(nepovinné)

Instalatér

Náplň práce: - instalatérské, topenářské práce a s tím související drobné stavební práce Požadavky: - manuální zručnost - spolehlivost, zodpovědnost, praxe v oboru vítána, ale není podmínkou

Město : Pardubický

Kraj : Pardubický

Telefon : 608284514

E-mail : oldřich.vondra@tiscali.cz

Přivýdělek z domova

Komunikativnost Zájem Připojení k internetu

Nabízímeme :

Zajimavou a zabavnou praci, pri ktere si jeste uklidite. Podpora od ostatních Sleva na vyrobky

Kraj : Praha

E-mail : Euronak@post.cz

Asistentka

Soukromá firma v Mladé Boleslavi, zabývající se dodávkami náhradních dílů pro automotive hledá šikovnou asistentku. Náplň práce: poptávání cen zboží od různých dodavatelů, následné vytváření cenových nabídek, zpracování došlých objednávek, fakturace, příjem a odesílání zboží, řešení problémů s dodavateli a odběrateli, denní komunikace v anglickém jazyce (nutná komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem). Dále požadujeme: pečlivost, asertivitu, komunikativnost, zkušenosti s administrativou, organizační schopnosti. Pošlete nám Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail: personnelagency.cz@gmail.com Rádi se Vám ozveme zpátky.

22 000,- Kč (hrubá mzda) + stravenky, roční prémie, firemní akce, využití služebního vozu, mobilní telefon. Nástup na HPP možný od 1.4.2019 nebo dle domluvy.

Město : Mladá Boleslav

Kraj : Středočeský

E-mail : personnelagency.cz@gmail.com

Dělník ve výrobě puzzlí - Nástup Ihned!

Pokud jste spolehlivá a nebráníte se práci ve směnném provozu, tak splňujete veškeré naše požadavky! Pracovní náplň: Kompletace výrobků – pásová výroba (lehká manuální práce) Ruční práce – sáčkování, příprava jednotlivých komponentů do her. Dnes zahrnuje paleta výrobků hry, největší výběr puzzle v Evropě i kreativní a experimentální sestavy. Produkty nabízí dětem i dospělým radost, vzdělávání a pospolitost.

Finanční ohodnocení, které potěší každého! Možnost týdenních záloh již po prvním odpracovaném týdnu! Nejste přímo z Poličky? Nevadí! Máme zde ubytování jak pro páry, tak i pro jednotlivce! Doprava do práce a zpět zajištěna speciálně pouze pro Vás! Nemáte praxi, jste absolvent? Nic se neděje, odborný personál Vás zaškolí a bude Vám neustále k dispozici! Převážně ženský kolektiv. Pokud máte zájem, nebo jakékoliv otázky, neváhejte volat! Těšíme se na spolupráci!

Město : Svitavy

Telefon : 702227566

E-mail : m.kadlecova@janaba.cz

Osoba : Monika Kadlecová

Truhlář

Požadujeme hlavně výdrž v práci a reálnou zkušenost s truhlařinou (ideálně i vyučení, ale praxe je cennější). V případě zájmu, prosím zavolejte. Budeme se těšit na spolupráci!

Montáže nábytku, drobné opravy, renovace. Práce je v příjemné soukromé dílničce. Finance dle domluvy na osobní schůzce. Místo výkonu práce: Praha-Modřany.

Truhlar/ stolar / tesar

Hledame nove remeslniky do montazni party designoveho nabytku a drevenych podlah. Pozadujeme vyuceni v oboru , dlouholetou praxi , flexibilitu. Znalost nemeckeho jazyka vitana.

Nabizime zajimavou, dobre placenou praci . Zaucime, zaskolime a poskytneme naradi i vozidlo.

Město : Jihomoravský

Kraj : Jihomoravský

Telefon : +420 608 563 656

E-mail : martin@woha.cz

Web : www.woha.cz

Osoba : Martin Havlik

Řidič sk.B, Brno

Požadované dovednosti: - vzdělání střední odborné (vyučen) - trestní bezúhonnost - řidičský průkaz skupiny B - fyzickou zdatnost, spolehlivost, odpovědnost

Co Vám nabízíme: - práci na ŽL od 3/2019 - dlouhodobou spolupráci - 40Kč za každou doručenou zásilku - prémie dle výkonu a přístupu k práci - průměrný výdělek 25 000-35 000 Kč/měsíc - krátký-dlouhý týden Popis pozice: - pracovitý řidič na pozici kurýra potravin - nakládka zboží a rozvoz k zákazníkům - inkasování plateb (kartou i hotově) a každodenní odevzdání tržby

Město : Brno-město

Telefon : 608111357

E-mail : provaznikkuba@seznam.cz

Osoba : Provazník

Obchodní Zástupce

Centrum Pochodeň hledá obchodního zástupce pro prodej etopedických vzdělávacích pomůcek,pro region Morava/Čechy. Práce na ŽL.Vhodné i pro studenty VŠ. Požadujeme aktivní a pozitivní přístup s orientací na výsledky.Řidičský průkaz sk.B. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení.V případě, že Vás nabídka zaujala, budeme se těšit na Váš životopis zasílejte na email:johnstrbusiness@seznam.cz S pozdravem Team Centra POCHODEŇ

Město : Ústecký

Kraj : Ústecký

Telefon : 702969908

E-mail : johnstrbusiness@eznam.cz

Web : www.centrum-pochoden.webnode.cz

Osoba : Helena Komasová

PRODEJ TOČENÉ ZMRZLINY

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁM ZAŠLETE ŽIVOTOPIS + FOTO NA EMAIL: jenifer.kovarova@seznam.cz a my se Vám ozveme.

Nabízíme brigádu - prodej točené zmrzliny, OC Tesco Mimoň Nástup od 1.4 - 25.9.2019 Krátký - dlouhý týden nebo po dohodě Pracovní doba od 9,00 - 18,00 hod. Plat: 80 Kč hod Práce: Prodej a obsluha točené zmrzliny, čištění stroje Požadujeme: Spolehlivost, příjemné a slušné vystupování, člověka s úsměvem, vhodné pro maminky na MD, studenty, důchodce.

Město : Česká Lípa

Kraj : Liberecký

E-mail : jenifer.kovarova@seznam.cz

Osoba : Kovářová