(nepovinné)

Zedník/obkladač

Hledáme vyučeného zedníka a obkladače se zkušenostmi a chutí pracovat. Zodpovědnost a pečlivost podmínkou. Plat dle domluvy. Hodinovka 100-200Kč/hod nebo úkolovka. Nástup možný ihned.

Město : Ostrava

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 602738237

E-mail : veronika.badalova@gmail.com

Osoba : Veronika Badalová

Paní/slečna na úklid

Hledáme šikovnou slečnu/paní, která umí dobře uklízet a chce pracovat převážně v pátky a o víkendu. Jedná se úklid prostor a sálů na svatbu. Hodinová sazba 80Kč/hod. Zodpovědnost a pečlivost podmínkou.

Těžař

Hledáme spolehlivého těžaře....

Nabízímeme :

Dobré pracovní ohodnocení

Město : Tábor

Kraj : Jihočeský

Nabídka volné pozice - učitel/ka MŠ

Přijmeme kvalifikovanou učitelku/le od školního roku 2018/2019 s nástupem v přípravném týdnu. MŠ Šluknovská, Praha 9, cca 5 minut od metra C - Střížkov. Životopis zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu.

Město : Praha

Telefon : 72509140420

E-mail : info@mssluknovska.cz

Web : www.mssluknovska.cz

Stavební dělník

Jsme firma zabývající se výstavbou vodovodů a kanalizací. Přijmeme stavebního dělníka na HPP. Požadujeme časovou flexibilitu. Minimální mzda: 110 kč/hod. Bližší informace na telefonu: +420 732 861 337 nebo emailu: pruchova.lucie@email.cz. Nástup možný ihned. Plzeň, Plzeňský kraj

Město : Plzeň-město

Kraj : Plzeňský

Telefon : 732 861 337

E-mail : pruchova.lucie@email.cz

Operátor výroby - PLZEŇ

Operátor ve výrobě - Plzeň Pracovní doba: 2 směnný provoz 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00 Náplň práce - kompletace dveřních panelů, montážní práce dle instrukcí na lince Požadujeme - manuální zručnost - spolehlivost - schopnost týmové práce

- práce na HPP - mzda 20.000 - 26.000 Kč /měs. - 5 týdnů dovolené - stravenky v hodnotě 90 Kč - dvousměnný provoz - možnost týdenních záloh V případě zájmu nás kontaktujte na čísle 601 311 311, nebo zašlete sms "PRACE PLZEN" a my se Vám ozveme zpět. Životopis posílejte na praha@workservice.cz.

Město : Plzeňský

Telefon : 601311311

E-mail : praha@workservice.cz

Web : www.workservice.cz

Osoba : Veronika Suková

Asistentka jednatele

Náplň práce: - zajištění administrativního chodu kanceláře - péče o chod kanceláře - fakturace v Ekonomickém systému Pohoda, příprava podkladů pro účetního - práce v programech MS Office, tvorba prezentací Požadujeme: - SŠ vzdělání s maturitou - znalost Ekonomického systému Pohoda (faktury, dodací listy, pokladní doklady) - základy účetnictví - práce na PC na úrovni uživatele, tj. MS Office (Word, Excel, Publisher), internet - znalost grafického programu Adobe Photoshop - znalost anglického jazyka slovem i písmem - ŘP skup. B, aktivní řidič - pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci

- práci na HPP - pracovní dobu od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin - dobré platové ohodnocení Pokud Vás nabízená pozice zaujala, pošlete nám strukturovaný životopis s motivačním dopisem na email: info@csoi.eu

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

E-mail : info@csoi.eu

- SŠ vzdělání s maturitou - znalost Ekonomického systému Pohoda (faktury, dodací listy, pokladní doklady) - základy účetnictví - práce na PC na úrovni uživatele, tj. MS Office (Word, Excel, Publisher), internet - znalost grafického programu Adobe Photoshop - znalost anglického jazyka slovem i písmem - ŘP skup. B, aktivní řidič - pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci

- práci na HPP - pracovní dobu od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin - dobré platové ohodnocení

ŘIDIČ - SKLADNÍK

POPIS PRACOVNÍHO MÍSTA: • příprava k expedici • práce ve skladu • kontrola zboží • manipulace s materiálem ve skladu • nákladka, výkladka pomocí VZV • 8 - ti hodinové směny (denní) • práce pouze PO – PÁ • pracovní doba 8.00 – 16.30 • místo práce: Praha 10 - Hostivař • hlavní pracovní poměr - PS • zkušenost s obsluhou VZV podmínkou! • trestní bezúhonnost • zdravotní způsobilost (manipulace s potravinami) • zkušenost s řízením užitového vozidla • znalost Prahy - výhodou

? 15.000,-KČ/MĚS.základní plat + Bonusové ohodnocení ve výší až 10.000,- Kč ? STRAVENKY V HODNOTĚ 80,-KČ po zapracování ? V PŘÍPADĚ, ŽE MÁTE ZKUŠENOSTI S OBSLUHOU VZV, ALE NEMÁTE PAPÍRY, MÁTE S NÁMI MOŽNOST SI JE NECHAT VYSTAVIT! ? pravidelný výplatní termín ? možnost vyplácení záloh ? vzaškolení ? nástup od 1.4.2018 ? HPP

Kraj : Praha

Telefon : 739632845

E-mail : info@tcare.cz

Web : www.tvoda.cz

Pomocná síla do kuchyně+úklid MŠ Praha 7

Mateřská škola v Praze 7 přijme pomocnou sílu do kuchyně a na úklid. Práce na plný úvazek. Prac.doba 9-17,30. Požadavky:pečlivost,pracovitost,spolehlivost. Nástup 16.4.2018 nebo dle dohody.
Bližší informace na uvedeném telefonu 8-14 h. Uvítáme zaslání životopisu na uvedenou email.adresu.

Město : Praha

Telefon : 731657280,233370792

E-mail : msletohradska@email.cz