Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Do naší dvoutřídní mateřské školy

volná místa | 31.01 10:11 - 2020


hledáme asistentku pedagoga
23.01 12:10 - 2020

hledáme od března nejpozději dubna 2020 na 30 hod. týdně, pedagogickou asistentku.Podmínkou je úplné středoškolské vzdělání s maturitou.
Zájemkyně zasílejte prosím svůj profesní životopis uvedenou e-mailovou adresu, nalanech@msvzapoli.cz. Mateřská škola Na Lánech 22, Praha 4- Michle. Místo je vhodné i jako přivýdělek pro vysokoškolské studenty Ped.F.

Město : Praha

Telefon : 776766202

Pomocná síla na úklid - 121Kč/hod - KFC Budějovická

volná místa | 30.01 22:03 - 2020

Chuť učit se novým věcem, Pozitivní přístup, Odpovědnost

Nabízímeme :

Volba směn (ranní a odpolední), Bonus za doporučení kamaráda až 5000Kč do výplaty, Flexibilní pracovní doba, Smlouva na dobu neurčitou, Výplata do 9. v měsíci, Příplatky za víkendy, noční práci a svátky, Zvýhodněné stravování, pitný režim, Slevy v našich kavárnách a restauracích (BURGER KING, STARBUCKS, KFC, PIZZA HUT), Tarif O2 Family

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 720021984

E-mail : lvohnicka@gmail.com

Osoba : Michaela Endálová

Pohodová práce na hlavní pracovní poměr za 140 Kč/hod – KFC Praha Budějovická

volná místa | 30.01 21:46 - 2020

Chuť učit se novým věcem, Pozitivní energii, Odpovědnost

Nabízímeme :

Bonus za doporučení kamaráda až 5 000 Kč do výplaty, 140 Kč/hod, flexibilní pracovní doba, smlouva na dobu neurčitou, výplata do 9. v měsíci, příplatky za víkendy, noční práci a svátky, 4 týdny dovolené + 5 family days, zvýhodněné stravování, slevy v našich kavárnách a restauracích (BURGER KING, STARBUCKS, KFC, PIZZA HUT), tarif O2 Family, možnost rozvoje na manažerské pozice

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 720021984

E-mail : lvohnicka@gmail.com

Osoba : Michaela Endálová

Super práce na HPP – 140Kč/hod – KFC Praha Arkády Pankrác

volná místa | 30.01 21:46 - 2020

Chuť učit se novým věcem, Pozitivní energii, Odpovědnost

Nabízímeme :

Bonus za doporučení kamaráda až 5 000 Kč do výplaty, 140 Kč/hod, flexibilní pracovní doba, smlouva na dobu neurčitou, výplata do 9. v měsíci, příplatky za víkendy, noční práci a svátky, 4 týdny dovolené + 5 family days, zvýhodněné stravování, slevy v našich kavárnách a restauracích (BURGER KING, STARBUCKS, KFC, PIZZA HUT), tarif O2 Family, možnost rozvoje na manažerské pozice

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 720021984

E-mail : lvohnicka@gmail.com

Osoba : Lucie Vohnická

Pomocná kuchařka

volná místa | 30.01 21:23 - 2020

Dobrý večer,nabízíme práci pomocné kuchařky v malé rodinné MŠ na Praze 10.Práce na zkrácený úvazek 6,5 hodiny od 7 do 13:30.Plat 16.000,Nástup co nejdříve.

Město : Praha

E-mail : kucharka.skolka@seznam.cz

Účetní

volná místa | 30.01 16:38 - 2020

Hledáme šikovnou účetní s pozitivním přístupem ke kolektivu. Pracovní poměr HPP Vzdělání: ÚSO s maturitou. Požadavky: nutná min. 2letá praxe na pozici účetní, výhodou znalost práce v oboru příspěvkové organizace. náplň práce: kompletní zpracování účetní agendy příspěvkové organizace - pokladna, vydané a přijaté faktury, banka, majetek,práce související se závěrkou, personální a mzdové záležitosti pro 5 zaměstnanců. znalost práce v oboru příspěvkové organizace výhodou. Nástup od 1.4. (případně v únoru či březnu s možností zaučení)

Nabízímeme :

Nabízíme: jistotu stálého pracovního místa v příspěvkové organizaci města (Kulturní středisko ve Kdyni),plat dle tabulek + osobní ohodnocení,stravenky, příspěvek na dovolenou z fondu FKSP, 25 dní dovolené, možnost práce z domova dle dohody, částečně pružnou pracovní dobu,vstupenky na kulturní pořady zdarma,vstřícný přístup vedení k potřebám pracujících maminek/tatínků. Pokud nová kolegyně/kolega budou docházet k zaučení již nyní - čas strávený zaučením proplatíme. V případě zájmu zašlete životopis na výše uvedenou e-mailovou adresu.

Město : Domažlice

Kraj : Plzeňský

E-mail : hvezda@mkskdyne.cz

Web : www.mkskdyne.cz

Osoba : Jana Podskalská

Sales manager

volná místa | 30.01 14:20 - 2020

Moravský Softwarehouse hledá zkušeného kolegu/kolegyni na pozici Sales manager! Máte-li zkušenosti s obchodní činností v oblasti vývoje software a hledáte-li širší prostor pro uplatnění svého obchodně-kreativního ducha, najdeme v Altair Software společnou řeč. Náš Sales manager je zároveň obchodníkem, marketingovým a business-konzultantem i architektem technologických řešení, která významně přesahují standardy běžných vývojářských agentur. Zaměřením společnosti Altair Software jsou především větší technologické celky, synchronizace nehomogenních systémů, digitalizace, softwarová automatizace, integrace a customizace MSD365, strojové čtení, neuronové sítě, cloudová řešení v MS Azure a též zakázkový vývoj webových a mobilních aplikací. Co vás na pozici čeká: aktivní vyhledávání nových obchodních kontaktů. osobní jednání s manažery velkých a středních firem identifikace a rozvoj obchodních příležitostí na úrovni konkrétních partnerů zajištění podkladů pro tvorbu nabídky a následné uzavření kontraktu plnění obchodního plánu, pravidelný reporting, porady a práce v CRM sebezdokonalování v oblasti obchodu a moderních technologiích  

Nabízímeme :

Co očekáváme my:  minimálně středoškolské vzdělání s maturitou praxi minimálně 2 roky na B2B obchodní pozici s prokazatelnými výsledky alespoň středně pokročilou úroveň orientace v oblasti vývoje software anglický jazyk úrovně nejméně B1 (další jazyk výhodou) obchodně-technické myšlení umění zaujmout, nadchnout a získat důvěru představivost, kreativitu a profesionální nadhled chuť a schopnost se rychle učit novým věcem sebevědomý tah na branku, ale i týmového ducha   Další informace:  práce na HPP fixní plat + příjemné provize firemní telefon a notebook po zapracování možnost služebního vozu různé menší firemní benefity (stravenky atp.) pružná pracovní doba školení se zaměřením na osobní rozvoj v oblasti IT technologií mladý a přátelský pracovní kolektiv (2x ročně vícedenní teambuilding)

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

E-mail : r.caha@altairgroup.eu

Web : https://www.altairgroup.eu/

Osoba : Roman Caha

obchodní asistent

volná místa | 30.01 14:19 - 2020

SŠ s maturitou schopnost se učit komunikativní práce na PC ( základy WORD, EXCEL,OUTLOOK) řidičský průkaz B

Nabízímeme :

nadstandartní plat zaškolení práci v příjemném kolektivu Možnost jako přivýdělek nebo DPP a DPČ

Město : NovýJičín

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 777446779

E-mail : marketa.vanova@bcas.cz

Osoba : Markéta Váňová

vedoucí prodejny

volná místa | 30.01 12:36 - 2020

Hledáme manažera(ku), který(á) má zkušenosti s vedením lidí, člověka, který by rád chtěl realizovat své nápady, člověka, který se dobře orientuje v produktech, které prodejna nabízí. Hlavní pracovní náplní je organizace chodu prodejny, jednání se zaměstnanci, dodavateli, hledání nových produktů do prodejny, včetně částečné přípravy administrativních podkladů pro účetní firmu.

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : petr.joudal@udzoudyho.cz

Web : www.udzoudyho.cz

Asistentka ředitele

volná místa | 30.01 11:29 - 2020

Základy podvojného účetnictví, program Pohoda, vedení pokladny, skladové hospodářství, objednávky, poptávky, solidnost, pracovní nasazení.

Nabízímeme :

Výhodný nákup sýrových produktů, ubytování.

Město : Ostrava

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 603 209 636

E-mail : pegrimek@milkov.cz

Osoba : Miroslav Pěgřimek

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.