Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

asistent pedagoga

volná místa | 01.11 09:28 - 2022

kvalifilaci, kladný vztah k dětem

Nabízímeme :

Práci asistenta pedagoga na plný úvazek s nástupem 1.12.2022 v mateřské škole na Praze 6.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 603251952

E-mail : reditelka@msparlerova.cz

Osoba : Monika Mothejzíková

učitelka MŠ

volná místa | 01.11 09:25 - 2022

Kvalifikaci, empatii a kladný vztah k práci s dětmi

Nabízímeme :

Práci učitelky na plný úvazek s nástupem od 1.12.2022 (možno i dříve). Školka se nachází v krásném prostředí poblíž Pražského hradu (Praha 6).

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 603251952

E-mail : reditelka@msparlerova.cz

Osoba : Monika Mothejzíková

pomocná síla

volná místa | 01.11 06:34 - 2022

Školní jídelna v Praze 9 přijme pomocnou sílu. Náplní práce je příprava pro výrobu pokrmů, mytí nádobí a úklid. Požadujeme zdravotní průkaz, vstupní prohlídku a čistý výpis z rejstříku trestů.

Nabízímeme :

Nabízíme práci v příjemném kolektivu na 5 hodin denně. Pracovní doba od 10 do 15 hodin. Nabídky pište na hana.kotrbata@litvinovska500.cz nebo volejte natelefon 286887224.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 286887224

E-mail : hana.kotrbata@litvinovska500.cz

Osoba : Kotrbatá

Vydělávej se Sellfies už dnes 31.10.!

volná místa | 31.10 23:57 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 31.10.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Liberecký

Kraj : Liberecký

Web : https://sellfies.com/

Vydělávej se Sellfies už dnes 30.10!

volná místa | 31.10 18:16 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 30.10.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Královéhradecký

Kraj : Královéhradecký

Web : https://sellfies.com/

Řidič/ka MKD

volná místa | 30.10 19:24 - 2022

Hledáme zkušeného a spolehlivého řidiče/ku na přepravy v kolečku mezi CZ - DE. Přepravy se opakují stále dokola. Víkendy volné. Průkaz základní ADR nutný . Možné dodělat.

Nabízímeme :

Dobré finanční podmínky. Nenáročná práce.

Město : Plzeň-město

Kraj : Plzeňský

Telefon : +420603215455

E-mail : adhajsman@seznam.cz

Prodavačka květin

volná místa | 29.10 19:12 - 2022

Zkušená v prodeji řezaných květin do prodejny v Kopřivnici

Nabízímeme :

Nabízíme práci na DPČ.

Město : NovýJičín

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : +420733241352

E-mail : manglenergizer@seznam.cz

Osoba : Josef Mangl

Vydělávej se Sellfies už dnes 28.10.!

volná místa | 28.10 22:28 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 28.10.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Karlovy Vary

Kraj : Karlovarský

Pečující osoba/průvodce pro děti v jeslích

volná místa | 27.10 21:10 - 2022

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Nadšení pro práci s dětmi Respektující přístup a komunikaci Odpovědnost, trpělivost, pečlivost Zájem o další rozvíjení se v oboru Proaktivní přístup k přípravě aktivit s dětmi Zájem o další rozvíjení se v oboru Výhodou bude, pokud budete umět Komunikovat v angličtině s dětmi i rodiči Zkušenosti s Montessori pedagogikou pro věk 0-3 výhodou

Nabízímeme :

Co vám můžeme nabídnout Stabilní zázemí organizace s mnohaletou zkušeností Přátelský kolektiv Stravování zdarma Osobní ohodnocení v případě proaktivního přístupu Hrazené další vzdělávání v oboru Nástup možný ihned

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 775020396

E-mail : reditelka@jesleskolky.cz

Web : www.jesleskolky.cz

Osoba : Martina Tesaříková

Poradce pro firemní klienty

volná místa | 27.10 11:54 - 2022

SŠ s maturitou, flexibilita

Nabízímeme :

Hledám obchodníka pro správu stávajících firemních klientů! Jsem zastáncem, že role manažera spočívá především v tom, aby se dokázal postarat o své lidi, dal jim dostatečnou důvěru a vytvořil jim vhodné prostředí pro práci. Co Ti nabízím: o Roční podporu až 475 000. o Správu kmene firemních klientů a jeho rozšiřování (+ PROVIZE). o Časovou flexibilitu - starej se o svůj čas sám. o Buduj svůj brand s podporou stálé společnosti, která nezklame. o Mnoho dalších výhod Tě nemine. Co by Tě čekalo: o Společně nastavíme CÍLE - kolik si chceš vydělávat a jaké cesty k tomu využiješ. o Nasdílíme své dosavadní know-how. Jsi zvyklý vystupovat před klienty, vést schůzky a dělat analýzy potřeb klientů? Super. o V tom případě Ti rád svěřím portfolio, o které se budeš starat. Mé jméno je Tomáš a nyní rozšiřuji tým. Hledám někoho, kdo má ambice a chce růst. Celý svůj život se řídím mottem, že úspěch není klíčem ke spokojenosti. Spokojenost je klíčem k úspěchu. Pokud máte rádi to, co děláte, budete úspěšní. V tomto duchu také vedu svůj tým ke zdárnému úspěchu. Rozšiř si obzory a zavolej 774 862 987. Těším se na tebe. :-)

Město : NovýJičín

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 774862987

E-mail : tomas.mazur@generaliceska.cz

Osoba : Tomáš Mazur

Novinky, aktuality

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi
Tvoříme weby a eshopy, které fungují.