(nepovinné)

Kadeřnice

Spolehlivost

Nabízímeme :

Nabizim brigádu v kadeřnictví,Po-Čt od 9-18h,Pa max do 15h,sobota a neděle volno,

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 725758840

E-mail : v.radochova@seznam.cz

Zhodnocení

Dobrý den, ZHODNOTÍME VAŠE FINANCE s úrokem min 20 procent. Pro více informací pište na email pavel.paul.p@seznam.cz a nebo tel číslo 722258782.S pozdravem Dostál...

Kraj : Praha

Telefon : 722258782

E-mail : pavel.paul.p@seznam.cz

Učitelka MŠ

SŠ, Bc. nebo Mgr. v oboru předškolní pedagogika, čistý trestní rejstřík, samostatnost, flexibilitu.

Plný pracovní úvazek (dlouhodobý zástup za nemoc , RD a MD), vstřícné pracovní prostředí, 40 dnů dovolené, zaměstnanecké benefity, výkonnostní odměny. Plat v rozmezí 29 000 až 35 000 Kč.

Kraj : Praha

Telefon : 728125539

E-mail : reditelka@msnakorabe.cz

Web : www.msnakorabe.cz

Osoba : Mgr- Hana Francová

Zhodnocení finance

E-mail : Pavel.paul.p@seznam.cz

Stavbyvedoucí

Ve společnosti BARNA MAR, s. r. o. hledáme stavbyvedoucího pro náš projekt výstavby residence Barcelona: https://barcelonaresidence.cz/ V současnosti se jedná o výstavbu 25 bytů ve Frýdku-Místku. Požadujeme, aby uchazeč vlastnil autorizační razítko a dále požadujeme dlouhodobou spolupráci (minimálně 3 roky)

Dlouhodobou spolupráci Nadstandardní finanční ohodnocení Osobní růst v mezinárodní firmě

Město : Frýdek-Místek

Kraj : Moravskoslezský

E-mail : michaela@barcelonaresidence.cz

Osoba : Michaela Richterová

Obsluha řezacího stroje

Náplň práce: -obsluha řezacího stroje -manipulace s ručním elektrickým jeřábem (zaučení zajištěno) Místo výkonu: okr.Humpolec Co požadujeme: -ochota pracovat ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu -základní znalost na PC – výkazy práce -znalost českého jazyka Mzda: -nástup 145Kč/hod, po 3 měsících 180Kč/hod, po 6 měsících 190Kč/hod Směnnost: -3 směnný nebo nepřetržitý provoz Nástup: -listopad 2020 Benefity: -příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč -zajištěné ubytování -odměny za doporučení dalších zaměstnanců

Město : Pelhřimov

Kraj : Vysočina

Telefon : 800101301

E-mail : callcentrum@rs-ig.com

Web : Petrská 1168/29

Osoba : Eva Čejková

Operátor výroby – automotive

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice Náplň práce: - obsluha stroje se základní znalostí práce na PC - 3 směnný provoz Co požadujeme: - uživatelská znalost práce na PC - praxe v automotive výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - ochota přestěhovat se do Českých Budějovic Mzda: - 135 Kč/hod nástup - od 2. měsíce výkonnostní prémie až 5.400 Kč/měsíc - odměna za docházku 1.500 Kč/měsíc Nástup: - listopad 2020 Benefity: - práce v čistém prostředí - zajištění přepravy na pracoviště, případně ubytování nebo pomoc s přestěhováním - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc - pravidelné navyšování mzdy podle výkonu (tarifní stupně)

Město : Český Krumlov

Kraj : Jihočeský

Inspektor / specialista bezpečnosti strojů

● technické vzdělání ukončené minimálně maturitou, VŠ samozřejmě také vítáni ● komunikativnost a příjemné vystupování ● ochotu cestovat -­ budeš jezdit za našimi zákazníky ● ŘP skupiny B ● flexibilitu ­- pracujeme pro velké firmy a každá má jiné požadavky ● ochotu učit se novým věcem, protože Tvůj rozvoj je pro nás prioritou ● základy AJ, NJ je plusem

Práci, která bude spočívat především v kontrole strojů a výrobních linek a posuzování jejich bezpečnosti u našich zákazníků jako je třeba Škoda Auto nebo Aero Vodochody, BMW ● přátelské a pohodové pracovní prostředí malé firmy ● práci co má smysl ● profesní růst pod vedením zkušených kolegů ● motivující platové ohodnocení 35000-40000,- ● pracovní doba 39 hodin týdně ● sick days ● telefon s firemním paušálem vč. internetu i pro osobní použití ● notebook ● týden dovolené navíc ? celkem 25 dnů dovolené ● občerstvení na pracovišti

Město : Beroun

Kraj : Středočeský

Web : www.cpsservis.cz

Osoba : prace@cpsservis.cz

+PŘIVÝDĚLEK Pro maminky na mateřské+

Pracujte odkudkoliv z ČR.Hledáte práci na pár hodin denně?Mít volno kdy potřebujete?Práce z domova + tel+pc a okamžité výdělky na Váš účet.+PŘIVÝDĚLEK Pro maminky na mateřské+ Žádný podomní prodej,prodej dle katalogu, dealerství ani osobní schůzky.Více info dole Pracujeme na přirozeném hubnutí s klienty.Pojďme pomáhat,těm co to potřebují a ještě mít zaplaceno..

Ohodnocení jasně dané podle výkonu:)Platba na účet,časovou flexibilitu...A jiné výhody

Město : Středočeský

Web : www.privydelekzdomova.cz/prozdravi/pm

Osoba : Jana

PROJEKTANT

SŠ stavebního směru, uživatelská znalost práce v programu ArchiCAD, AutoCAD, uživatelská znalost práce v MS Office, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, praxe není podmínkou

zajímavou a perspektivní práci v projekční společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, práce na plný pracovní úvazek ? pracovní smlouva. Po zapracování možnost smlouvy na dobu neurčitou.

Město : Jindřichův Hradec

E-mail : asistentka@nk-at.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.