(nepovinné)

Pomocné stavební práce

Zařazení do 3-4 členné pracovní skupiny, pomocné stavební práce Požadujeme Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita

Nabízímeme :

Zapracování do zkušeného kolektivu Pracovní růst Odměny za dodržení spolehlivosti DATUM NÁSTUPU: Ihned MZDA: 80-120 Kč/hodina POČET MÍST: 6 ÚVAZEK: Plný VHODNÉ TAKÉ PRO:Absolventi, OSVČ MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ:Vyučen FIRMA: STAVBY 4YOU s.r.o. ZADAVATEL: Martin Tesarčík LOKALITA: Frýdek-Místek

Město : Frýdek-Místek

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 737 652 950

Osoba : Martin Tesarčík

Řemeslník - zednické práce

Zařazení do 3-4 členné pracovní skupiny, řemeslník, zednické práce zednické řemeslné práce všeobecné řemeslné práce Požadujeme Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita základní pracovní dovednosti v oboru

Zapracování do zkušeného kolektivu Pracovní růst Odměny za dodržení požadavků DATUM NÁSTUPU: Ihned MZDA: 120-200 Kč/hodina POČET MÍST: 4 ÚVAZEK: Plný VHODNÉ TAKÉ PRO: Absolventi, OSVČ MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ:Vyučen FIRMA: STAVBY 4YOU s.r.o. ZADAVATEL: Martin Tesarčík LOKALITA: Frýdek-Místek

KFC AIRPORT přijme nové posily do týmu!

Momentálně hledáme nové parťáky na plný úvazek od 117 Kč/hod a na brigádu od 102 Kč/hod na pozice – KUCHAŘ, který bude zpracovávat naše čerstvé maso dle originální receptury, PŘÍPRAVA PRODUKTŮ, kde se připravují sendviče a přílohy a OBSLUHA HOSTŮ, kde budeš poskytovat ten nejlepší zákaznický servis. Čeká Tě u nás naprosto unikátní firemní kultura, ve které je „všechno možné“. Jednáme na rovinu, za poctivou práci dostaneš poctivou odměnu a vždy i něco navíc! Vážíme si našich zaměstnanců a dodržujeme závazek k lidem. Pokud i Ty sdílíš stejné hodnoty, nejspíš nám to bude klapat :-) Co u nás můžeš získat: - Smlouvu na dobu NEURČITOU a jistotu mzdy na účtu vždy do 9. dne v měsíci - Spropitné a bonusy dle výkonu - Příplatky za práci v noci 10%, o víkendech 10%, ve svátky 100% - Možnost navýšení mzdy od druhého měsíce zaměstnání - Širokou škálu firemních benefitů – zvýhodněné tarify O2 Family, výhody v rámci našich značek po celém světě (KFC, Starbucks, Burger King), jídlo na směně za pár kaček (hladovět Tě rozhodně nenecháme :-)), odměnu za doporučení nových kolegů až 5000,- za každého, odměny v rámci různých soutěží (poukazy na volnočasové aktivity, ale třeba i tablet nebo dovolená!) - Možnost růstu na manažerské pozice - Týmové mimopracovní aktivity a párty Co bys měl splňovat: - Být týmovým hráčem - Být pozitivně orientovaný na hosty - Mít rád naše produkty a chtít se podílet na jejich přípravě - Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se

Kraj : Praha

E-mail : lucie.novakova@amrest.eu

Osoba : Lucie Nováková

Nabídka volné pozice učitelky/le v MŠ

Nabízím volnou pozici předškolního pedagoga na školní rok 2018/2019 v MŠ Šluknovská, Praha 9. Nástup možný 27.8.2018
Požaduji kvalifikaci v souladu se zákonem o pedagogických pracovních.

Město : Praha

Telefon : 286880591, 725914420

E-mail : info@mssluknovska.cz

Web : www.mssluknovska.cz

pedagog/průvodce v lesní mateřské škole

 Vzdělání odpovídající Zákonu o pedagogických pracovnících  Kladný vztah k dětem a přírodě  Kreativitu a tvořivost  Komunikativnost a schopnost práce v týmu  Dobrou fyzickou a psychickou kondici, umožňující celodenní pobyt v přírodě

Pracovní úvazek na 2 -3 dny v týdnu, 8 hodin denně  Zázemí ve vytápěné jurtě  Pestrou, kreativní práci v příjemném prostředí zvolských a okolních lesů  Přátelský kolektiv průvodců  Možnost vzdělávání se v oboru lesní pedagogiky a navazujících oblastí  Možnost rozšíření úvazku v budoucnosti

Město : Praha-západ

Kraj : Středočeský

E-mail : skritek.pohadka@atlas.cz

Web : www.skritek-pohadka.cz

Osoba : Martina Švejdová

Asistent pedagoga

FZŠ a MŠ BarrandovII, pracoviště
MŠ Peškova 963 přijme od 1.9.2018 asistenta pedagoga na plný úvazek.

CV zasílejte na:ms.peskova@seznam.cz

Město : Praha

Telefon : 251810593

E-mail : ms.peskova@seznam.cz

Web : www.fzsbarr.cz

Učitelka do soukromé mateřské školky

Hledáme učitelku do soukromé Montessori školky na Praze 13. Požadujeme pedagogické vzdělání, Montessori kurz (AMI výhodou), příjemné vystupování, spolehlivost. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, v příjemném kolektivu. Plat 28 000 - 30 000 tis čistého, nástup od září 2018.

Město : Praha

E-mail : info@skolicka-hvezdicka.cz

Web : www.centrum-hvezdicka.cz

Soukromá ZŠ Integrál pro žáky se SPU,s.r.o

Učitele/ku matematiky min. 6 hodin týdně zástup za MD (možno i v kombinaci s Vv)a učitelku I. stupně se speciálně pedagogickým vzděláním. Nástup 1.8.2018. CV zasílejte na reditel@skolaintegral.cz do 13.4.2018.

Zdravé školní klima, malý počet žáků ve třídách, vstřícný a spolupracující kolektiv.

Kraj : Praha

Telefon : 224253470

E-mail : reditel@skolaintegral.c

Web : skolaintegral.cz

Kvalifikovaná paní učitelka do MŠ

Hledáme kvalifikovanou paní učitelku

jsme česko-anglické alternativní jesle a školka v Dolních Břežanech (okr. Praha - západ) v krásné vilce se zahradou u lesa. Zařízení je určeno dětem od 6 měsíců do 6 let mix montessori, lesní školky a waldorfské. Učíme děti všemu podstatnému a také milovat Zemi, zvířátka, přírodu a sami sebe.

Náplň práce:

· tvorba vzdělávacích plánů

· kvalifikovaná péče o děti ve věku 3-6 let, aktivní plánování a účast na denním programu

· komunikace s rodiči (osobně ve školce při předávání dětí, emailem, telefonicky), s učiteli (plánování programu a výletů)

· příprava denního programu školky - vymýšlení, plánování a organizace výletů a aktivit - zajištění personálu, dopravy a pomůcek na výlety, aktivity a besídky

· administrativní činnosti spojené s docházkou dětí (sledování docházky atd.)

Požadavky:

· minimálně střední vzdělání pedagogického či jiného blízkého oboru

· zkušenosti z obdobné pozice (cizojazyčná zařízení výhodou nikoliv podmínkou)

· aktivní znalost anglického jazyka

· hra na hudební nástroj výhodou

· výborný a vřelý vztah k dětem a zkušenosti s prací s nimi (min. 3 roky)

· výborné komunikační, organizační, manažerské a prezentační schopnosti

· reprezentativní vystupování

· spolehlivost, zodpovědnost, pro-aktivita, kreativita, chuť do práce

Město : Praha

Telefon : 777533592

E-mail : k.krupkova@skolicka-ctyrlistek.cz

Web : www.skolicka-ctyrlistek.cz

Paní na úklid MŠ

Mateřská škola v Praze 5 přijme paní na odpolední úklid, vhodné i pro aktivní důchodkyni. Práce na hlavní pracovní poměr, úvazek 0,7.
Nástup možný ihned.

Město : Praha

Telefon : 731863163