(nepovinné)

Nabízím stavební práce

Nabízímeme :

Nabízímeme : Stavební práce,zednické, sádrokartony,topenářské,fasádní,malířské.Renovace koupelen.Vyklízení objektů,zámkové dlažby.Cena dohodou. Město : Nymburk Kraj : Středočeský Telefon : 722185961 E-mail : 1585t@seznam.cz Osoba : Tonda

Město : Nymburk

Kraj : Středočeský

Telefon : 722185961

E-mail : 1585t&seznam.cz

Osoba : Tonda

Dětská skupina na Praze 4 pro 24 dětí od 1-5 let hledá pedagoga/pedagožku.

Náplň práce:
⦁ přímá pedagogická činnost
⦁ tvorba TVP
⦁ podílení se na přípravě akcí dětské skupiny
⦁ pravidelná evaluace dětí
⦁ vedení kroužku

Požadujeme:
⦁ min. SŠ pedagogické vzdělání pro MŠ
⦁ anglický jazyk výhodou
⦁ vstřícný vztah k menším dětem
⦁ kvalitní komunikační dovednosti ve vztahu k dětem, rodičům i kolegům

Nabízíme:
⦁ pracovní smlouva na HPP
⦁ dovolená dle ZP, sick days, strava na pracovišti zdarma, MultiSport karta
⦁ příspěvek na další vzdělání
⦁ firemní akce
⦁ stabilní zázemí společnosti s historií na trhu

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email chadimova@firemniskolky.cz.
Pro více informací volejte na telefon 773 665 885.

Město : Praha

Telefon : 773665885

E-mail : chadimova@firemniskolky.cz

Brigáda na třídění papíru

Na pracoviště v Olomouci hledáme brigádníky na třídění papíru. Jedná se o ruční třídění papíru na provoze (částečně venkovní prostředí = přístřešek). * pracovní doba: 6-14 hod, pondělí až pátek * spolehlivost, zodpovědnost

* DPP 105 Kč/hod * výplatu mzdy do 15. dne na účet Práce je svojí povahou vhodná pro muže.

Město : Olomoucký

Kraj : Olomoucký

Telefon : 725 515 499

E-mail : katerina.stepova@suez.com

Osoba : Kateřina Štěpová

Banka vám pomůže realizovat vaše sny

Půjčky pro chudéNabízím vám financování a dokonce i finanční půjčky mezi jednotlivci za přiměřenou cenu na opotřebení se zárukou, pokud máte zájem o můj návrh, laskavě se obraťte na mě, abyste se dozvěděli více o podmínkách, které je třeba splnit dříve získání financování.

Město : Jindřichův Hradec

Kraj : Jihočeský

E-mail : servicederegine@gmail.com

Psycholog

Pracovní poměr - po zkušební době služební Psycholog zařazení: Oddělení psychologických služeb, Odbor personální, Krajské ředitelství policie Zlínského kraje platový výměr: 12. platová třída dle NV č. 564/2009 náplň práce: provádění psychodiagnostických vyšetření v rámci personálního výběru u policie, poskytování poradenských služeb a krizové intervence, lektorská činnost, spolupráce při rozvoji manažerských dovedností a zlepšování atmosféry v pracovních týmech kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, obor psychologie, řidičský průkaz sk. B (aktivně) vítány: praktické zkušenosti s užíváním psychodiagnostických metod, výcvik a zkušenosti v krizové intervenci místo výkonu práce: Zlín termín pro zaslání motivačního dopisu a životopisu: 1.12.2019 předpokládaný nástup: 1.12. 2019 nebo dle dohody Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Měrková, tel. č. 702 015 817 Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na adresu: denisa.merkova@pcr.cz nebo na krpz.op.podatelna@pcr.cz.

Město : Zlín

Kraj : Zlínský

Ostraha obchodů s oblečením

Do obchodů s módou hledáme nové zaměstnanace na pozici ostrahy ( strážné a detektivy). Požadujeme spolehlivost a čistý trestní rejstřík

Hodinová mzda od 110-130 Kč/hodinu. Odměny za dobrou práci a finanční bonusy za záchyty. 11 a 12 hodinové směny. Možnost upravení rozpisu směn dle vlastní potřeby. Pomoc se zajištěním ubytování.

Kraj : Praha

Telefon : 777100360

E-mail : vipguard@email.cz

Nabízíme místo učitelky MŠ

Mateřská škola Čakovice I nabízí místo učitelky v MŠ, úvazek 1, nástup možný ihned, nebo dle dohody.
I pro nekvalifikovanou paní učitelku - nutné středoškolské vzdělání ukončené mat. zkouškou.

Město : Praha

Telefon : 739016447

E-mail : ms.cakovice@seznam.cz

Jama spedd

Zdravím prijmu řidiče skupiny c+e na jízdy vnitro škoda měsíční výdělek 38 tisíc možnost i většího výdělku na této trase České Velenice Škoda Kvasiny Spolehlive jednání k zaměstnanci samozřejmě k zákazníkovi .Firma má slušnou historii . Vozidla Daf . Volejte 722094343 . Na komentáře nehledte pojďte si vydělat a každý den buďte doma s rodinou a dětmi . Trasa je České Velenice Jindřichův Hradec Pelhřimov Humpolce Havl Brod a z Havl Brodu možnost Směr Čáslav nebo Zdirec nad Doubravou a na Pardubice Hradec Králové Kvasiny . Tak neváhejte volejte 722094343 Jednatel a Majitel Firmy Jama Speed S.R.O Filip Linka

Město : Kolín

Telefon : 722094343

Osoba : Filip Linka

Jama spedd

Zdravím prijmu řidiče skupiny c+e na jízdy vnitro škoda měsíční výdělek 38 tisíc možnost i většího výdělku na této trase České Velenice Škoda Kvasiny Spolehlive jednání k zaměstnanci samozřejmě k zákazníkovi .Firma má slušnou historii . Vozidla Daf . Volejte 722094343 . Na komentáře nehledte pojďte si vydělat a každý den buďte doma s rodinou a dětmi . Trasa je České Velenice Jindřichův Hradec Pelhřimov Humpolce Havl Brod a z Havl Brodu možnost Směr Čáslav nebo Zdirec nad Doubravou a na Pardubice Hradec Králové Kvasiny . Tak neváhejte volejte 722094343 Jednatel a Majitel Firmy Jama Speed S.R.O Filip Linka nebo aspoň sdílejte děkují moc

Půjčky do země. krizová půjčka.

Pomozte realizovat své sny (půjčka) Potřebujete rychlou půjčku mezi jednotlivci, v naléhavých případech, na projekt nákupu, půjčku nebo osobní půjčku ... Jste uvízl v zakázaném bankovnictví, navrhuji půjčky soukromé osoby v krátkodobém a dlouhodobém horizontu, v rozmezí od 5 000 do 8 500 000 EUR.

Město : Bruntál

Kraj : Moravskoslezský