Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Vydělávej se Sellfies už dnes 13.9.!

volná místa | 13.09 19:32 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 13.9.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Vysočina

Kraj : Vysočina

Web : https://sellfies.com/

Asistentka pedagoga

volná místa | 13.09 19:23 - 2022

Kladný vztah k dětem, spolehlivost,flexibilitu.

Nabízímeme :

Hledáme asistenta pedagoga na pracovní úvazek 0,75 ke zrakově postiženému dítěti. Nástup dle dohody. Platovou třídu 8.,benefity,příjemné prostředí,výkonnostní odměny. Prosíme zaslat CV.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 739768328

E-mail : reditelka@msbojasova.cz

Osoba : Věra Klímová

Vychovatel/ka ŠD

volná místa | 13.09 18:42 - 2022

Nabízímeme :

ZŠ Rakovského v Praze 12 Modřanech přijme od října 2022 vychovatele/ku do ŠD. Odpolední směna na 0, 7 úvazek. Děkujeme za nabídky.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 775444616

E-mail : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz

Osoba : Mgr. Pavel Nedbal

VŠEOBECNÁ SESTRA (Věznice Plzeň)

volná místa | 13.09 14:27 - 2022

trestní bezúhonnost, minimálně ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou ( + způsobilost k samostatnému výkonu povolání zdravotnického pracovníka).....Další informace: přímý kontakt s vězněnou osobou; pracovní doba (ranní od 6:00 hodin do 14:30 hodin, odpolední od 9:30 hodin do 18:00 hodin) NÁSTUP nejdříve od 1.12.2022, po absolvování přijímacího řízení

Nabízímeme :

platové ohodnocení v 10. platové třídě (od 39.990,- hrubého do 6 let započitatelné praxe), 200 hodin řádné dovolené + 40 hodin dodatkové dovolené + 5 dnů indispozičního volna, lékařskou péči, benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb

Město : Plzeň-město

Kraj : Plzeňský

Telefon : 377660380

E-mail : 11personalnioddeleni@vez.plz.justice.cz

Web : https://www.vscr.cz/organizacni-jednotky/veznice-plzen

Osoba : Linda Foldová

Operátor call centra

volná místa | 13.09 11:48 - 2022

důslednost a komunikativnost máš v malíčku naslouchání a pečlivost je tvá silná stránka chceš se učit novým věcem umíš rychle a svižně reagovat máš zkušenosti s call centrem s call centrem ses ještě nepotkal? Nevadí, vše tě naučíme :)

Nabízímeme :

začít u nás můžeš hned zítra (práce v centru Ostravy) dostaneš 25 000 Kč (hrubého) je tu pro tebe i docházkový bonus za 40hod/týden = 500kč (čistého) doporuč kolegu/yni a vyděláš si 3000kč (čistého) pracuješ od pondělí do pátku, 8:00 ? 16 hod. (včetně všech přestávek), volné víkendy a žádný směnný provoz podpoříme tě v karierním růstu za skvělé výsledky dostaneš prémie až 15 000 Kč (čistého) a další bonusy tě čekají po půl roce můžeš pracovat i na zkrácený úvazek budeš SOUČÁSTÍ MLADÉHO KOLEKTIVU, nudu u nás nečekej je tu pro tebe i fajn šéfová, která tě nenechá ve štychu na formálnost si u nás nepotrpíme, ale růžový králíček už je moc :D, chceme aby ses cítil/a co nejlépe

Město : Ostrava

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 731142500

E-mail : hana.hanak@fgenergy.cz

Web : https://fgenergy.cz/

Osoba : Hana Hanák

LogTech, s.r.o.

volná místa | 13.09 10:41 - 2022

Project manažer Popis pracovního místa: Příprava veřejných zakázek: -Nastudování zadávací dokumentace -Sestavení přehledu požadavků – monitoring přípravy dokumentace projektovou podporou -Vedení meetingů se zúčastněnými stranami (v CZ/EN) -Finalizace a kompletace nabídek/veřejných zakázek – tištěná/elektronická verze k odevzdání -Příprava kalkulací a prodejních nabídek pro zadavatele na základě obdržených podkladů Prodej: -Tvorba kalkulací a prodejních nabídek pro zákazníky na základě obdržených podkladů/požadavků -Prodej zboží (nabídka, objednávka, potvrzení přijetí objednávky, zajištění přepravy, dodací listy, fakturace atd.) -Tvorba přehledů prodeje Realizace projektů -Řízení jednoho nebo více svěřených projektů dle projektové metodiky a standardů v EN nebo CZ jazyce včetně projektového plánování, finální vyhodnocení projektů -Vedení porad -Fakturace (IS Helios) -projektové přípravy, koordinaci všech účastníků projektu, projektové plánování (harmonogram, rozpočet, reporting). -Pravidelná komunikace se zúčastněnými stranami Požadavky/Předpoklady: -Systematičnost, organizovanost, rozhodnost, schopnost přizpůsobit se změnám a konkurenčním požadavkům -Ovládání IS HELIOS -MS Office (Word, Excel, Outlook, OneNote, PowerPoint, Project) -Anglický jazyk slovem a písmem (komunikativně) – B1/B2 -Zkušenosti s vedením týmu -Sebemotivace, nezávislost a cílevědomost s podnikatelským duchem a orientací na výsledky a dosahování cílů; schopnost určovat priority -Čistý trestní rejstřík -zkušeností s prací na této pozici -Pracovní zkušenosti v projektech integrace i implementace Ostatní: -Znalost oblasti služeb koncového uživatele -Zkušenosti z oblasti obchodu, marketingu a produktového vývoje Místo výkonu práce: -Ostrava -výjezdy na služební cesty v rámci ČR i zahraničí dle potřeby

Nabízímeme :

Nabízíme: -Dynamickou práci v moderním prostředí -Přátelský firemní kolektiv -Pracovní smlouva na dobu neurčitou -Stravenkový paušál -Občasné služební cesty do zahraničí -Každodenní využití angličtiny, možnost firemní angličtiny -Možnost vzdělávání -Možnost občasné práce z home office -Notebook, mobil tel. k soukromým účelům -MultiSport karta

Město : Ostrava

Kraj : Moravskoslezský

E-mail : simona.foldynova@logtech.cz

Web : www.logtech.cz

Vydělávej se Sellfies už dnes 12.9.!

volná místa | 13.09 10:29 - 2022

Vydělávej se Sellfies už dnes 12.9.! Sellfies je nová společnost, která nakupuje nevinné i méně nevinné obrázky přímo od jejich tvůrců. Ve srovnání s podobnými platformami, které nabízejí podobné služby, má Sellfies několik výhod: ● Není třeba osobní propagace ● Není třeba udržovat základnu předplatitelů ● Platby obdržíte bez ohledu na Vaši popularitu Snadný proces ve 3 krocích Proces registrace je snadný a přímočarý: 1. Vytvořte si účet (zabere to 1 minutu) 2. Proveďte kontrolou průkazu totožnosti 3. Nahrajte své obrázky a získejte za ně spravedlivou odměnu Zvládne to každá žena – profesionální modelky nejsou nutně tím, o co Sellfies jde. Hledáme ženy, které se cítí pohodlně ve svém těle, nemají problémy s pořizováním intimních selfie a nebojí se proměnit své snímky v rychlý výdělek. Zní to jako něco pro Vás? Sellfies už zaplatilo tisícům žen za jejich snímky. Podívejte se na Sellfies.com ještě dnes!

Město : Ústecký

Kraj : Ústecký

Web : https://sellfies.com/

kuchař/ka

volná místa | 12.09 19:53 - 2022

Hledáme do našeho kolektivu školní kuchyně 3 kuchaře/kuchařky od 1.10.2022. (v případě delší dřívější praxe možnost hlavního kuchaře) Vzdělání: vyučen v oboru "kuchař" Požadujeme: trestní bezúhonnost, spolehlivost. Nabídky pište na e-mail: uctarna@szes.cz nebo volejte od 7h - 14h na tel. č. 325 503 176 Zájemci nás mohou kontaktovat e-mailem, telefonicky od 7:00-14:00 hod. nebo osobně po předchozí telefonické domluvě.

Nabízímeme :

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, možnost čerpání FKSP, pro různé účely dané interní směrnicí, zaměstnanecká strava za výhodnou cenu, pracoviště výhodné z hlediska dostupnosti autobusové i železniční dopravy. Místo zaměstnání Poděbrady.

Město : Nymburk

Kraj : Středočeský

Telefon : 325503176

E-mail : uctarna@szes.cz

Web : www.szes.cz

Učitelka v mateřské škole Praha 6

volná místa | 12.09 14:27 - 2022

Nabízímeme :

Mateřská škola Motýlek, Praha 6, hledá vstřícnou učitelku, k mladším dětem s pozitivním vztahem k dětem a se schopností týmové spolupráce. Nástup možný ihned. Životopis posílejte na e-mail msmotylek@msmotyl.cz nebo volejte na telefon +420 602 113 500

Město : Praha

Kraj : Praha

Rozvoz plynových lahví

volná místa | 12.09 13:26 - 2022

Probanbutanové láhve nakládáme v Olomouci a rozvážíme na pravidelných trasách v Olomouckém, Zlínském a MS kraji. Práce je stále dost, a proto hledáme spolehlivého kolegu, který doplní sehraný tým našich řidičů. Nakládáme od cca 5:00 a rozvezeme někdy do 13:00, jindy do 16:00. Mezi naše požadavky patří platný ŘP sk. C, profesní průkaz, digitální karta, osvědčení ADR výhodou, případně zajistíme.

Nabízímeme :

Nabízíme slušné a férové jednání, dlouhodobou spolupráci na HPP, čistý měsíční výdělek 34 000 Kč, pravidelně servisované vozidlo s možností parkování doma do 25 km od Olomouce, každodenní návrat domů.

Město : Olomoucký

Kraj : Olomoucký

Telefon : 608611267

E-mail : prace@adn.cz

Novinky, aktuality

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi
Tvoříme weby a eshopy, které fungují.