(nepovinné)

PRACOVNÍK OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA

Posilujeme náš tým na obchodním místě v Praze 8 - Karlín! Hledáme ambiciózní kolegy a kolegyně, kteří si chtějí vydělávat velké peníze, rozvinout své obchodní dovednosti a vědí, že práce obchodníka není jen osmihodinová směna. Náplň práce: servis a obsluha stávajících klientů v obchodní kanceláři, profesionální finanční poradenství, péče o nové klienty, administrativa související s obchodní činností. Dostanete komplexní zaučení, firemní podporu, zajímavé finanční ohodnocení. Velmi pestrá a zajímavá práce vhodná pro dynamické lidi (vhodné i pro absolventy). Co od Vás očekáváme? Minimálně SOU s maturitou, čistý trestní rejstřík. Chuť dále se vzdělávat a odborné růst. Zdravé sebevědomí a samostatnost. Příjemné vystupování a proklientský přístup. Cílevědomost a zájem o sebevzdělávání.

Nabízímeme :

Co Vám nabídneme? Zázemí stabilní a silné společnosti. Atraktivní finanční odměnu (fix + odměna za výkon) a prestižní benefity pro nejlepší. Možnost přímo ovlivnit výši svého výdělku. Vzdělání, kterým získáte orientaci ve světě financí a stanete se odborníkem. Příležitost pro osobní i kariérní rozvoj. Osobní přístup a podporu manažera obchodního týmu. Nejširší portfolio produktů pod jednou značkou.

Kraj : Praha

Okamžitá nabídka půjček

Nabízíme půjčku s nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%(abdullatifjameel120@gmail.com) Požádejte o rychlý a pohodlný úvěr na zaplacení účtů a zahájení nového podnikání nebo refinancování svých projektů s levnější úrokovou sazbou ve výši 3%, máte nízké kreditní skóre a zjistíte, že je obtížné získat kapitálový úvěr od místních bank a další finanční instituce? Zde je vaše šance získat půjčku od naší organizace. Nabízíme půjčky jednotlivcům pro následující účely a další. Osobní úvěr, obchodní expanze, start-up podnikání, vzdělávání, konsolidace dluhu, půjčky peněz. Kontaktujte nás dnes e-mailem: abdullatifjameel120@gmail.com

Město : Praha

E-mail : abdullatifjameel120@gmail.com

volná místa | 08:28 20.04.2018

Potřebujete nouzový úvěr? kontaktujte nás prosím na adrese: abdullatifjameel120@gmail.com

Jsme týmem lidí s profesionálně vyškoleným personálem, který se o vás postará finančně. Garantujeme rychlé vypořádání vašeho kreditu s vysokou spokojeností. Naše finance jsou vám plně k dispozici za velmi výhodnou úrokovou sazbu 3% a splátkový kalendář 1 až 30 let v závislosti na výši úvěru. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: abdullatifjameel120@gmail.com

Osoba : Abdul-Latif Jameel

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Město : Pardubice

Kraj : Pardubický

Telefon : 727921815

E-mail : geislerova@pavmart-psv.cz

Osoba : Nikola Geislerová

ZŠ Rakovského přijme od nového šk.roku 2018/19

ZŠ Rakovského v Praze 12 Modřanech přijme od nového školního roku 2018/19 zaměstnance na pozice:
1. Učitel/ka pro I.stupeň
2. Vychovatel/ka do ŠD

Osobní pohovor nutný.
Děkujeme za nabídky.

Město : Praha

Telefon : 775444616

E-mail : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz

Potřebujete naléhavé peníze? Můžeme pomoci!

Úvěru zpracováváme zcela zdarma. Všechny podmínky uvedeme jasně a jasně. Platíme za váš účet do 24 hodin. Aplikace e-mailem. Výhody: rychlé a snadné provedení Předčasná splátková opce s vysokými úrokovými úsporami zdarma Spolehliví klienti vracejí část úroků Možnost po 3 měsících prodloužení úvěru Nabízíme také splácení splátek v případě nutnosti Úvěr je vhodný pro klienty bez provedení, podnikatelé, samostatně výdělečně činné matky na MD a důchodci. Zavolejte nebo emailem a budeme vás kontaktovat. Práce pro jednoho věřitele. insloanoffer@gmail.com

Město : Praha

Telefon : 4035465767

E-mail : insloanoffer@gmail.com

Hledáme milou paní učitelku, chůvu

Hledáme milou tetu (s aprobací učitelka MŠ, chůva) do malé DS v Praze. Požadujeme milé, vstřícné a přátelské vystupování a chuť pracovat s dětmi od 1,5 do 3,5 let věku. Nástup od 1.6. na DPP. V případě oboustranné spokojenosti HPP od 1.9.2018.

Město : Praha

E-mail : skolkapraha5@seznam.cz

Kosmetička

Do zavedeného kosmetického studia v Praze Uhříněvsi hledáme zkušenou kosmetičku. Požadavky: - praxe (zkušená kosmetička) - šikovné ruce :-) - milý přístup - vlastní klientela výhodou, ale nikoliv podmínkou:-) . Klientelu máme.

- práci ve skvělém kolektivu - zavedené studio s vlastní klientelou ( 20 let) - studio se nachází v centru Uhřínevse - dostupnost autem, MHD bez problémů:-) - mladý optimistický kolektiv ( kolegyně pro: nehty, pedikůra, kosmetika, recepční, majitelka atd.) - pracujeme s výbornou kosmetikou Jansen - nástup možný ihned Ozvěte se nám, chceme o Vás vědět. Nebo nás příjďte navštívit:-) Na spolupráci se dohodneme. Mzdové podmínky - dohodou. Volejte pro dojednání. Kontakt: Alice Kolářová 602 138 818 kolarova.alice@gmail.com

Kraj : Praha

Telefon : 602138818

E-mail : kolarova.alice@gmail.com

Web : www.akstudio.eu

Osoba : Alice Kolářová

Kosmetička

- zkušená kosmetička - šikovné ruce - nástup ihned

- práci v kosmetickém studiu- Uhříněves, Praha - skvělý kolektiv - dále v týmu holky na nehty, pedikůru, masáže, recepční, majitelka - zavedené studio - 20 let praxe - práce v centru Uhřínevse - snadný dojezd autem nebo MHD - rychlé zaučení/zaškolení - nástup možný ihned

Kraj : Praha

Telefon : 7377483350

E-mail : simeckova@lsevent.net

Osoba : Šimečková Lenka

Uklizeč,ka

Sanitárni uklizeč od 5:00h do 8:00h.miti toalet vitíráni uriraní prachu a pod.Pohořelice Brno venkov ul.Průmyslová

80kč čistého na hodinu.

Město : Brno-venkov

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 731009974

E-mail : charlie.poupa@gmail.com