba: úvazek částečný až full time (100?160 hodin/měsíčně). Forma spolupráce: IČO, DPP, HPP. Nástup: ideálně ihned, případně dle domluvy. Lokalita: Praha. Požadované vzdělání: Vyšší odborné a vysokoškolské nebo zkušenosti. Požadované jazyky: čeština (výborná), angličtina (středně pokročilá). Zařazeno: Marketing, Média, Reklama a PR, Account Manager, Marketingová komunikace, Specialista PR. Typ pracovního poměru: Práce na částečný/plný úvazek. Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou. Typ smluvního vztahu: DPP/IČO/HPP. Zadavatel: Zaměstnavatel CV pošlete na: recepce (zavináč) kasparpr.cz

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : recepce@kasparpr.cz

Web : www.kasparpr.cz

Rozvoz jídla

volná místa | 03.10 13:29 - 2022

Příjmu nové řidiče -kuryry do své flotily na rozvoz jídla .Podmínka vlastni dop.prostředek :auto,skútr,kolo …

Nabízímeme :

Neomezené výdělky ,volna pracovní doba Rozvoz po Praze i v jiných městech

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 731317999

E-mail : rodakovaM@seznam.cz

Osoba : Robert Markovič

SK COUNTRY MANAGER

volná místa | 03.10 08:33 - 2022

SK COUNTRY MANAGER – www.elisdesign.sk Jsme tým ELIS DESIGN. Vyrábíme a prodáváme dřevěné hračky a nábytek, vše vybíráme s ohledem na zdravý dětský rozvoj, montessori přístup a ekologii. Je vám to blízké? Přidejte se k nám! Hledáme samostatného iniciativního člověka s perfektní slovenštinou, který má zkušenosti v marketingu nebo obchodu, s vedením projektů a týmu a vezme si pod svoje křídla růst a rozvoj e-shopu elisdesign.sk na Slovensku. A dále se vrhne do: • hledání nových příležitostí k obchodnímu či marketingovému rozvoji značky ELIS DESIGN na Slovensku • zodpovědnosti za chod e-shopu www.elisdesign.sk • práce s produkty a jejich přehledném zobrazení na e-shopu v souladu s UX a SEO náležitostmi • podílení se na tvorbě marketingové strategie a fungování marketingových kanálů • komunikace v podobě nadstandardního zákaznického servisu • nových vizí a nevyužitého potenciálu značky, produktů, týmu, e-shopu • nastavení rozpočtů, projektů a třeba i náboru členů týmu • práce z domova, a pokud se 1x týdně potkáme v Kuřimi, 7 minut od Brna, tak je to ideální Požadujeme a vítáme: • perfektní slovenskou komunikaci a stylistiku • vlastní iniciativu, aktivitu a feedback • flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, empatii a profesionální přístup • zkušenost v obchodu, marketingu nebo v e-commerce alespoň 3 roky • zvládnutý time management, organizační a systematické schopnosti • výhodou je předchozí zkušenost s nástroji: Marketing miner, Collabim, Google Analytics, Google Ads, Mergado • znalost maďarštiny výhodou • ambice a chuť do osobního rozvoje • smysl pro humor :)

Nabízímeme :

Nabízíme: ? home office/kancelář v Kuřimi ? nástup co nejdříve, ideálně říjen ? online komunikační nástroje pro práci (třeba Freelo a Slack) ? full time ? 13. plat ? podporu kariérního růstu ? slevy na firemní produkty ? profesionální, příjemný a otevřený tým ? teambuildingy pro celou rodinu Ladí to s vámi? Dejte o sobě vědět naší personalistce Verči na veronika.marsalkova@elisdesign.cz (+420 703 140 906), připojte CV nebo odkaz na LinkedIn a pár slov o tom, proč byste zrovna vy mohli být ideální adept. Těší se na vás marketingový a obchodní tým v čele s Honzou a Maruškou a dalších zhruba 30 kolegů a kolegyň.

Město : Brno-venkov

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 703140906

E-mail : veronika.marsalkova@elisdesign.cz

Web : www.elisdesign.cz

Osoba : Veronika Maršálková

Řidič (ka)

volná místa | 02.10 23:32 - 2022

Hledáme spolehlivé řidiče ,řidičky . Minimální věk 21 let . Brigádně i na HPP

Nabízímeme :

Nabízíme flexibilní pracovni dobu a dobre platové podmínky .

Město : Ostrava

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 739 895 853

Školní asistent

volná místa | 02.10 21:42 - 2022

Menší mš, rodinný kolektiv

Nabízímeme :

MŠ Pštrossova, Praha 1 hledá školního asistenta na poloviční pracovní úvazek od listopadu 2022

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 721 963 419

E-mail : skolka@mspstrossova.cz

Hledáme pomocnou kuchařku do MŠ

volná místa | 02.10 16:25 - 2022

Hledáme do naší dvoutřídní mateřské školky na Praze 10, pomocnou kuchařku na 6,5h. Nástup možný od 1.1. 2023.

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : sarkasram@centrum.cz

Lopez Andrea

volná místa | 01.10 06:25 - 2022

Recepční hotelu Snažíme se využít služeb zkušené recepční, která odbaví hosty, přidělí pokoje a předá klíče. zodpovězení dotazů ohledně vybavení hotelu. Předávání zpráv hostům a přijímání pošty k odeslání. Povinnosti Pozdravte hotelové hosty; odpovědět na jakékoli otázky nebo obavy. Poskytněte hostům mimořádný zážitek. Udržujte pořádek na recepci. Obsluha počítačových programů a vícelinkových telefonních systémů. Udržujte záznamy hostů a rezervujte si rezervace. Kompletní základní pokladní a účetní povinnosti. Požadavky Zdvořilým způsobem. Vysoký standard osobní prezentace. Výborné komunikační schopnosti slovem i písmem. Dobrý telefonický způsob. Schopnost zákaznického servisu, trpělivost a takt. Schopnost být klidný a dobře organizovaný, i když pracujete pod tlakem. Kvalifikované osoby by měly laskavě zaslat svůj životopis/životopisy e-mailem. lopezandrea.jobs@gmail.com

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : lopezandrea.jobs@gmail.com

Vydělávej se Sellfies už dnes 30.9.!

volná místa | 30.09 21:56 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 30.9.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Ústecký

Kraj : Ústecký

Web : https://sellfies.com/

Mateřská školka

volná místa | 30.09 19:43 - 2022

Přijmeme paní učitelku, která má ráda děti. Může být i studentka s spedagogickou fakultou nebo důchodkyně i asistentku pedagoga. Úvazek dle dohody.

Nabízímeme :

Perfektní kolektiv a hezke čisté prostředí, velká zahrada a okolí pro pěkně vycházky . Těšíme se vás prosím pošlete nám svůj životopis, informace na tel.721364390

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 721364390

E-mail : msparmska@seznam.cz

Web : 77675

Osoba : Eva Humhalova

Novinky, aktuality

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi
Tvoříme weby a eshopy, které fungují.