(nepovinné)

Stavební dělník

Stavební dělník Náplň práce: -pomocné stavební práce Místo výkonu: -Tábor Mzda: -forma DPP – 130-140Kč/h (čistá mzda) Směnnost: -práce přes den 8-12hod (možnost přesčasů) Nástup: -ihned

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

Telefon : 800101301

E-mail : callcentrum@rs-ig.com

Web : Petrská 1168/29

Osoba : Eva Čejková

EuProgres.sk - Práca v Nemecku - Opatrovanie

www.EuProgres.com zabezpečuje opatrovanie v Nemecku. • najvyššie mesačné netto mzdy • ihneď a bez poplatkov • pracovná zmluva • hradené odvody • pravidelný stabilný príjem • záruka včasnej výplaty • umiestnenie telefonicky • umiestnenie aj so slabšou nemčinou • množstvo pracovných ponúk Všetky ponuky a rady nájdete na facebook.com/EuropaProgres Rodina R z Neckarwestheimu, cca 15 km od Heilbronnu Ponuka pre opatrovateľa PLATOVÉ PODMIENKY Odmena celkom: 1 640 € Plat: 1 400 € netto/ mesiac (hradené 100 €) Vianočný bonus: 140 € Turnus: 1 mesiac Druh spolupráce: pracovná zmluva Nástup 08.12.2020 OPATROVANÁ OSOBA A DIAGNÓZA Počet osôb na opatrovanie: 1 Pán 86 ročný, 75 kg, 174 cm, parkinson, diabetes, stupeň opatrovania 3, pohybuje sa s pomocou Pomôcky: vozíček Ďalšie informácie: býva v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu, fajčenie povolené vonku, internet, chodí Pflegedienst, nočné vstávanie, celodenná strava, Vyžiadajte si viac informácií na www.euprogres.com

Kraj : Praha

Telefon : 0908737303

E-mail : register@euprogres.sk

Web : Horná 54

Slévárenský dělník

Náplň práce: -obsluha strojů a zařízení ve slévárenství -skládání forem a formování – střední a těžké formy, furanová technologie Místo výkonu Tábor, České Budějovice Co požadujeme: -dobrý fyzický stav (práce v rizikovém prostředí – hluk, prach) -ochotu učit se novým věcem -pravidelnou docházku Mzda: -120 Kč/hod Směnnost: -3 směny Nástup: -prosinec 2020 Benefity: -zajištění ubytování -příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč -odměny pro stabilní zaměstnance až 12.000 Kč/rok -odměny za doporučení dalších zaměstnanců

Operátor výroby – automotive

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice Náplň práce: - obsluha stroje se základní znalostí práce na PC - 3 směnný provoz Co požadujeme: - uživatelská znalost práce na PC - praxe v automotive výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - ochota přestěhovat se do Českých Budějovic Mzda: - 135 Kč/hod nástup - od 2. měsíce výkonnostní prémie až 5.400 Kč/měsíc - odměna za docházku 1.500 Kč/měsíc Nástup: - prosinec 2020 Benefity: - práce v čistém prostředí - zajištění přepravy na pracoviště, případně ubytování nebo pomoc s přestěhováním - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc - pravidelné navyšování mzdy podle výkonu (tarifní stupně)

Operátor výroby

Dobrý zdravotní stav, odpovědný přístup k vykonávané práci.

Nabízímeme :

Zaškolení, odměny od prvního měsíce, příspěvek na stravu, stabilní zaměstnání v zavedené společnosti

Město : Liberec

Kraj : Liberecký

Telefon : 770676990

E-mail : tomas.frouz@tridici-prace.cz

Web : https://www.tridici-prace.cz/

Osoba : Tomáš Frouz

Zednické

Provádím veškeré zednické práce,Zlín a okolí.776 550 635.

Město : Zlín

Kraj : Zlínský

Telefon : 776550635

Administrativní pracovník

Administrativní činnosti, zpracování přijaté - odeslané pošty, evidence faktur, kontrola úč. dokladů - ověření jejich správnosti a úplnosti. Příprava podkladů pro příslušnou administrativu. Ostatní činnosti dle pokynů hlavní účetní. Znalost práce na počítači, práce MS Office (Word, Excel - podmínkou) Zkrácený pracovní úvazek 30 hod/týden, mzda 16 500,-Kč

Město : Teplice

Kraj : Ústecký

E-mail : supinova@primatep.cz

Osoba : M.Šupinová

???? KDO CHCE PRACOVAT Z DOMU ????

Pozvánka na bezplatný, nezávazný, informační webinář Diamantové jistoty - každé pondělí ve 21:00. Získáte skvělý přehled a zásadní informace, které jsou pro nejlepší start online businessu podstatné https://1url.cz/Kz076K

Kraj : Praha

Telefon : 730552050

E-mail : vrba@zlatarezerva.cz

Web : www.finework.cz

Osoba : PhDr. Luboš Vrba

Ambasador

Hledám parťáka do týmu, který se nebojí výzev a který má své osobní životní sny, co by si rád splnil. Hledám člověka, který je ochotný přijmout zodpovědnost za své podnikání a nevzdá to hned pří první překážce. Hledám někoho, kdo by rád odešel do důchodu mnohem dřív, než mu stát nařizuje a dělal v životě to, co vždycky chtěl.

Představte si toto: Jste na cestě se svojí rodinou na 14-ti denní dovolenou do Benátek. Když sedíte za volantem, v hlavě se Vám promítá, jak jste v tu chvíli šťastný a představujete si, jak budou následující 2 týdny vypadat. Máte úsměv na tváři, protože Vás nemusí vůbec trápit, kolik za to všechno vlastně utratíte. Smějete se v autě se svými dětmi, protože víte, že nejste finančně svobodný jenom Vy sám, ale že budou i Vaše děti. Jste totiž součástí komunity, která Vás k tomuto úspěchu dovedla a která Vás podrží v těžkých životních situacích. Ať už se jedná o finanční stránku nebo duševní, při které Vás dokážou tito lidé správně motivovat. Představte si, že jste za ten výlet ušetřili velký balík peněz díky systému, kterého jste součástí, a Váš kamarád, se kterým jste v týmu na tom ještě vydělal. Představte si, až za pár let půjdete po ulici a Vám budou naskakovat peníze na účet jen pro to, že lidi kolem Vás ušetřili na produktu, ke kterému jste jim Vy dal přístup. A teď si představte, že budete odměněni ne jen od lidí, kterým jste dal přístup Vy osobně ale i od těch, kteří dostali přístup od Vašich kolegů z týmu. Podnikání je o tvrdé práci, nic nikdy není jen tak a zadarmo. Těch nejlepších výsledků nedosáhnete hned v prvním týdnu, možná ani v prvním měsíci. Vždyť i já sám jsem teprve na začátku toho všeho a učím se každý den. Dávám Vám ale možnost zajistit ne jenom Vás, ale i Vaše děti do budoucna a vytvořit si svůj vlastní druh svobody. Spolupracuji s mladou technologickou firmou na internetu, co mi dala možnost být součástí týmu, který dává lidem kolem sebe možnost být v tomto oboru nejlepší a naučit se know-how těch neúspěšnějších lidí z byznysu. Jejich systém nemá na trhu konkurenci a po prvním roce jen šplhá vzhůru v oblíbenosti a v počtech uživatelů. Jsem tu proto, abych našel tu danou osobu, která se dostala v čtení tohoto inzerátu až nakonec, má nutkání vědět víc a zajímá se o revoluční věci, které navždy změní svět. Pokud jste ten někdo, napište mi prosím na e-mail pro více informací, rád Vás zasvětím a budu se těšit na případnou spolupráci. Firma je globální a můžete jí vykonávat z pohodlí domova. S pozdravem Fischbeck Jan fischbeck.ibuumerang@gmail.com

Kraj : Praha

Hledám švadlenu

Hledám švadlenu, která by měla zájem o přivýdělek. Ze začátku pouze jako přivýdělek, později možnost přejít na plný úvazek. Práce z domu. Požaduji: praxi, spolehlivost, preciznost. Práce není nikterak složitá, šít se bude zejména ze saténu. Bližší informace poskytnu mailem lenakopecna@seznam.cz nebo na telefonu 774 664 778.

Město : Olomoucký

Kraj : Olomoucký

E-mail : lenakopecna@seznam.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.