(nepovinné)

Ranní směny v KFC Kačerov

Ochota učit se novým věcem Přátelskost Odpovědnost

Nabízímeme :

Práce v přátelském kolektivu Možnost plánování směn Garantované datum výplaty k 9. v měsíci Příplatky za víkend 10% Příplatky za svátky 100% Zvýhodněné stravování Sleva do našich ostatních restaurací a kaváren (Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut) Výborná dopravní dostupnost Možnost kariérního růstu (vedoucí pozice, vedoucí směny, vedoucí restaurace) Spropitné Placené zaškolení 25 dní dovolené

Kraj : Praha

Telefon : 607031793

E-mail : 203082@amrest.eu

Web : Ke Garážím 1557/4

Ranní směny v KFC Chodov Gate

Ochota učit se novým věcem Odpovědnost Přátelskost

Smlouvu na dobu neurčitou a jistotu mzdy na účtu vždy do 9. dne v měsíci Spropitné Příplatek za práci v noci 10%, o víkendu 10% a o svátku 100% Možnost navýšení mzdy od třetího měsíce zaměstnání Jídlo na směně za pár kaček 25% zvýhodnění do našich restaurací po celém světě (KFC, Burger King, Starbucks, Pizza Hut) Flexibilní pracovní dobu přesně podle Tvých požadavků Příjemný kolektiv se spoustou firemních akcí Profesní rozvoj až na manažerské pozice

Kraj : Praha

Telefon : 724604213

E-mail : 203017@amrest.eu

Web : Walterovo náměstí, 329/3

Zednické a kopačske práce

Znalost zednických prací, kopačske práce, výkopové práce.

Nabízím práci zednické a výkopové práce více informací na tel: 604421699 David salvetr.

Kraj : Praha

Telefon : 604421699

E-mail : salvetrdavid@gmail.com

Osoba : David salvetr

Učitelka MŠ

Minimálně SŠ vzdělání v oboru předškolní pedagogika.

Zkrácený pracovní úvazek 0,5, stabilní pracovní dobu, pracovní benefity, atraktivní a vstřícné pracovní prostředí.

Kraj : Praha

Telefon : 728125539

E-mail : reditelka@msnakorabe.cz

Web : www.msnakorabe.cz

Osoba : Hana Francová

Učitelka Fosfa školky bez AJ 25.000,-Kč - 35.000,-Kč

- charakter a odbornost - zodpovědný přístup - disciplína - organizační a komunikační dovednosti, kreativita - zkušenosti se vzdělávacím systémem - hra na hudební nástroj, výtvarné a dramatické předpoklady výhodou - vztah k dětem Specifikace odbornosti: - SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání (zaměření humanitní, vzdělávání, zdravotnictví) - znalost AJ výhodou - znalost práce na PC - řidičský průkaz skupiny B

* Kapacita školky: 18 dětí - práci v dynamicky se rozvíjející české výrobně inovativní společnosti s působností ve více než 80 zemích světa, která usiluje o neustálý rozvoj svých lidí a budování spolupráce napříč týmy - vysoký standard vybavennosti školky (HABA). Součástí školky je dětské hřiště a nachází se v blízkosti lesa. - možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností - příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím vlastní Fosfa Univerzity - možnost profesního rozvoje a kariérního růstu - 5 týdnů dovolené - firemní stravování - firemní školku pro Vaše děti - firemní ubytování

Město : Břeclav

Kraj : Jihomoravský

Telefon : +420 519 306 240

Web : https://web.fosfa.cz/kariera-a-osobni-rozvoj/poslete-nam-svuj-zivotopis/

Osoba : Jitka Hubáčková

Online aukce

Dobrý den, online aukce, ve kterých můžete rychle, jednoduše a výhodně nakupovat a prodávat. To je aukční portál Kupananas. Potřebujete co nejvýhodněji koupit nebo prodat nemovitost, automobil či jiné spotřební zboží? Pak je pro vás Kupananas ideální příležitostí, jak proměnit vaše přání ve skutečnost. Odkaz: http://www.kupananas.cz/aff/a25ff747828eff438fc3faaebacc68e2 S pozdravem Dostál

Kraj : Praha

Telefon : 722258782

E-mail : pavel.paul.p@seznam.cz

Zhodnocení finance

Dobrý den, ZHODNOTÍME VAŠE FINANCE s úrokem min 20 procent. Pro více informací pište na email pavel.paul.p@seznam.cz a nebo tel číslo 722258782.S pozdravem Dostál...

E-mail : Pavel.paul.p@seznam.cz

Dělník ve výrobě

Místo výkonu práce: Jižní Čechy Náplň práce: - obsluha strojů a zařízení - 2-3 směnný provoz Co požadujeme: - pokud nejste z jižních Čech – ochota přestěhovat se – ubytování Vám zajistíme - stačí nám spolehlivost, chuť do práce a ochota učit se novým věcem, zbytek se naučíte u nás Mzda: - od 120 do 150 Kč/hod, v závislosti na praxi a zkušenostech - další příplatky a zvýhodnění se budou odvíjet od Vašeho nasazení a výkonu Nástup: – září 2020 Benefity: - jistý výdělek (máme široké portfolio klientů, pokud dojde k poklesu poptávky u jednoho klienta, můžeme Vám obratem nabídnout práci jinde). - zajištění přepravy na pracoviště (pokud nebude zajištěno ubytování v místě pracoviště). - výplata formou záloh pravidelně každý týden, možnost práce přesčas, placená dovolená je samozřejmost.

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

Telefon : 800101301

E-mail : callcentrum@rs-ig.com

Web : https://www.rs-tedy.com/

Osoba : Eva Čejková

Skladník – manipulant

Místo výkonu: jižní Čechy Náplň práce: - vyskladňování /naskladňování materiálu - obsluha manipulační techniky - skladové hospodářství - 3 směnný provoz Co požadujeme: - praxi ve skladu - zkušenost s manipulační technikou (zejména VZV) - výhodou Mzda: - nástup 130 Kč/hod Nástup: - září 2020 Benefity: - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč/odchozený měsíc - pomoc s relokací

Kontrolor

Náplň práce: -vizuální kontrola plastových dílů na výrobní hale Místo výkonu: Humpolec, Trutnov, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem Co požadujeme: -dobrý zdravotní stav bez omezení zraku -dobrá znalost českého jazyka (před nástupem písemný a praktický test) -flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost Mzda: 130-150 Kč/hod podle praxe a konkrétního zařazení Směnnost: -2 směny -3 směny -nepřetržitý provoz Nástup: V průběhu září 2020 dle dohody Benefity: -příspěvek na ubytování -pomoc se zajištěním ubytování v místě pracoviště -stabilní zaměstnání ( v případě poklesu zakázky jsme schopni Vám nabídnout jinou pracovní nabídku)

Město : Vysočina

Kraj : Vysočina

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256  >>

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.