(nepovinné)

Dělník ve výrobě hliníkových oken

Manuální zručnost, spolehlivost

Nabízímeme :

Práce ve výrobě hliníkových oken, dveří a fasád v Orlové. Pouze ranní směny. Nabízíme náborový příspěvek, 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování a práci ve vytápěné hale v příjemném pracovním prostředí.

Město : Moravskoslezský

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : +420736614236

E-mail : sekretariat@tolfin.cz

Osoba : Monika Golombová

Technik údržby administrativního objektu

Náplň práce: - Práce na plný úvazek PO-PÁ (7:00-15:30, nebo střídavě 10:30-19:00) - Odpovědnost za technický stav objektu - Zajištění provozu technologických celků - Plnění preventivního plánu údržby - Odstraňování závad, drobné opravy Požadujeme: - Manuální zručnost - ŘP sk. B - Základní práce na PC - Praxe na obdobné pozici výhodou

- 25 dní dovolené - Pracovní oděv a obuv - Stravenky v hodnotě 80 Kč/den (55% příspěvek zaměstnavatele) - Příspěvek na MHD

Kraj : Praha

E-mail : havlicek@spectrumfm.cz

Pomocná kuchařka

Chuť pracovat v kuchyni, běžné práce okolo přípravy stravy,mytí nádobí a úklid.

Dlouhodobý zástup za nemoc do budoucna s možností HPP. Závodní stravování, benefity FKSP.

Kraj : Praha

Telefon : 739518479

E-mail : dapeka@seznam.cz

Osoba : Dana Pekařová

SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ

Staňte se součástí firmy s dlouholetou historií a pohodovým kolektivem! Informace o pracovním místě • 2 směnný provoz (ranní a odpolední), VOLNÉ VÍKENDY! • svařovací práce (železo, nerez, pozink) • zajímavá práce ve výrobě mobilních čerpadel Požadujeme • praxe na pozici svářeče • znalost čtení technické dokumentace • ochota pracovat na 2směnný provoz v našem výrobním závodě v Bělotíně • pečlivost, zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody, benefity ? Měsíční odměny + příplatek za odpolední směnu ? Měsíční absenční odměny ? 13. plat ? Příspěvek na dopravu do práce i z práce ? Příspěvek na stravu, výběr ze 4 obědů ? 25 dní dovolené ročně ? Příspěvek na penzijní připojištění po 1. roce ve společnosti ? Pitný režim na pracovišti - voda, soda, káva, čaj, čokoláda zdarma ? Firemní akce (letní fotbal, dětský den, vánoční večírek...) ? Ovocná středa (jednou týdně ovoce zdarma) ? Zvýhodněné ceny ve výdejním automatu (bagety, nápoje,...)

Město : Přerov

Kraj : Olomoucký

Telefon : 778449457

E-mail : phorakova@bbahranice.cz

Web : www.bbapumps.cz

Osoba : Petra Horáková

KONTROLOR KVALITY S AJ NEBO NJ - STROJÍRENSTVÍ

Očekáváme od Vás:  SŠ vzdělání ideálně technického zaměření  praxi na pozici konstruktér, technik výhodou  pokročilou znalost AJ nebo NJ podmínkou  zkušenost z oblasti měření, svařování nebo z oblasti pneumatických a hydraulických systémů vítána  orientaci ve výkresové dokumentaci  člověka pečlivého a zodpovědného, který je držitelem řidičského oprávnění

Nabízíme:  práci pro tradiční ale zároveň velmi inovativní značku  moderní pracovní prostředí  5 dnů dovolené navíc  den placeného volna po očkování vakcínou proti COVID-19  hrazené očkování proti chřipce  jednosměnný provoz  pružnou pracovní dobu na vybraných pozicích  příspěvek na stravování  možnost příspěvku na penzijního připojištění  možnost osobního a profesního

Město : Blansko

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 601333037

E-mail : andrea.rybarova@otto-junker.com

Osoba : Andrea Rybářová

Učitel 1. stupně

Učitele na 1. stupeň na 0,3 úvazku.

Město : Pardubice

Kraj : Pardubický

Telefon : 604736661

E-mail : zs.ceperka@volny.cz

Osoba : Lenka Burešová

Strážný / vrátný / recepční

Přijmeme kolegu na ostrahu objektu stavby v místě Klášter Hradiště n. Jizerou. Převážně noční směny, vhodné i pro OZP.

Město : Mladá Boleslav

Kraj : Středočeský

Telefon : 735 150 735

E-mail : jaroslav.benes@nero-security.cz

Osoba : Beneš

Učitelka MŠ

Hledáme novou paní učitelku/le do našeho týmu. Naše školka již 20 let pracuje ve vzdělávacím programu Začít spolu. Pokud máš chuť pracovat v "neobvyklé státní školce", je to šance přímo pro tebe. Máme smíšené třídy od 3 do 7 let. Spolupráce s rodiči je pro nás prioritou. Každý den pracujeme s dětmi v centrech aktivit. Součástí školky je krásná zahrada. V blízkém okolí se nachází Prokopské údolí nebo Chuchelský háj, kam s dětmi chodíme na výlety. Naše třídy jsou prostorné, vybavené novými hračkami a pomůckami. Nástup od 26. 8. 2022. www.mskurandove.cz Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: Požadujeme nejlépe kvalifikaci dle školského zákona, případně je pozice vhodná i pro dálkově studující uchazeče, vše je o domluvě. Dále znalost českého jazyka, chuť pracovat s dětmi, týmovou spolupráci a ochotu na sobě pracovat. Výhodou bude, pokud budete umět: Zkušenosti v programu Začít spolu jsou výhodou, ale případně tě všechno naučíme.

Co vám můžeme nabídnout: Plat dle tabulkového zařazení (30 tis. - 35 tis.), odměny dle tvého pracovního nasazení, stravování ve školce s příspěvkem FKSP, vstřícné vedení školy. Nové zážitky a zkušenosti v programu Začít spolu, další vzdělávání, pracovní doba na pracovišti 31 hodin + účast na akcích pro děti, 40 dnů dovolené a 12 dní samostudia. Na každé třídě pomáhá asistent pedagoga + školní a dvojjazyčný asistent. K dispozici je wi-fi na třídách a třídní notebook.

Kraj : Praha

Telefon : 725811833

E-mail : info@mskurandove.cz

Web : www.mskurandove.cz

Osoba : Lenka Pitlounová

Učitelka mateřské školy

Hledáme do našeho kolektivu kvalifikovanou a spolehlivou paní učitelku, která má ráda práci s dětmi.

- práci v příjemném kolektivu mateřské školy - 31 hodinový úvazek (24 hodin u dětí) - od září 2023 plný úvazek - benefity - příspěvek na stravné, obuv, penzijní spoření a další

Kraj : Praha

E-mail : msvlasakova@seznam.cz

Web : www.msmotylek.com

Novinky, aktuality

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi